5% הנחה על כל החנות לרוכשים/פונים דרך האתר

Quiksilver Back Door Pro

Quiksilver Back Door Pro
לאחר הפסקה חוזר המותג קויקסילבר לתמוך בסבב תחרויות הגלישה שמופק ע”י ארגון גולשי הגלים בישראל
 
קלי סלייטר 

 

ידיעה- הדר מארלי
שריקת הפתיחה תתקיים בתחרות Quiksilver Back Door Pro תחרות שנייה בסבב ISA 2008. התחרות כאמור מתוכננת להתקיים בחיפה ביום ראשון של גלים החל מיום שבת ה 26.1.08, בשאיפה בתנאי ים גבוה שיתאימו לחוף “הבק דור” או לחוף “הקזינו” הצמוד אליו מדרום.

קטגוריות שיתחרו על הגלים ועל הפרסים הרבים הם בוגרים – OPEN, נשים – OPEN וסניורס. במידה והתחרות תצא לפועל ביום בשבת אזי יתקיימו גם מקצי נוער עד גילאי 18.

 

על מנת להשתתף בתחרות Quiksilver Back Door Pro ובסבב השנתי בכלל יש לעמוד במספר תנאים הכוללים בדיקות רפואיות, תשלום דמי חבר, הרשמה לתחרות ודמי השתתפות.

על כל הגולשים והגולשות לגשת לרופא המשפחה ולקבל אישור כי הם כשירים לפעילות גופנית.

גולשים מעל גיל 17 – חייבים בנוסף לאישור רופא המשפחה גם בבדיקת מאמץ או בשפה מקצועית בדיקה ארגומטרית.

בדיקת המאמץ מורכבת מרצף של בדיקות שמאוד מומלצות לכל העוסקים בספורט, הבדיקה מתקיימת במכונים המורשים לרפואת ספורט ועורכת כ 20 דקות.

ניתן לבקש מרופא המשפחה הפניה לבדיקת מאמץ הנעשות בכמה מכונים ברחבי הארץ ובכמה קופות חולים. הבדיקה עולה כ 100 ₪ כאשר ישנן קופות חולים הממנות את כל הבדיקה ויש כאלה שרק חלק, תלוי בסוג הקופה בה אתם חברים.

ממומלץ לא להמתין לרגע האחרון ולבצע את הבדיקות הרפואיות המתבקשות בהקדם.

 

עלויות

חברות בארגון גולשי הגלים בישראל + ביטוח תאונות אישיות שנתי – 230 ₪.

דמי השתתפות בתחרות בודדת 150 ₪ עבור כל קטגוריה.

גולשים שלא מעוניינים בביטוח תאונות אישיות שנתי ומעוניינים להשתתף בתחרויות ישלמו דמי ההשתתפות של 200 ₪ הכוללים ביטח ליום התחרות בלבד.

להרשמה

יש להתקשר בין 9:00 ל 17:00 לענת לטלפון 6780 523 – 052 למסור את כל הפרטים האישיים: שם ושם משפחה, תאריך לידה, טלפון, כתובת דואר, כתובת מייל, מספר ת.ז. ניתן להירשם גם על ידי שליחת כל הפרטים שלעיל למייל anat-otzma@bezeqint.net

על מנת להבטיח השתתפות בתחרות הבדיקות הרפואיות והתשלום צריכים להגיע קודם ליום התחרות לארגון גולשי הגלים בכל דרך אפשרית החל בפקס 7909288 077 / סרוק למייל שלעיל / במסירה ביד או באמצעות הדואר לכתובת שדרות הציונות 26 אשקלון מיקוד 78741, או לכתובת רח’ נתן ילין מור 26 תל אביב מיקוד 67015.

אופציית תשלום נוספת – כרטיס אשראי בעסקה טלפונית אצל ענת.

גולשים שהציגו בדיקות מתאימות, שילמו והגיעו בזמן בבוקר התחרות השתתפותם בתחרות מובטחת, כל השאר יוכלו להתחרות על בסיס מקום פנוי בשיטת כל הקודם זוכה בעלות שתקבע בבוקר התחרות ושלא תפחת מ 200 ₪ למשתתף לכל קטגוריה.

שימו לב: בכל תחרות וקטגוריה מתחרה מספר המתחרים מוגבל !!!על מנת להימנע מאי נעימויות הנכם מתבקשים לפעול על פי ההנחיות שלעיל.

יום קודם לתחרות בהתאם לתחזית מזג האוויר תעלה באתר התראה על צפי לקיום התחרות. ביום המיועד, היה ויהיו תנאי גלישה התחרות תחל ב 8:00 בבוקר כאשר החל מ 6:40 ניתן יהיה להאזין למענה המאשר או מבטל את קיום התחרות בטלפון שיפורסם מבעוד מועד.

בהצלחה לכולם

שיתוף הכתבה:

כתבות נוספות

download

תחרות Billabong Pro Tahiti 2017

תחרות Billabong Pro Tahiti 2017 עוד...
download

תחרות Oi Rio Pro 2017

תחרות Oi Rio Pro 2017 הגולשים...
download

דרור מנגל מפרק את באלי

1 יומן מסע  לבאלי-אינדונזיה-פרק מ”א מתארגנים...
download

שנת 2017 בסבב WSL

שנת 2017 בסבב ה WCT העולמי...
דילוג לתוכן