5% הנחה על כל החנות לרוכשים/פונים דרך האתר

Rip Curl Pro Junior

 

 

Rip Curl Pro Junior

LE PENON, Seignosse – France

 ידיעה : נדב חלפון

מארק לאקומר בן ה18 מהוסגור מנצח את תחרות הג’וניור בסייגנוס בצרפת  לאחר שהוא מנצח בגמר את ילד הפלא מהוואי ג’ון ג’ון פלורנס בן ה15 בגלים בגובה מטר וחצי .לאקומר חוזר לראש הדירוג האירופי לג’וניור לאחר שהוא מנצח  בפעם השניה השנה תחרות בסבב הג’וניור.

לאקומר הרשים מאוד מול הקהל הביתי, וכשמשפחתו וחבריו מעודדים אותו מהחוף נצמד לתוכנית שלו, נשאר סבלני לאורך כל מקצה הגמר, חיכה לגלים הטובים יותר ולבסוף מצליח לנצח את ג’ון ג’ון, בדרך שנראית בטוחה לעבר התואר של האלוף המקומי עד גיל 21.

ג’ון ג’ון צריך להיות מרוצה מהתוצאה, מקום שני הוא מקום מצויין לגולש מהוואי, שסיים חמישי בתחילת השנה בניוקוואי, והסגנות מראה למי שלא ידע שיש להזהר ממנו בכל תנאים ובכל זמן. פלורנס גם עשה ביום האחרון של התחרות תוצאה כמעט מושלמת של 19.87 במקצה רבע הגמר שלו נגד מדי ומינרדי.הוא הגיע לאירופה במטרה להשתתף גם בסבב הג’וניור וגם בתחרויות ה    wqs כמו תחרות ה6 כוכבים באזורס שתתחיל מחר, וכמו כן באיים הכנריים. בכל מקרה הוא עוזב את צרפת מרוצה על אף ההפסד בגמר .

כשנשארה עוד תחרות אחת לסבב הג’וניור, לקומר, שניצב במקום הראשון ומקווה לשמור על ההובלה עד לסיום ולזכות בתואר, ניצח בחצי הגמר את ג’טיר ברסלוצ’ה האנגלי כשקבע 14.24 לעומת 14.00 של הבריטי. בחצי הגמר השני ניצח ג’ון ג’ון את אדוארדו דלפרו הצרפתי.

בגזרת הישראלים בן ראובני מפסיד בסיבוב הראשון לתום נאושוואנגר מריוניין איילנדס ולאוני אריזטה ומסיים במקום ה3 במקצה, שלא עוזר לו לעלות לסיבוב השני.

עומר לוין עולה מהסיבוב ה2 לאחר שמסיים שני במקצה אחרי דויד לבולש הצרפתי אבל לצערו נתקל בחבורת צרפתים מרשימה בסיבוב ה3 ומסיים את דרכו בתחרות עם תוצאה של 9.33

 

 


המקצה של עומר בר – ראו איך כולם מסתכלים על עומר (בלבן).

גם דמיאן צ’אודוי, ניקולאו ואן ראפ וצ’ארלי מרטין(מקום 3 באירופה) המצויינים מסיימים את דרכם בתחרות בסיבוב ה3 ככה שאי אפשר להגיד שעומר לא נמצא בחברה טובה.

 

כשעוד תחרות אחת בלבד ניצבת לפני שאלוף הג’וניור האירפאי לשנת 2009 מוכתר, התוצאות של ריפ קארל פרו ג’וניור מביאות איתן הרבה מתח לפני השואו דאון.

ג’טיר ברסלוצ’ ניצב במקום השני בדירוג, ומקווה להציג את אותה רמת גלישה שהציג בסייגנוס היום, כדי לזכות בתואר האירופי.הבעיה היחידה שלו היא שהוא במרחק של יותר מאלף נקודות מלאקומר בשנמצא בראש הדירוג, והוא מקווה להדחה מפתיעה של המוביל בדירוג כדי לשמור על תקווה כלשהי של זכייה בתואר בתחרות האחרונה בטנריף.

 

צמרת הדירוג:

מארק לקומר – צרפת 4980 נקודות

ג’טיר ברסלוצ’ה- אנגליה 3930

צ’ארלי מרטיין- צרפת 3470

מדי ומינרדי- ריוניין 3235

ואסקו ריביירו-פורטוגל 3195

 

מארק לאקומר , עם השמפניה והגיטרה חוגג על הפודיום.

שיתוף הכתבה:

כתבות נוספות

download

תחרות Billabong Pro Tahiti 2017

תחרות Billabong Pro Tahiti 2017 עוד...
download

תחרות Oi Rio Pro 2017

תחרות Oi Rio Pro 2017 הגולשים...
download

דרור מנגל מפרק את באלי

1 יומן מסע  לבאלי-אינדונזיה-פרק מ”א מתארגנים...
download

שנת 2017 בסבב WSL

שנת 2017 בסבב ה WCT העולמי...
דילוג לתוכן