5% הנחה על כל החנות לרוכשים/פונים דרך האתר

סופר פריק ג’יימי א’ובריאן לוקח את ה-VonZipper Trials

 

סופר פריק ג’יימי א’ובריאן לוקח את ה-VonZipper Trials
ועולה לאירוע המרכזי, ה- Billabong Pro Tahiti שיחל ב 8/5
סופר פריק ג'יימי א'ובריאן לוקח את ה-VonZipper Trials

 

ג’יימי א’ובריאן מהוואי, אחד מהגולשים המוכשרים ביותר בעולם, הוסיף עוד תואר יוקרתי לקריירה שלו, כאשר זכה אמש במוקדמות ה- Von Zipper Trials בים כבד של ft 6-8 טיהופו.

ידיעה- עידן קורצמן
אלוף הפייפליין מסטרס 2006 ניצח בגמר את הברזילאי ברונו סנטוס, כשהוא חוזר מפיגור בניקוד, כ-40 שניות לסיום הגמר, עם תוצאת 10 מושלמת על קדיחת צינור Backside נדיר.
“לעולם לא חזרתי מאחור בצורה שכזאת. חשבתי שדברים כאלה רק סלייטר עושה, אבל ניסיתי גם אני ומסתבר שהצלחתי”, אמר א’ובריאן בסיום.
 
או’בריאן בלט לאורך כל האירוע עם 2 גלים של 10 נקודות, ותוצאה כמעט מושלמת של 19.93 במקצה רבע הגמר.”ידעתי שהסוול הולך להפציץ ושהרוח תהיה טובה, כל האירוע היה ממש מיוחד, זו הייתה מטרה שלי מזה מספר שנים לנצח את ה- Trials. כעת שהשגתי אותה, יש לי את האפשרות להתמודד מול התותחים של ה-WCT ולתת להם בראש. גלישת צינורת זה המקצוע שלי לכן אני מוכן לעמוד מול כל אחד ב-main event”, הוסיף הפריק.
 
 
ברונו סנטוס, שעלה גם הוא ל-main event, כיכב לאורך כל המוקדמות עם תוצאות 10 וגלישת צינורות אמיצה ומדויקת. בחצי, נסגר סנטוס בתוך צינור ענק, וקיבל חתך עמוק בירכו מהגלשן. ברונו חתר לתעלה במהלך המקצה, סתם את החור ברגלו עם טייפ, חזר ללייןאפ ועלה לגמר תוך כדי שהוא מדמם. סנטוס טופל במהרה, וינוח כעת במהלך 10 הימים הקרובים עד לתחילת התחרות. “אני שמח שקיבלתי את הכרטיס לתחרות, אני רוצה לקדוח עוד צינורות כשרק אני ועוד אחד במים”, אמר סנטוס.
 
 

דמיאן ווילס, גולש אנדרגראונד אוסטרלידמיאן ווילס, גולש אנדרגראונד אוסטרלי, שהיגיע לחצי גם כן, יהיה הבא בתור לעלות לתחרות המרכזית במידה ואחד מהטופ 45 לא יגיע. ווילס קדח במהלך התחרות צינורות מטורפים וספג wipouts עצבניים, ויחכה כעת לפרישה של אחד מהפרוס בשביל לקחת חלק בתחרות.

 
 
 
עוד גולשים שראויים לציון במהלך ה-Trials:
הגולש הוותיק ווטאה “פוטו” דויד, שהיגיע לחצי הגמר מול א’ובריאן, בזכות כמה “פיג דוגים” אופייניים. “פוטו”, שהיה לגולש הראשון מטהיטי אי פעם שהתחרה בסבב העולמי, יהיה חלק מה- WATER PATROL שיאבטחו את התחרות.
ולא ניתן להחמיץ את הילד (בן 16 בלבד) טמרואה מקומב, שעשה שמות ותקע צינור עצום של 10 נק’ בסיבוב חמישי. אין ספק שהילד הזה הוא הדבר הבא, שימו עין עליו, אחד הגולשים המבטיחים כיום בעולם הגלישה. במידה ועוד לא נכנסתם ל-billabongpro.com עשו זאת בהקדם, לא תתאכזבו… בימים הקרובים יעלה ראיון עם מור מלוקה שנמצא כעת באתר התחרות Billabong Pro Tahiti וישדר בשנה השנייה ברציפות את התחרות בשידור חי בעיברית!!!  Stay tuned…
 
 
איציק ענבי וג'יימי א'ובריאן
 

שיתוף הכתבה:

כתבות נוספות

download

תחרות Billabong Pro Tahiti 2017

תחרות Billabong Pro Tahiti 2017 עוד...
download

תחרות Oi Rio Pro 2017

תחרות Oi Rio Pro 2017 הגולשים...
download

דרור מנגל מפרק את באלי

1 יומן מסע  לבאלי-אינדונזיה-פרק מ”א מתארגנים...
download

שנת 2017 בסבב WSL

שנת 2017 בסבב ה WCT העולמי...
דילוג לתוכן