5% הנחה על כל החנות לרוכשים/פונים דרך האתר

TEAM INTERSURF אדר רשקובן מצטרף ל

TEAM INTERSURF אדר  רשקובן מצטרף ל 

חברת אינטר סרף היא גוף אשר מאז ומתמיד תומך בכשרונות צעירים.
במקרה הזה הקשר היאו אף יותר עמוק, לחברת אינטר סרף יש קשר עמוק לחוף הילטון לאורך השנים, ואדר הוא אחד הצעירים אשר גדלו בשבירה המיוחדת הזו.
אדר, כיום בן 15, הוא אחד הצעירים הבולטים ביותר בקבוצת גילו, בשנה שעברה ניצח תחרות בסבב הג’וניורס וסיים במקום השני את הסבב של 2009..
השנה אדר הראה אמביציה רצינית כאשר הוא מגיע לשלב חצי הגמר בקטגוריית נוער עד 18, תחרות זו התקיימה בחוף הילטון כך שיתרון הביתיות נתן לאדר בטחון מול המתחרים שלו שחלקם היה מבוגר ומנוסה ממנו בכמה שנים.

אדר, “בתור דור שלישי של גולשים שתמיד גלשו על גלשני אינטר סרף, אני מרגיש כבוד גדול להצטרף כגולש מייצג לקבוצה כל כך מכובדת ובעלת מסורת ארוכה. אני מקווה להביא תארים מכובדים ואעשה כל שביכולתי כגולש על מנת לקדם את המותג, הייתה לי שנה לא רעה, ואני מקווה שהשנה אוכל להגיע להישגים טובים יותר, אני גם מקווה שהארגון יקיים תחרויות שמתאימות לקטגוריית הגיל שלי על מנת שאני ובני גילי נוכל להתחרות בינינו ולהשתפר, למרות שאני נהנה להתחרות עם גדולים ממני, העיקר שיהיו כמה שיותר תחרויות”

ניר אלמוג, מייסד גלשני אינטר סרף, “תמיד האמנתי בתמיכה וקידום של גולשים צעירים משום שהם לוקחים את הגלישה לשלב הבא, הם מביאים משב רוח מרענן לחברה ונותנים לי את הדרייב להמשיך לעשות גלשנים, מעבר לכך אני שמח לראות דור חדש בחוף הילטון, כבר כמה שנים לא טובות לא צץ כשרון בחוף וזה משמח אותי לראות צעירים שוחטים בחוף האהוב עלי, ברוך הבא למשפחה אדר, תן בראש.”

ברקע אפשר לראות גלשן של אינטר סרף משנת 87, גלשן אשר אבא של אדר הזמין מניר בזמנו (אז זה עלה 700 שקלים), על אותו גלשן, גם ארתור, הדוד שלו התחיל לגלוש, ולאחר מכן גם אדר נכנס למים בפעם הראשונה עם הגלשן המצולם, חתיכת הסטוריה!

שיתוף הכתבה:

כתבות נוספות

download

תחרות Billabong Pro Tahiti 2017

תחרות Billabong Pro Tahiti 2017 עוד...
download

תחרות Oi Rio Pro 2017

תחרות Oi Rio Pro 2017 הגולשים...
download

דרור מנגל מפרק את באלי

1 יומן מסע  לבאלי-אינדונזיה-פרק מ”א מתארגנים...
download

שנת 2017 בסבב WSL

שנת 2017 בסבב ה WCT העולמי...
דילוג לתוכן