5% הנחה על כל החנות לרוכשים/פונים דרך האתר

סרילנקה – ארוגם ביי

סרילנקה – ארוגם ביי 

טיול הגלישה  הזול בעולם לאחד המקומות הנדירים בעולם. בהמשך לכתבה האחרונה יצאנו קבוצה באפריל לתחילת העונה בארוגם ביי.הגענו לחוף הראשי ל- Mainpoint  וחששנו לרגע שאין גלים. כמובן שמיד התבדנו וגילינו שרק שכחנו כמה האוקיינוס שונה מהשלולית שלנו ( הים התיכון) . הים היה פלטה, שמן , איך שלא נקרא לכך ומיד תוך מספר שניות התרוממו שתיים – שלוש פסים של 80 יפה ועצבני, גל פשוט מושלם! אורך של שלוש מאות- ארבע מאות מטר גל ששומר על גובה מתחילתו ועד סופו, גל מהיר ביותר.

למחרת בבוקר רצינו לחפש לנו חוף צדדי , אחד כזה שנגלוש בו לבד. מהר מאוד הבנו שזה לא יהיה פשוט , החופים בצדדים ,שבעבר גלשנו בהם ( Potoville, Pinut farm ) לא עובדים! הם יתחילו לעבוד רק בסוף מאי השנה. הייתה לנו חצי נחמה כי בעצם חמישים מטר מאיתנו יש את החוף והגל הכי מושלם בסרילנקה ( ה MainPoint) אך רצינו ממש חוף לבד.לבסוף לאחר יומיים של חיפושים ( לקיחת טוק טוק לחוף צדדי רבע שעה בבוקר) , מצאנו חוף נדיר ביופיו. פשוט יותר עמוק מבחינה גאוגרפית ביחס לשאר החופים . גל של 400 מטר , מדהים וקל לכל רמות הגולשים , אותו סגנון של Potoville  רק בצורה אחרת.

מאותו הרגע שגילינו את המקום , הטיול שלנו הגיע לשיאים חדשים. גלשנו שם פעם ביום לפחות, כמובן לבד.רק כמה ימים לפני שעזבנו, גילינו לכל שאר הגולשים בארוגם על ה Point הסודי…ישראלים….

מדי פעם לקחנו איתנו בחורה שמצלמת חצי שנה בארוגם ביי סטילס מקצועי  ובחצי השני של השנה היא דוקטור לחינוך מיוחד בהולנד. תמורת פרוטות (באמת מחיר מצחיק- בהמשך למחיר המצחיק של הטיול) היא נצמדת אליכם ומצלמת כל  תזוזה שלכם על הגל ( יש פרטים שלה וניתן ליצור איתה קשר במקום) .

לפני שנקנח בכמה תמונות אספר רק על המקום  של פארוק , החדרים יצאו מדהימים , ללא ספק החדרים הכי יפים בארוגם ביי. בנוסף כשעזבנו שלחנו מעיר הבירה שני שולחנות סנוקר לארוגם ביי למקום של פארוק , שולחן פול 9 פיט ברמה הכי גבוהה שיש , אז מי שיגיע בפעם הבאה יהנה גם מהשולחנות.

גלישה לנשים- מאחר ותחום הגלישה בארוגם ביי רק הולך ומתפתח עוד ועוד , שמנו לב כי הנוכחות הנשית בספורט קיימת בצורה מזערית, לכן פארוק (בתור אוהד מושבע של הספורט) החליט שעל מנת לקדם את הספורט בתחום הנשי לקיים מבצע לנשים  -נשים שיגיעו לארוגם ביי לריזורט שלו יקבלו חמישים אחוז הנחה!!! וכל זאת מתווסף לכך שהטיול כשלעצמו אינו יקר בכלל.

  
                           

  

 

 

שיתוף הכתבה:

כתבות נוספות

download

תחרות Billabong Pro Tahiti 2017

תחרות Billabong Pro Tahiti 2017 עוד...
download

תחרות Oi Rio Pro 2017

תחרות Oi Rio Pro 2017 הגולשים...
download

דרור מנגל מפרק את באלי

1 יומן מסע  לבאלי-אינדונזיה-פרק מ”א מתארגנים...
download

שנת 2017 בסבב WSL

שנת 2017 בסבב ה WCT העולמי...
דילוג לתוכן