5% הנחה על כל החנות לרוכשים/פונים דרך האתר

גיבור!! במלדיביים כבר היית?

גיבור!! במלדיביים כבר היית?


הנסיעה השנה למלדיביים הייתה בסימן “Hero”. בנוסף לחופש, לשקט ולגלים, נשלחתי למשימת שטח, בדיקת המצלמה החדשה והמדליקה של מחנות הגלישה והשייט Beach-Boys.

ב Beach-Boys החליטו שכל הגולשים הצעירים יהיו השנה “גיבורים” ואני נשלחתי לוודא שה”HD Surf HERO” של GoPro עושה את העבודה.

נחתנו ב Male בשבת בבוקר והלחצנו את הסוכן המקומי כדי להספיק להוציא יום גלישה שלם כבר מהיום הראשון. לאחר שנתבשרנו ששודרגנו בסירה ל Dive Master יצאנו לדרך ב”Dhoni” (סירה קטנה המשמשת למעבר אנשים וסחורות לטווחים קצרים) לסירה. כשהגענו גילינו שאכן השדרוג היה שיחוק גדול, סירה גדולה ומרווחת עם “דוני” צמודה ועוד פינוקים.

כמובן שהחבר’ה שכבר היו בסירה סיפרו לנו את הסיפור המוכר “אתמול היה מדהיםםםםם!!!” אבל אנחנו שכבר טיילנו קצת לא התרגשנו וישר ירדנו למים.

כגולש קבוע בהילטון הקפיצה הראשונה למים היא כבר חוויה מדהימה, מים בטמפרטורה אידאלית ושקופים ברמה שקשה לתאר, הגלים כמובן לא איחרו לבוא וחזרנו לסירה קצת פחות “לחוצי גל”.

זה היה הזמן להרכיב את המצלמה, המצלמה מתחברת בקלות רבה לבית חרב שהתקינו לי מבעוד מועד באינטר- סרף על החלק הקדמי של הגלשן, מומלץ להתקין גם בית ליש כדי לאבטח את המצלמה גם עם החבל המגיע איתה. ההפעלה אינטואיטיבית לגמרי, כל פעם שראיתי סט, לחצתי על הכפתור והמצלמה מתחילה להסריט, לאחר גמר הגל עוד לחיצה ונגמר. כמות הסרטים ו/או התמונות היא עצומה ולכן הסתפקתי בהתקנת המצלמה בסשן אחד מתוך השלושה/ארבעה שעשינו ביום.

אחת התוצאות המביכות היתה כשאני חותר על גל ורואה סנפיר לפני, ופתאום חמישה דולפינים גולשים איתי על הגל, אחרי שגמרתי לצעוק מהתלהבות, נזכרתי שהמצלמה לא הייתה מורכבת ולכן הזכרון שישאר איתי כפסגת הטיול לא יוכל להיות מוצג כאן.

לסיכום, המשימה הייתה קלה במיוחד, המצלמה באמת הופכת כל אחד ל “Hero” בקלות ומוציאה תוצאות מדהימות ללא כל הכשרה או אפילו ניסיון, קשה יותר היתה ההתמודדות עם השף של ה Dive Master שלא הפסיק להכות בנו עם סופגניות ורוגלך חמים בבוקר, שרימפסים בערב וקפה ועוגיות לאורך כל היום, הצלחנו להתמודד ואת החיוך בסופו של הטיול לקח הרבה זמן למחוק.

אני כבר מודאג שהגולשים הצעירים במחנות הגלישה Beach-Boys יהיו עסוקים יותר בהסתרקות לצילומים מאשר בחתירה לגל.

אנחנו באינטרסרף מארגנים לכם את הטיול המושלם למדיבים
לפרטים : 
http://maldivesdream.com/ 
או בטלפון : 03-6820729

שיתוף הכתבה:

כתבות נוספות

download

תחרות Billabong Pro Tahiti 2017

תחרות Billabong Pro Tahiti 2017 עוד...
download

תחרות Oi Rio Pro 2017

תחרות Oi Rio Pro 2017 הגולשים...
download

דרור מנגל מפרק את באלי

1 יומן מסע  לבאלי-אינדונזיה-פרק מ”א מתארגנים...
download

שנת 2017 בסבב WSL

שנת 2017 בסבב ה WCT העולמי...
דילוג לתוכן