5% הנחה על כל החנות לרוכשים/פונים דרך האתר

ברט סימפסון מנצח את תחרות ה US OPEN בפעם השנייה ברציפות וזוכה בפרס כספי ענק בסך 100,000 דולר

ברט סימפסון מנצח את תחרות ה US OPEN 
בפעם השנייה ברציפות וזוכה בפרס כספי ענק בסך 100,000 דולר

תחרות ה US OPEN שנערכה בחוף הנטינגטון בקליפורניה הסתיימה אתמול עם סיפור סינדרלה של הגולש המקומי בן ה 25 לוקח את התואר ואת הפרס הכספי הנחשב ביותר בענף הגלישה בפעם השנייה ברציפות .

ברט סימספון (ארה”ב) ניצח את המדורג הראשון בסבב ג’ורדי סמית (דרא”פ) . סימפסון גלש עקבי וטוב למשך כל התחרות .. ” בקושי עוד עבר לי מהנצחון של שנה שעברה , התחרות הזאת ממש קשה כי אתה חייב להשאר עקבי ולעשות ממש הרבה מקצים , למזלי הצלחתי להשאר בפוקוס וקצת לשכוח מהנקודות והכסף של התחרות ואז הצלחתי להתחרות הכי טוב כשהמשפחה והחברים בחוף מעודיים זה פשוט היה מושלם”אומר ברט .

ג’ורדי סמית אשר סיים במקום השני בתחרות וכרגע מדורג במקום הראשון בסבב ונראה שהשנה הולך לו חזק בסבב לא בחר את הגלים המתאימים בגמר ועשה כמה טעויות טקטיות שעלו לו בניצחון , בגמר התחרות לא היו יותר מידי גלים והגולש המקומי ידע איזה גלים לקחת ואיזה לא .

“זה לא בדיוק ג’פריס ביי חוף הנטיגטון אף פעם לא יהיה מושלם , אתה צריך להפיק ממנו את הטוב ביותר וזה מה שברט עשה את הטוב ביותר , זה ארוע ממש ענק והוא הצליח לנצח אותו פעמיים ברצף , כל הכבוד לו .  “זאת עדיין תוצאה טובה אני מרגיש רגוע ובטוח ונראה מה יהיה הלאה ” אומר ג’ורדי.

חוץ מהגמר שבו לא היו יותר מידי גלים היה אקספרישין סיישן מגניב ביותר הרבה תותחים שבינהים רוב מאצאדו , קלי סלייטר , דיין ריינדולס , דאסטי פיין , טא’ג בארו וג’ליאן ווילסון , הבולטים בין כולם היו דיין ריינדולס וג’וליאן ווילסון שנתנו איירים מרשימים מאד .

בגמר ג’וניורס  ניצח אוון גיסלמן שנכנס לתחרות כווילד קארד ונתן הופעה מדהימה לאורך כל התחרות 
“זה פשוט היה שבוע כיפי , לקחתי את זה בריצנות אבל עדיין נהניתי מאד ולא נתתי לשום דבר להפריע לי ” אומר אוון.

כתבה ותמונות נלקחו מאתר : http://www.aspworldtour.com/

שיתוף הכתבה:

כתבות נוספות

download

תחרות Billabong Pro Tahiti 2017

תחרות Billabong Pro Tahiti 2017 עוד...
download

תחרות Oi Rio Pro 2017

תחרות Oi Rio Pro 2017 הגולשים...
download

דרור מנגל מפרק את באלי

1 יומן מסע  לבאלי-אינדונזיה-פרק מ”א מתארגנים...
download

שנת 2017 בסבב WSL

שנת 2017 בסבב ה WCT העולמי...
דילוג לתוכן