5% הנחה על כל החנות לרוכשים/פונים דרך האתר

סיכום טיול גלישה במלדיבים סוף מאי 2009 עם עזר וצחי

סיכום טיול גלישה במלדיבים סוף מאי 2009 עם עזר וצחי

הטיול הראשון השנה למלדיבים החל ב 27 למאי וכלל 18 גולשים, כמות לא מבוטלת של גולשים שלא הורגשה בגלל גודלה העצום של הסירה(מעל 35 מטר אורך ו12 תאים כפולים)

הטיול כלל חבורה מגוונת של גולשים בכל קשת הגילאים מ 22 ועד 63 כשהמאחד את כולם חיידק הגלישה. החבורה כללה שלושה גולשי בוגי ואפילו שני גולשי קייק גלים .הגולשים הגיעו מאשדוד ,תל אביב ,נתניה וחיפה.

יצאנו ביום רביעי בערב מבן גוריון ולאחר טיסה שעברה יחסית מהר בלי שום תקלות הגענו בשעות הבקר המוקדמות למאלה בירת המלדיביים. כל הגלשנים הגיעו בשלום ללא שום תקלה.

בתוך שעתיים כבר היינו על היאכטה לוגמים מיץ תפוזים קר ומתארגנים בחדרים המרווחים בדרכנו לפיק הראשון בסולטן .ב 12 בצהריים כבר גלשנו בהתלהבות של היום הראשון בגלים של 2 מטר מושלמים כמו שהמלדיביים יודעים להעניק. שני הטבחים ביאכטה עמלו על הכנת ארוחת הצהריים שאותה בלענו במהירות כדי להספיק את גלישת הערב שהיא כשלעצמה חוייה מדהימה כשהשמש שוקעת לתוך ים האיזמרגד והגלים המושלמים לא מפסיקים לרגע ,ממש מכונת גלים.

ברגעים הראשונים של הגלישה גם גולשים מנוסים קצת מתבלבלים מהגובה הכוח והאיכות של הגלים(אחרי גלישה של חודשים בחצי מטר בארץ הכל נראה אחרת) אבל די מהר כולם הבינו את הענין וחזרו לעצמם .בשלושת הימים הראשונים הים החזיק גובה ומהיום הרביעי הים ירד למטר וחצי עד מטר . הנסיעה הפעם לא אופיינה בגלים מאד גבוהים ,אבל גלשנו ללא הפסקה תישעה ימים מלאים לפחות פעמיים ביום. גם גל של מטר במלדיבים (שבארץ יקראו לו שני מטר ) הוא גל מעולה שנמשך לא פעם מעל 300 מטר ונותן תחושה של לונה פארק לגלים.  

הקבוצה מנתניה פתחה במסע דייג בפיקודו של גיא עברון. זו פעם ראשונה שנחשפתי לדייג בשיטת הגיגינג ,כלומר במקום פיתיון חי סוג של תמנון או דג מתכתי מבריק שמושך את הדגים. גיא ניצח על המלאכה בסיועו של דורי שגם הוא לא קוטל קנים בדייג גם האחים דקל ואורן (הספרנים) דגו בשיגעון וגולת הכותרת היה דג טונה שהוציא גיא מעל 60 קילו.

האוכל היה פשוט מעולה ובכמויות גדולות ובכל ארוחה גם נהננו מדגים טריים וערמות של לוקוסים.

הנסיעה עברה בהנאה רבה ובשיתוף פעולה נעים בין כולם והאווירה היתה רגועה ונעימה אפילו במים תוך הגלישה (בכל זאת ישראלים) היינו פשוט חבורה טובה.
שילוב הגולשים היה מעניין יהודה ומאיר גולשי קייק גלים בני 63 ולעומתם גולשים מעולים וצעירים כמו דורי ,גיא ואדיקה ששחטו את הים .בחבורה היו גם שני פסיכולוגים שמוליק ואופיר שהוסיפו רבות לטיול זהר (הגולש הכי גבוה שאני מכיר)יואב שגם הוא לא וויתר לגלים ועוד רבים . אחד הטיולים שמאד נהניתי בו ותודה לכל המשתתפים.

הטיול הבא כבר בתיכנון המעונינים יכולים ליצור קשר עם צחי 052-2521426

                    

שיתוף הכתבה:

כתבות נוספות

download

תחרות Billabong Pro Tahiti 2017

תחרות Billabong Pro Tahiti 2017 עוד...
download

תחרות Oi Rio Pro 2017

תחרות Oi Rio Pro 2017 הגולשים...
download

דרור מנגל מפרק את באלי

1 יומן מסע  לבאלי-אינדונזיה-פרק מ”א מתארגנים...
download

שנת 2017 בסבב WSL

שנת 2017 בסבב ה WCT העולמי...
דילוג לתוכן