5% הנחה על כל החנות לרוכשים/פונים דרך האתר

מנואה דרוליי ואנטוני וולש זוכים ב WILD CARDS

 

מנואה דרוליי ואנטוני וולש זוכים ב WILD CARDS
במוקדמות VonZipper Trials טהיטי
מאת: עידן קורצמן
 
יום ראשון 29 לאפריל. מנואה דרוליי הצ’רג’ר מטהיטי ואחד מגולשי הצינורות הטובים בעולם גובר על האוסטרלי אנטוני וולש מלנוקס בגמר ומנצח בפעם השנייה בחייו את ה
VonZipper Trials, שלב המוקדמות של תחרות Billabong Pro Tahiti.

בים קטלני של 3-4 מטר (ft 8-10), צינורות מושלמים, גלישות נדירות ואכילות קשות, התקיים היום האחרון של ה VonZipper Trials, בו התחרו 8 גולשים על 2 המקומות החופשיים לאירוע המרכזי, Billabong Pro Tahitiשיתחיל ברביעי במאי.

ברבע הגמר פגש דרוליי את קובי אברטון ממרוברה, סידני, במקצה המדובר של התחרות. 
אברטון, שזכה בעבר בתחרות בטהיטי לפני 10 שנים וידוע בחיבתו לגלים הכבדים ב”טיהופו”, הצליח לקדוח גל אחד עם תוצאה גבוהה (9.33) אך זה לא הספיק לו מול צינור עמוק ומושלם (10.00) של דרוליי שיחד עם תוצאה נוספת של 7.83 יצא עם היד העליונה.

בהמשך הביס דרוליי המקומי את דני פיולר מהוואי והיגיע לגמר מול אנטוני וולש אשר סלל דרכו לגמר במקצים צמודים מול פאבריק גאלז הצרפתי וברונו סאנטוס הברזילאי.
לאורך כל התחרות נערכו מיקצים מרתקים אשר הגיעו להכרעה רק בדקות האחרונות מאחר והרמה במים הייתה כה גבוהה. תוצאות של 8.0 ו 9.0 לא הספיקו בכדי לנצח מקצה. המתחרים דחפו אחד את השני עמוק יותר לעבר צינורות חולניים אשר חלקם זכו לציוני 10 וחלקם הסתיימו ב wipeouts מצמררים. 
במקצה הגמר, וולש הוביל רוב הזמן ואפילו תוצאה של 10 עגולה לא הספיקה לו לגנוב את הניצחון מהמומחה המקומי דרוליי שתקע צינור של 9.6 לקראת הסוף וגמר את הסיפור.

כעת, כל העיניים נשואות לעבר ה Main Event , ומה שבטוח, של-45 הגולשים בסבב העולמי יש ממה לחשוש. שני הווילדקארדס דרוליי ואנטוני וולש אמנם לא ידועים בהישגיהם בתחרויות בגלים בינוניים, אולם כשהסוול ב”טיהופו” דופק, קחו אותם בחשבון כמועמדים רציניים לשלבים המאוחרים בתחרות מול טובי הגולשים התחרותיים בעולם.
דרוליי יפגוש בסיבוב הראשון את קלי סלייטר, המחזיק בתואר אלוף העולם 8 פעמים ואת פיליפ מקדונלד האוסטרלי.
וולש יתייצב מול מיק פנינג המדורג ראשון כעת בסבב וראוני מונטיירו מברזיל.
הווילדקארדס מקווים כמובן שהים ייעלה שוב לקראת האירוע המרכזי – “זה יהיה פיצוץ אם הגלים באירוע המרכזי יהיו כמו במוקדמות ואני אוכל לגלוש במקצים נגד קלי, אנדי, מיק ופרקו” אמר וולש המאסטרו באומנות קדיחת הצינור, לאחר שעלה משלב המוקדמות.

לקראת האירוע המרכזי:
הישארו מכווננים לעדכונים נוספים מה- BILLABONG PRO TAHITI וכמובן קפצו לאתר התחרות www.billabongpro.com לשידורים חיים, תמונות, קטעי וידאו, תוצאות ועוד… 
חלון הזמן לתחרות יחל ברביעי במאי ויימשך עד ה-14 . שידורים חיים ייחלו בשעות הערב (בערך בשעה 20:00) וייכנסו לתוך הלילה – תיהנו !!!

שיתוף הכתבה:

כתבות נוספות

download

תחרות Billabong Pro Tahiti 2017

תחרות Billabong Pro Tahiti 2017 עוד...
download

תחרות Oi Rio Pro 2017

תחרות Oi Rio Pro 2017 הגולשים...
download

דרור מנגל מפרק את באלי

1 יומן מסע  לבאלי-אינדונזיה-פרק מ”א מתארגנים...
download

שנת 2017 בסבב WSL

שנת 2017 בסבב ה WCT העולמי...
דילוג לתוכן