5% הנחה על כל החנות לרוכשים/פונים דרך האתר

גלישה בגן העדן של האיים המלדיביים

גלישה בגן העדן של האיים המלדיביים:
 
צחי אמבטיה מראה כיצד מפרקים את המלדיבים בגיל 54

 

ידיעה- צחי אמבטיה.
מתארגנת קבוצה ליציאה למאלדיבים לטיול גלישה נטו  ל 10 ימים
היציאה בימי רביעי בערב וחזרה ביום שבת בצהריים. טסים מבן גוריון “למאלה” בירת המלדיבים דרך עמאן וסרילנקה.עם ההגעה למקום עולים על היאכטה אוכלים ארוחה קלה, בדרך כלל מפירות מקומיים ואקזוטים. בתוך שעתיים אתם כבר תהיו במים על גלים מושלמים.. .
 
עם השקיעה בסביבות השעה 18:00 בערב עולים חזרה ליאכטה שעוגנת כל העת כ- 200 מטר מהפיק ולאחר רחצה ומנוחה אוכלים ארוחת ערב מושקעת כולל בשר דגים, סלטים שונים וקינוחים מעולים.
ביאכטה ישנו טבח ושני עוזרים האמונים על הגשת שלוש ארוחות מלאות במשך היום. האוכל ממש טעים וטוב (מניסיון אישי) אין הגבלה בכמות, אכול כפי יכולתך .
.
אפשר לדוג מהיאכטה או לקחת את הסירה הצמודה ולצאת לדיג מעל הריפים. יש כמות בלתי נתפסת של דגים ואפילו דייג לא מיומן ועם קרס ללא פתיון יצליח לדוג.
במשך היום אפשר לגלוש ללא הגבלה משש בבקר ועד שש בערב (למי שיש כוח?) במשך הגלישה צמודה לגולשים סירת מנוע שמובילה הלוך ושוב ליאכטה וחזרה. הסירה נמצאת כל הזמן באזור השבירה (קצת מעל) וכשרוצים לחזור ליאכטה מסמנים לה וחוזרים.
 
אלו הגלים במלדיביםביאכטה בין 8 ל 10 קבינות הכוללות ארון לחפצים, מקלחת, כיור רחצה ושרותים. מים מתוקים וכמובן מזגן . צוות היאכטה מונה בדרך כלל כ 8 איש שדואגים לניקיון, להחלפת מצעים ולכל מחסורינו.
באזור האטול הצפוני יש הרבה ספוטים (שבירות) לימין ולשמאל. גובה הגלים ברוב הזמן בין מטר לשלושה מטר ויותר. היתרון במלדיביים שגם בגלים גבוהים די קל לתפוס ולגלוש ,המקום ממש
לונה פרק של גלים ואפילו גולשים בינונים ומטה מרגישים אלופי עולם.
 
הריף מאד עמוק וקשה להגיע אליו ( גם אם מתאמצים). מצד שני רוב הזמן הגלים פשוט מושלמים ומדובר בחויה בלתי נשכחת. (החזרה לארץ אחרי גלישה במלדיביים קצת מדכאת אבל מתרגלים).
הגלים מתאימים לכל גולש ולאלו שמחפשים צינורות מומלץ לגלוש בשבירה של קוקס או קולס , לגולשים מתונים יותר מומלץ לגלוש בשבירה של שולטן שהוא גל מדהים באורך מטורף . יש לציין שיום גלישה במלדיביים שקול לחודשיים גלישה אינטנסיבית בישראל.

מומלץ להביא שני גלשני אינטרסרף בתיק אחד ,שני לישים , שני זוגות מכנסי גלישה, ליקרה והרבה הרבה הרבה משחות נגד שיזוף מכל סוג ומין (אני שם לפעמים שני סוגים שונים אחד על השני) כפכפים מספר חולצות T וזהו. מנסיון של עשרות נסיעות גלישה באזורים חמים מספיק להשתמש בתיק יד שניתן להעלותו למטוס.

את הטיול מארגנים צחי ועזר לפרטים נוספים לפנות לצחי 052-2521426

שיתוף הכתבה:

כתבות נוספות

download

תחרות Billabong Pro Tahiti 2017

תחרות Billabong Pro Tahiti 2017 עוד...
download

תחרות Oi Rio Pro 2017

תחרות Oi Rio Pro 2017 הגולשים...
download

דרור מנגל מפרק את באלי

1 יומן מסע  לבאלי-אינדונזיה-פרק מ”א מתארגנים...
download

שנת 2017 בסבב WSL

שנת 2017 בסבב ה WCT העולמי...
דילוג לתוכן