5% הנחה על כל החנות לרוכשים/פונים דרך האתר

Quiksilver Pro Puerto Escondido

 

 

ידיעה: נדב חלפון

Quiksilver Pro Puerto Escondido

ASP 3-Star WQS Mens event

 

 

התחרות הראשונה אי פעם בחסות קויקסילבר בפורטו אסקונדידו , הידוע גם בתור ה”מקסיקן פייפליין” הסתיימה אתמול בניצחון של קליי מרזו, שלוקח הביתה 50000 דולר.

 

קליי מרזו בן ה19 ממאווי, הוואי, זוכה בתחרות wqs 3 כוכבים בחסות קויקסילבר בפורטו אסקונדידו בצורה מרשימה, כשהוא מועך בגמר את ג’וניור פריה,22 ברזיל, אנג’לו לאזאנו, מקומי בן 22, וקורי ארמביד בן 19 מקליפורניה, מכניס את כולם לקומבו סיטואיישן ( מוביל ביותר מ10 נקודות = המתחרה צריך לשפר את 2 הגלים) וזוכה בפעם הראשונה בתחרות של הasp  במסגרת הwqs .

אפילו שהמתמודדים בגמר נאלצו להתמודד עם מחסור בגלים , ועד שעלה גל יצאה להם הנשמה, הצליח מרזו לתפוס את 2 הגלים הכי טובים ולהרשים עליהם בצינורות גדולים, ביצועים רדיקליים עם טייל דריפטינג כמו שקליי עושה הכי טוב שיש, ורוורסים מטורפים , והוא זוכה בניצחון הגדול.

הגופי פוטר המוכשר תפס בתחילת המקצה 8.25 מתוך 10 אפשרי, נשאר רגוע , הוסיף עוד 9.25 ענק מתוך 10 אפשריות עם רוורס ענק ומחוייב וסגר את הדלתות בפניי המתמודדים האחרים שנשארו הרחק מאחור, בקומבולנד.

אנג’לו לוזאנו, שמסיים במקום ה3 מול הקהל הביתי , עולה על הפודיום זו השנה השניה ברציפות, כששנה שעברה הוא זכה בתחרות 3 כוכבים שנערכה בחוף הביתי שלו בזיקטלה בחסות ואנס .

לוזאנו עבד קשה כדי להגיע לגמר, אבל לא מצליח לנצח. המקסיקני חיכה בסבלנות לצינור טוב שיציל את המקצה שלו, לאחר שהוא ראה את קליי מרזו תופס צינור אחד טוב, אבל הצינור המיוחל לא הגיע.

לוזאנו התראיין אחרי המקצה ואמר: ” ראיתי את מרזו לוקח אחד טוב, אז רציתי לחכות לאחד חלול. חיכיתי וחיכיתי והוא לא הגיע, ולא יגיע לעולם.”

מי ששיפר את התוצאה שלו מהשנה שעברה היה קורי ארמביד, ששנה לפני כן עשה חצי גמר בפורטו אסקונדידו, בתחרות הקודמת, וכעת הוא מגיע לגמר ומסיים במקום רביעי. אלוף סבב הג’וניור של צפון אמריקה הרשים לאורך כל התחרות וגם נחת אייר ענק ומרשים בחצי הגמר כדי להבטיח שהוא יסיים על הפודיום.

קורי אמר שהוא התאמן הרבה על ביצוע הזה וצפה הרבה בדיין ריינולדס עושה אותו, והוא שמח לנחות אותו בזמן המקצה.

בתחרות השתתפו מגוון גולשים מכל העולם, שהמוכרים בינהם הם טימי רייס מהאנטינגטון ביץ’ מקליפורניה וטיילר ניוטון מהוואי שהפסידו בסיבוב הראשון, קריסטובאל דה קול מפרו שמפסיד בסיבוב השני.קריסטיאן קורזו המקומי , שעזר להעיף את טימי רייס מהתחרות, נתן 10 נקודות ראשונות בתחרות בסיבוב השני וגם מקצה כמעט מושלם כשסיים עם 19.60 מתוך 20 אפשרי עם צינורות פרונטסייד נדירים ופניות חדות. בלייק הווארד האמריקאי התותח הגיע עד חצי הגמר, ועוד הרבה מקומיים תותחים שרצו לשמור על ה50 אלף דולר פרס במקסיקו. מארק הילי הוא אורח הכבוד של קויקסילבר לתחרות.

 

 

קליי מרזו על הפודיום עם הצ’ק החדש

 

 

 

אנג’לו לוזאנו המקומי מראה מה הוא עושה הכי טוב, בדרך למקום שלישי.

 

 

קהל גדול וצינורות גדולים בפורטו

 

 

קליי מרזו מטייל על החוף

שיתוף הכתבה:

כתבות נוספות

download

תחרות Billabong Pro Tahiti 2017

תחרות Billabong Pro Tahiti 2017 עוד...
download

תחרות Oi Rio Pro 2017

תחרות Oi Rio Pro 2017 הגולשים...
download

דרור מנגל מפרק את באלי

1 יומן מסע  לבאלי-אינדונזיה-פרק מ”א מתארגנים...
download

שנת 2017 בסבב WSL

שנת 2017 בסבב ה WCT העולמי...
דילוג לתוכן