5% הנחה על כל החנות לרוכשים/פונים דרך האתר

יוני קליין מגיע לסיבוב רביעי בתחרות Santa Surf Pro Junior בטנריף, האיים הקנאריים:

יוני קליין מגיע לסיבוב רביעי בתחרות Santa Surf Pro Junior בטנריף, האיים הקנאריים:
יוני קליין מגיע לסיבוב רביעי בתחרות Santa Surf Pro Junior בטנריף, האיים הקנאריים:
 
יוני קליין, אלוף הארץ עד גיל 20, היגיע להישג נכבד כאשר פילס את דרכו עד לסיבוב הרביעי (שמינית גמר) בתחרות הנוער היוקרתית Santa Surf שבטנריף, האיים הקנאריים.
 
כתבה-עידן קורצמן
בדרכו לשלב השמינית, הדיח יוני מספר גולשים מהשורה הראשונה ביניהם דני גויה (בריטניה), דימיטרי אובר וטריסטן גויבד (צרפת), ג’ושוע היוגוס (אוסטרליה) ועוד.

בסיבוב הרביעי צבר קליין 7.44 נקודות שלא הספיקו לו מול מתחריו יאסין ראמדייני ממרוקו וג’טיר בראסלוס מאנגליה. הישג זה מקנה לו כ-562 נקודות בדירוג ה- ASP EUROPE , וכמו כן צ’ק נחמד של 400 $.

במהלך שהותו בקאנריים התארח קליין יחד עם נבחרת Billabong שם חלק חדר עם חברו הטוב, השוחט הבריטי רובין אש. לאחר 3 סיבובים, קליין ורובין היו האחרונים לייצג את Billabong בתחרות, כשכל שאר הגולשים בנבחרת נופלים.

יוני קליין מגיע לסיבוב רביעי בתחרות Santa Surf Pro Junior בטנריף, האיים הקנאריים:יוני, שגולש בשנים האחרונות ברחבי העולם (אינדונזיה/ אוסטרליה/ מקסיקו/ אירופה) ומשתתף מידי שנה באליפויות העולם של Billabong באוסטרליה, צבר ניסיון רב ושיפר את רמת הגלישה שלו פלאים. כעת, לאחר ההשקעה המתמדת, ניתן לראות את התוצאות. קליין מסוגל היום לעמוד הן מבחינת רמת גלישה והן במבחינה מנטאלית מול הגולשים הצעירים בעולם שרוצים כמוהו לעשות קריירה מקצוענית.

יוני ימשיך את סבב ה-JUNIORS השנה באירופה, בכדי לנצל את שנתו האחרונה בקטגורית הנוער עד גיל 20 ולהשיג עוד תוצאות חזקות כמו שעשה בטנריף. כדאי לעקוב אחריו, הוא עוד לא אמר את המילה האחרונה….

כנסו לפרופיל של יוני באתר Billabong Board Shop החדש:

http://www.boardshop.co.il/content.php?id=5

לצפייה בסיקור תחרות Santa Surf בקאנריים , וידאו, תמונות, תוצאות ועוד: http://www.aspeurope.com/live/

 

שיתוף הכתבה:

כתבות נוספות

download

תחרות Billabong Pro Tahiti 2017

תחרות Billabong Pro Tahiti 2017 עוד...
download

תחרות Oi Rio Pro 2017

תחרות Oi Rio Pro 2017 הגולשים...
download

דרור מנגל מפרק את באלי

1 יומן מסע  לבאלי-אינדונזיה-פרק מ”א מתארגנים...
download

שנת 2017 בסבב WSL

שנת 2017 בסבב ה WCT העולמי...
דילוג לתוכן