5% הנחה על כל החנות לרוכשים/פונים דרך האתר

Quicksilver pro france, round 1+2

Quicksilver pro france, round 1+2
כתבה : נדב חלפוןהתחרות השביעית של סבב העולמי 2009 , קויקסילבר פרו צרפת בחסות אורנג’ יצאה לדרך בגלים של מטר וחצי ותנאים יחסית קשים אבל תדירות גלים גבוהה בביץ’ ברייק של לה בורדיין.

הסיבוב הראשון ורוב הסיבוב השני הסתיימו , והגולשים הפגינו תוכניות אסטרטגיות שונות ויכולת אתלטית משובחת כששמרו על מקומם בליין אפ ותפסו גלים שנשברו מהר עם פייס (פנים ( של 2 מטר , כדי לתפוס את הכרטיסים לסיבוב השלישי.

סיבוב ראשון: דיין ריינולדס בן 23, כרגע מקום 11 בסבב, נמצא בכושר מצויין ועשה בשתי התחרויות האחרונות את התוצאות הכי גבוהות שלו השנה, שלישי בג’יי ביי ושני בטרסלס, והוא ממשיך להפגין יכולת גבוהה גם בצרפת, כשפתח עם גל נהדר של 8.83 שאותו הוא פירק לפרונטסייד. אבל אז נתניאל קארן עשה טוטאל (מכלול של נקודות ) של 15.40 מרשים , וממש בדקות האחרונות של המקצה, ריינולדס לקח עוד רייט וקיבל עליו 8.50 ששלח אותו ישר לסיבוב השלישי.

(תמונה : דיין ריינולדס)

ג’ואל פרקינסון, בן 28, כרגע במקום הראשון בסבב, שספג בתחרות הקודמת מכה כואבת וסיים במקום ה17 בטרסלס. כלי התקשורת טענו שההופעה הלא מרשימה של פארקו בקליפורניה נבעה מפציעה בקרסול, אבל היום הוא לא הראה שום סימן או זכר לפציעה. פארקו גלש מעולה לשני הצדדים במקצה עם הרבה גלים והוא מנצח את קאי אוטון וגבריאל ווילארן.

ג’וליאן ווילסון בן ה20 , וויילד קארד בתחרות, מנצח את ביד דרבידג’ ודין מוריסון. בשביל ג’וליאן זה אימון מצויין להתחרות ברמות האלה, ואנחנו מקווים שכבר בעוד שנתיים נראה אותו בסבב. עוד וויילד קארדס שניצחו ומצטרפים לג’וליאן בסיבוב השלישי, ג’ואן דורו הצעיר ופאטריק ביוון הותיק, שניהם צרפתים.
בסיבוב השני כמה מהשמות הגדולים ניצלו מהדחה מוקדמת, כשמיק פנינג, מקום שני בסבב, מנצח את גבריאל ווילארן מפרו, וסיג’יי הובגוד מנצח את אליין ריו באחד המקצים המרגשים של השנה.

סיג’יי, שנמצא במקום ה4 בעולם, ושכל 9 הגלשנים שהביא נגנבו בלילה הראשון שלו בצרפת, היה בקומבו סיטואיישן (מתי שגולש צריך לפחות שנ גלים כדי לשפר את הניקוד וגל אחד לא יספיק לו )ע”י אליין ריו מטהיטי, לפני ששבר עוד גלשן בביץ’ ברייק החזק של לה בורדיין. הובגוד היה נראה חסר אונים, ונראה שהוא היה קרוב להשבר. הוא לקח גלשן אחר שמעולם לא גלש עליו, חזר לליין אפ, וקדח צינור שהוציא אותו מהקומבו ועוד אחד שהביא אותו לסיבוב ה3, והשאיר את כולם פעורי פה.

(תמונה : אליין ריו שניצח את הטריילס)

פיליפ מקדונלד העיף את אדריאנו דה סוזה, שלישי בעולם, בהפתעה הגדולה של הסיבוב השני. פיל גלש מצויין לבק סייד ועשה טוטאל של 16.90 מתוך 20 אפשרי.
אם חשבתם שההפתעות נגמרו, אז טעיתם. ג’רמי פלורס, הגולש הצרפתי הטוב ביותר, הפסיד לאריץ ארנבורו במקצה מספר 8. והפתעה נוספת היתה כשגרג המסלי הדרום אפריקאי מנצח את אדריאן באקן, האלוף מהשנה שעברה של קויקסילבר פרו צרפת. 

תמונה : אריץ ארנבורו בבקסייד

 המסלי, לשעבר מקום שני בתחרות(2007) עושה השנה תוצאות לא טובות כמו מספר פעמים 17 ו33, והוא מחפש לעבור כמה מקצים כדי לחזור ל27 הראשונים, ולהשאר בסבב גם בשנה הבאה.

קאי אוטון , אוסטרלי בן 28, הדיח את נתניאל קארן הרוקי, כשישב באינסייד ותפס 12 גלים במקצה של חצי שעה, והראה לפאנל השופטים את היכולות שלו. עוד בסיבוב השני, קירן פירו מנצח את דיויד ווייר ב0.4 נקודות. מיק קמפבל מנצח את מיקי פיקון הצרפתי, טיאגו מעיף את קקואה בקלסו ודין מוריסון מנצח את דאיין ניב במקצה שנעל את היום.

לסיבוב השני נשארו 3 מקצים, היטור אלבס נגד ג’יי תומפסון, טימי רייס נגד רוי פאוורס, ובן דאן נגד כריס וורד

שיתוף הכתבה:

כתבות נוספות

download

תחרות Billabong Pro Tahiti 2017

תחרות Billabong Pro Tahiti 2017 עוד...
download

תחרות Oi Rio Pro 2017

תחרות Oi Rio Pro 2017 הגולשים...
download

דרור מנגל מפרק את באלי

1 יומן מסע  לבאלי-אינדונזיה-פרק מ”א מתארגנים...
download

שנת 2017 בסבב WSL

שנת 2017 בסבב ה WCT העולמי...
דילוג לתוכן