5% הנחה על כל החנות לרוכשים/פונים דרך האתר

SPIDER SECTION PRO תחרות נעילת סבב גלישת הגלים של ארגון גולשי הגלים בישראל – ISA 2007 בחוף המערבי, תל אביב

SPIDER SECTION PRO תחרות נעילת סבב גלישת הגלים של ארגון גולשי הגלים בישראל –ISA 2007 בחוף המערבי, תל אביב

חופשת הקיץ נמצאת לפני סיום ואיתה גם עונת התחרויות לשנת 2007. לצערנו הים והתחזיות לא מבשרים טובות וכולנו תקווה שתנאי הגלישה יבשילו לקיום תחרות הנעילה שתסגור את עונת התחרויות המוצלחת של סבב ISA 2007, שנכנסה לתקופת המתנה.
 
 SPIDER SECTION PRO SURF & MUSIC FESTIVAL
 
כמיטב המסורת בתחרויות ספידר, תחרות הנעילה שזכתה לשם SPIDER SECTION PRO הולכת להיות גם היא במתכונת של SURF & MUSIC FESTIVAL ותכלול הרבה הפתעות וגימיקים לגולשים ולקהל.
התחרות תתקיים בחוף המערבי בתל אביב, המאופיין בשבירת חול מיוחדת, המתעורר לחיים לאחר תקופה ארוכה בה לא עבד מי יודע מה, או אולי בעצם אלו התחרויות המוצלחות שארגון גולשי הגלים מקיים בו נותנות לו את הפוש לו הוא זקוק…
הגולשים והגולשות בארבעת הקטגוריות בוגרים ונשים ללא הגבלת גיל, נוער עד גילאי 18 ונערים עד גילאי 16, יתחרו בניהם, על הגלים ועל הפרסים האיכותיים הכוללים, בין היתר, גם חבילות של מזומנים.

לפרטים נוספים והרשמה ניתן להתקשר ל : 052-5236780

בהתאם לתחזיות הגלים ומזג האוויר יום יומיים לפני התחרות המתוכננת יתפרסמו באתר הנוכחי עדכונים נוספים.הקהל הרחב מוזמן לבוא לצפות ולהינות מביצועי טובי הגולשים והגולשות בישראל ומפסטיבל קיץ יחודי. חניה בשפע במקום.
בהצלחה ולהתראות בחוף המערבי בתל אביב מול גן צ’ארלס קלוד הממוקם דרומית למוזיאון האצל ולחוף מנטרי ב Spider Section Pro – Surf & Music Festival.

שיתוף הכתבה:

כתבות נוספות

download

תחרות Billabong Pro Tahiti 2017

תחרות Billabong Pro Tahiti 2017 עוד...
download

תחרות Oi Rio Pro 2017

תחרות Oi Rio Pro 2017 הגולשים...
download

דרור מנגל מפרק את באלי

1 יומן מסע  לבאלי-אינדונזיה-פרק מ”א מתארגנים...
download

שנת 2017 בסבב WSL

שנת 2017 בסבב ה WCT העולמי...
דילוג לתוכן