5% הנחה על כל החנות לרוכשים/פונים דרך האתר

מגן חדש נגד כרישים

מגן כרישים חדש נולד

בשיתוף פעולה בין – Shark Shield and Ocean and Earth

 

ללא ספק ראיתם את סרט הזוועה של מיק פנינג, איך הוא כמעט מאבד את חייו לכריש לבן גדול בגמר של JBAY, אנחנו ברי מזל(כמובן גם הוא) שהיה מסוגל לשרוד, אפילו ללא שריטה מהמקרה.

בשל הנסיבות, היה זה מתאים לידע אתכם בנוגע לפרויקט חדש של – Shark Shield יחד עם חברת Ocean and Earth.

מערכת Shark Shield, הינה מערכת ההרתעה אלקטרונית היחידה בעולם, אשר מוכחת מדעית ומהווה הגנה על ידי התרעה לגולש, נגד כרישים ונבדקה באופן עצמאי בעולם.

 

מפת תקיפות כרישים לשנת 2015

במסגרת שיתוף הפעולה בין החברות – Shark Shield ו Ocean and Earth , תוך שהן משלבות את האלקטרוניקה המספקת הרתעה לכל כריש בסמיכות לגולש, מערכת אשר תוטמע בגריפ/באסטרודק של הגלשן(מערכת שכנראה תהיה זמינה בשוק בתחילה השנה הבאה 2016).

רוב הפרטים יישמרו הדוק עד לשחרור המוצר הסופי, כולל מחיר, מפרט, תכנית השיווק ותאריכים שחרור לשווקים השונים בעולם. 

מערכת Shark Shield נועדה להגן לא רק על הגולשים, אלא המוצר החדש מושך מבחינה אסתטית ואין השפעה על ייצור הגלשן או תהליכי עיצובו, מה גם שהשאיפה להשפעה מינימאלית על ביצועי הגלשן.

חדשנות הפטנט ממנפת את הגריפ/אסטרודק, של Ocean and Earth וזאת על ידי אתגר ההרכבה של רכיב האלקטרוניקה הנשלף בצורה ממוזערת באזור ה- kicker של הגריפ, תוך כדי הדבקה דקה בחלק התחתון של הגלשן אשר משמש כאנטנה.

הדמייה לפתרון הפטנט

פעמיים אלוף העולם ושגריר מותג- Shark Shield, טום קרול אומר, “כגולש, נתקלתי ביצורים ימיים מכל הסוגים וגדלים. גם כרישים זקוקים להגנה שלנו ואני מאמין ש-Shark Shield לוקחת גם את בריאותם של כל המינים עתיקים שנמצאים בים ובו בזמן תיתן הגנה לבני אדם הנכנסים לטריטוריה שלהם”.

מייסד חברת Ocean and Earth, אומר, “אנו שמחים לשתף פעולה עם Shark Shield, במוצר חדיש המשלב טכנולוגית הרתעה נגד כרישים שכבר מוכחת.

החידוש הזה הוא נהדר עבור התעשייה ועבור הגולשים מה גם שהוא יעודד יותר אנשים להיכנס לתחום הגלישה”.

במהלך 20 השנים האחרונות Shark Shield עבדה עם מספר מדענים בעלי שם העולמי ומומחים ימיים, החל מ- Natal Sharks Board בדרום אפריקה,

יחד עם יחידת העלית הצבאית הימית באוסטרליה ומשמר החופים האמריקאי.

לאחרונה University of Western Australia, פרסמה מאמר שלהם, אשר הוכיח את היעילות של המוצרים הנוכחיים של Shark Shield.

על חברת – Shark Shield

חברת Shark Shield היא מערכת הרתעה אלקטרונית שנועדה להפחית את הסיכון של מפגש כריש לא רצוי עם גולשים. מכשירי Shark Shield יוצרים שדה חשמלי חזק אשר גורם התכווצויות בקולטנים החשמליים הרגישים מאוד של הכריש הטורף. מוצרי Shark Shield הינם התקני בטיחות אישיים המספקים שקט נפשי כדי שגולשים באיזורי סיכון יוכלו ליהנות מהספורט בים, כגון צלילה, קיאקים, גלישה וסאפ, תוך תמיכה בשימור של אוכלוסיית הכרישים.

לאתר חברת – shark shield

על חברת – Ocean and Earth

חברת Ocean and Earth הם מובילים בעולם במוצרים איכותיים וחדשנים בעולם ספורט הגלישה בשלושים וחמש השנים האחרונות. היסטוריה אמיתית זו ולמורשת החברה אין אח ורע בתעשייה.

לאתר חברת – Ocean and Earth

שיתוף הכתבה:

כתבות נוספות

download

תחרות Billabong Pro Tahiti 2017

תחרות Billabong Pro Tahiti 2017 עוד...
download

תחרות Oi Rio Pro 2017

תחרות Oi Rio Pro 2017 הגולשים...
download

דרור מנגל מפרק את באלי

1 יומן מסע  לבאלי-אינדונזיה-פרק מ”א מתארגנים...
download

שנת 2017 בסבב WSL

שנת 2017 בסבב ה WCT העולמי...
דילוג לתוכן