5% הנחה על כל החנות לרוכשים/פונים דרך האתר

ISA jonior u-18 world championship

נבחרת ישראל ב ISA jonior u-18 world championship
בשעות הבוקר המוקדמות של יום חמישי ה3 במאי יצאה נבחרת ישראל מנמל התעופה בן גוריון בדרכה לעיר ליסבון שבפורטוגל. כבר בנמל התעופה היה ניתן לראות את הארגון היוצא מן הכלל של הISA שבאו ואספו את הנבחרת עם אוטובוס עד למלון ה4 כוכבים שלשמחתנו הרבה השקיף הישר לחוף המרכזי בעיר costa de caperica. כבר לפני התחרות היה ניתן לראות את הרמה המטורפת כאשר למלון הגיעו גולשים כגון: קורי אראמבייד וקולי אנדינו מארה”ב, מארק לאקומר וג’ואן דורו מצרפת ועוד הרבה תותחים שמופיעים בחוברות הגלישה בעולם מהוואי, דרא”פ, אוסטרליה…

הימים לפני התחרות:
ברגע שהתעוררנו על עצמנו שלפנו את הגלשנים מהמטוס וכמובן שחלקם יצאו פגועים מהמסע (בעיקר בגלל שלא נארזו טוב), החברה רצו לקנות שעווה ונכנסו לסשיין ערב להרגיש את הכפור הפורטוגלי (15 מעלות) וקצת גלים של חו”ל בגובה מטר+ כבר כאן ניתן היה לראות את הבליטה של עומר לוין במים מול כל האנגלים והפורטוגזים ברק כהן וגיל קרן גם הראו שהם מרגישים בנוח במים. ביום השני הים החל להראות את המגמה לקראת התחרות ונתן במקרה הטוב התקפות של 80 בגאות הנכנסת, לאט לאט החברה השתפשפו ונכנסו לקצב. 
ביום שבת התקיימה התהלוכה והנבחרת בלטה בצבעוניות שלה וברצון להתחבר עם נבחרות אחרות, התהלוכה עברה ברחובות העיר והסתיימה בטקס המסורתי של ערבוב החול מכל חופי העולם, את ישראל יצגו בפיזור החול הבוגרים של הנבחרת טל חזן ועומר לוין.

התחרות:
לאור המגמה של הים היורד החליטו המארגנים לקיים את התחרות למרות הגלים הנמוכים ולמרות היתרון שיש לנו מבחינת ניסיון בגלים הקטנים הנבחרת שלנו ספגה מכה קשה בסיבוב הראשון כאשר כולם נפלו לסיבוב הrep חוץ מבן ראובני שעלה את המקצה הראשון מצורה טקטית מבריקה ונפל בשני לגולשים מטהיטי וצרפת. החברה זכו לכמה ימים מנוחה שנוצלו בכדי להתחמם בים לקראת המקצים הבאים,בסיבוב הrep הראשון נאלצנו להיפרד מעומרי סולטן וגל אסרף כאשר האחרון היה רחוק בנק’ בלבד בכדי לעלות, ברק כהן עומר לוין טל חזן ויוני סעדון עלו ראשונים את המקצים שלהם וניתן היה לראות את הלקח שהחברה קיבלו מהסיבוב הראשון.
בסיבוב הrep השני הרמה התחרותית החלה לעלות בצורה חדה ורוב הנבחרת שלנו אמרה שלום לתחרות כאשר טל חזן ועומר לוין נותרו בחזית הנבחרת בעודם משאירים מאחוריהם גולשים כגון ניקולס ואן רופ מגרמניה וגולשים נוספים מאיטליה, דרא”פ, פרו וניו זילנד. טל הצליח להגיע לסיבוב ה3 שם הפילו אותו ניקולס מגרמניה וג’ואן דורו מצרפת, עומר הדהים והצליח להתקדם עד לסיבוב ה5 שם הוא הפסיד לאנלחו מוניז מברזיל וגראנג’ר לארסון מהוואי. השמות האלה מככבים כבר היום בעיתוני הגלישה בעולם…
ההישג של נבחרת ישראל הוא המקום 16 בעולם המכובד מאד בעיקר כשמדובר באליפות עולם כאשר אנו גוברים על נבחרות: איטליה, אירלנד, ספרד, אקוודור, מקסיקו, מרוקו, ברבדוס ועוד.
עומר לוין סיים במקום ה19 בעולם מתוך 100 מתחרים.

הרכב נבחרת ישראל לנוער 2007: 
עד 18
עומר לוין
 משדה חמד
טל חזן מאשדוד
גל אסרף מגבעת אולגה
עמרי סולטן מאשדוד.
מחליף: דניאל גורלי.
עד 16
בן ראובני
 מתל אביב
גיל קרן מתל אביב
יוני סעדון מגבעת אולגה
ברק כהן מאשקלון.
עד 18 נערות
שלי לביא מחיפה
עומר כצנלנבוגן מהרצליה
מעיין סלמה מתל אביב.
מנהל נבחרת: הדר מרלי 
מאמן/צלם: יונתן יעקובוביץ

תודות ל: 
RIP CURL שמימנו צלם ותרמו תלבושות (אורנה).
SPIDER על החולצות.
עדי גלוסקא על ההכנה בארץ לפני התחרות.

שיהיה בהצלחה לבוגרים באליפות אירופה במאי…

 

   
 
 
 

שיתוף הכתבה:

כתבות נוספות

download

תחרות Billabong Pro Tahiti 2017

תחרות Billabong Pro Tahiti 2017 עוד...
download

תחרות Oi Rio Pro 2017

תחרות Oi Rio Pro 2017 הגולשים...
download

דרור מנגל מפרק את באלי

1 יומן מסע  לבאלי-אינדונזיה-פרק מ”א מתארגנים...
download

שנת 2017 בסבב WSL

שנת 2017 בסבב ה WCT העולמי...
דילוג לתוכן