5% הנחה על כל החנות לרוכשים/פונים דרך האתר

סרילנקה – ארוגם ביי

סרילנקה – ארוגם ביי 

טיול הגלישה  הזול בעולם לאחד המקומות הנדירים בעולם. בהמשך לכתבה האחרונה יצאנו קבוצה באפריל לתחילת העונה בארוגם ביי.הגענו לחוף הראשי ל- Mainpoint  וחששנו לרגע שאין גלים. כמובן שמיד התבדנו וגילינו שרק שכחנו כמה האוקיינוס שונה מהשלולית שלנו ( הים התיכון) . הים היה פלטה, שמן , איך שלא נקרא לכך ומיד תוך מספר שניות התרוממו שתיים – שלוש פסים של 80 יפה ועצבני, גל פשוט מושלם! אורך של שלוש מאות- ארבע מאות מטר גל ששומר על גובה מתחילתו ועד סופו, גל מהיר ביותר.

למחרת בבוקר רצינו לחפש לנו חוף צדדי , אחד כזה שנגלוש בו לבד. מהר מאוד הבנו שזה לא יהיה פשוט , החופים בצדדים ,שבעבר גלשנו בהם ( Potoville, Pinut farm ) לא עובדים! הם יתחילו לעבוד רק בסוף מאי השנה. הייתה לנו חצי נחמה כי בעצם חמישים מטר מאיתנו יש את החוף והגל הכי מושלם בסרילנקה ( ה MainPoint) אך רצינו ממש חוף לבד.לבסוף לאחר יומיים של חיפושים ( לקיחת טוק טוק לחוף צדדי רבע שעה בבוקר) , מצאנו חוף נדיר ביופיו. פשוט יותר עמוק מבחינה גאוגרפית ביחס לשאר החופים . גל של 400 מטר , מדהים וקל לכל רמות הגולשים , אותו סגנון של Potoville  רק בצורה אחרת.

מאותו הרגע שגילינו את המקום , הטיול שלנו הגיע לשיאים חדשים. גלשנו שם פעם ביום לפחות, כמובן לבד.רק כמה ימים לפני שעזבנו, גילינו לכל שאר הגולשים בארוגם על ה Point הסודי…ישראלים….

מדי פעם לקחנו איתנו בחורה שמצלמת חצי שנה בארוגם ביי סטילס מקצועי  ובחצי השני של השנה היא דוקטור לחינוך מיוחד בהולנד. תמורת פרוטות (באמת מחיר מצחיק- בהמשך למחיר המצחיק של הטיול) היא נצמדת אליכם ומצלמת כל  תזוזה שלכם על הגל ( יש פרטים שלה וניתן ליצור איתה קשר במקום) .

לפני שנקנח בכמה תמונות אספר רק על המקום  של פארוק , החדרים יצאו מדהימים , ללא ספק החדרים הכי יפים בארוגם ביי. בנוסף כשעזבנו שלחנו מעיר הבירה שני שולחנות סנוקר לארוגם ביי למקום של פארוק , שולחן פול 9 פיט ברמה הכי גבוהה שיש , אז מי שיגיע בפעם הבאה יהנה גם מהשולחנות.

גלישה לנשים- מאחר ותחום הגלישה בארוגם ביי רק הולך ומתפתח עוד ועוד , שמנו לב כי הנוכחות הנשית בספורט קיימת בצורה מזערית, לכן פארוק (בתור אוהד מושבע של הספורט) החליט שעל מנת לקדם את הספורט בתחום הנשי לקיים מבצע לנשים  -נשים שיגיעו לארוגם ביי לריזורט שלו יקבלו חמישים אחוז הנחה!!! וכל זאת מתווסף לכך שהטיול כשלעצמו אינו יקר בכלל.

  
                           

  

 

 

שיתוף הכתבה:

כתבות נוספות

download

תחרות Billabong Pro Tahiti 2017

תחרות Billabong Pro Tahiti 2017 עוד …

תחרות Billabong Pro Tahiti 2017 לקריאה »

download

תחרות Oi Rio Pro 2017

תחרות Oi Rio Pro 2017 הגולשים …

תחרות Oi Rio Pro 2017 לקריאה »

download

דרור מנגל מפרק את באלי

1 יומן מסע  לבאלי-אינדונזיה-פרק מ”א מתארגנים …

דרור מנגל מפרק את באלי לקריאה »

download

שנת 2017 בסבב WSL

שנת 2017 בסבב ה WCT העולמי …

שנת 2017 בסבב WSL לקריאה »

דילוג לתוכן