5% הנחה על כל החנות לרוכשים/פונים דרך האתר

סיכום תחרות מספר 2 בהרצליה

אליפות הארץ בגלישת גלים לנוער- תחרות מספר 2, חוף זבולון – הרצליה.

 

התחרות השנייה בסבב 2014 נפתחה עם סוול מדהים של “פסים” לימין ולשמאל ועם התקפות של 60 ס”מ סוליד. המשך היום היה יותר מאתגר עם התנאים שאליהם אנו מורגלים בארץ והים נסוג וירד עד ל-40 ס”מ עם תנאי רוח מגבילים לקראת מקצי הגמר.

כמובן שאת המתחרים שום דבר לא עצר והם נתנו הצגה לאורך כל היום.

הגמרים סיפקו את ההצגה והמקצה של גילאי עד 14 התבלט במיוחד עם שחיטה של הח’ברה הצעירים שהעלו את הרמה משנה שעברה משמעותית. מה שמראה שהסבב עושה את העבודה, כי בסופו של יום אנחנו מחפשים לדחוף את גולשי ישראל קדימה כמה שיותר ואירועים מסוג זה עוזרים לנו לממש  זאת.

עיריית הרצליה והחברה לפיתוח התיירות בעיר, תמכו מאד בתחרות זאת ועזרו לארגון גולשי הגלים לדחוף עוד צעד את ענף הגלישה בארץ ובפרט בעיר הרצליה. מגיע להם את כל הקרדיט על כך. כמו כן Bg surfing– סיפקו פרסים למתחרים בסך 3500 ₪ מה ששדרג לכל הזוכים את הזכייה המתוקה.

התוצאות:

עד 14

מקום ראשון– כיים עמר, שנתן הצגה בגמר וגבר על גל זינגר, אחרי שכל היום רדף אחריו. כיים  הצעיר הוא הבטחה ואנחנו לא ניתן לו לנוח ונרצה לראות אותו דוחף את הרמה חזק יותר.

מקום שני– גל זינגר נתן אייר שלא היה מבייש שום גולש. גל התחיל את היום עם מצב רוח שהתממש לתחרותיות ומיקוד לאורך כל היום.

מקום שלישי– יונתן כהן , העקבי ממשיך לספק את הסחורה, כדאי לעקוב אחריו.

מקום רביעי– צור ארקין, התל אביבי החריף לא נותן לשום דבר לעצור אותו ויש לצפות ממנו להיות בפודיום גם בתחרות הבאה.

עד 16

מקום ראשון– עומר שובל, לקח את המקום הראשון בכבוד רב עם קרב קשה בשלהי הגמר. ועם תנאים מגבילים הוציא את המיטב.

מקום שני– נאור שוב שחט ונתן ביצועים חלקים וסגנון מלוטש.

מקום שלישי– עומר אלימלך, הפציץ בכמה גלים לאורך היום והגיע לשלישי בגמר- כל הכבוד!

מקום רביעי– גיא כהן המכונה, מחכה בסבלנות לגלים ומשתמש בטקטיקות נכונות. לא לאבד סבלנות יש לך את זה.

עד 18

מקום ראשון– עדן מוסיסי החיה הרעה, לא נותן לאף אחד להפריע לו. קשה לשמור על המקום הראשון ואנחנו מצפים לראות אותו דוחף את עצמו לקצה בתחרות הבאה.

מקום שני– גל בלפונטה, מראה שהאימונים משתלמים. גל לא מחכה שיהיה גלים כדי להשתפר ברמה וניתן היה לראות אותו בכושר שיא.

מקום שלישי– סטיב לוין, נשאר מפוקס כל היום וחיכה בסבלנות לכל מקצה. סטיב מראה שעם הגישה הנכונה במקצים אפשר עם שני גלים טובים להגיע לפודיום- שאפו!

מקום רביעי– עידן משולם, שרגיל לפודיום היה פחות מפוקס בגמר, למרות שמשך היום הראה רמה גבוה מאוד עם ביצועים רדיקלים.

בנות:

מקום ראשון– ענת לליאור, שחזרה אלינו מצרפת מראה רצינות רבה ברמה המקצועית ונותנת דוגמא אישית איך להתנהג במים וביבשה. כל הכבוד ענת- תמשיכי ככה.

מקום שני– רוני גלילי, שמשפרת את הסטייל שלה כל הזמן מראה יותר גיוונים על הגל ובהחלט קיבלה את המקום הראוי לה בפודיום.

מקום שלישי– נועה לליאור , האחת והיחידה לא מוותרת על שום גל ונכנסת עם רעל למים. אנחנו בטוחים שעם קצת פוקוס והרבה אימונים נוכל לראות אותה ממשיכה במגמת השיפור האופיינית לאחיות.

מקום רביעי– רוני גארוסי, המתחרה הצעירה ביותר, מוכיחה שהכול אפשרי עם התמדה ואמונה. רוני הנתניתית באה כדי לנצח ולא נתנה לאף אחד להפריע לה בדרך. עתיד וורוד צפוי לה ואין ספק שעוד נראה אותה הרבה על הפודיום בעתיד-תמשיכי כך..

בקשה אליכם , המתחרים, המועדונים, מאמנים, הורים וכל מי שיש לו זיקה לענף ובפרט תחרויות הגלישה. אנחנו מנסים לשמור על רמת מקצועיות גבוהה בכדי לעזור למתחרים הצעירים לשפר ולדחוף את רמת הגלישה למקומות הגבוהים ביותר. והכול מתחיל בנו – לא יכול להיות שבזמן תחרות הגולשים יגלשו ויתאמנו במים ואז לא יבואו מוכנים למקצים שלהם, ההורים לא יכולים להתערב בשיפוט, אין מצב שהגולשים שמתחרים בסבב מפריעים בלי הפסקה למקצים שבמים. עד כה היינו “רכים”,החל מהתחרות הבאה יחולו עונשים על מתחרים או הורים או מאמנים שיפריעו למהלך התחרות. אנחנו נבקש בכל לשון של בקשה לעשות הכול כדי להיות הכי טובים במה שאנחנו עושים. כל אחד בדרכו ולכל יש פתרון.

ארגון גולשי הגלים בישראל מקדם בברכה כל בן אדם כחובבן או כאיש מקצוע, לבוא ולתת את הטון שלו בשיפור הענף בארץ. אנחנו נתקלים בהמון פידבקים ובמעט מאוד יוזמות. אנחנו צמאים לחבר’ה שחשוב להם להם מאיכות תרבות גלישה בארץ.

בתחרות הזאת היו המון מעורבים ואנחנו נרצה להודות להם שעשו עבודתם נאמנה למען המטרה . עיריית הרצליה יחד עם מיקי בורנשטיין, דני ליברמן ורותי האלופה. החברה לפיתוח התיירות בעיר בראשות יונתן יעקובוביץ, יניב צור ואילנית שנתנו תמיכה ללא תנאים ועזרו לנו בכל האמצעים לערוך את התחרות הזאת, סבי מבני הרצליה, ליאור מצופי ים, אילן אליהו עם הנדיבות ללא תנאים, ירין גורן על הוידאו ודורון כורש על הסטילס שעשו הכול כדי להוציא את השוטים הטובים ביותר, דיג’י צור לב על הסאונד, הצוות המקצועי – ג’יי, רפי, דוד, ליאור וירון, אנשי ההפקה אלון סודרי ודניאל כחלון. כל אחד היה חלק מהפאזל שנרקם לתחרות.

תודה ענקית בשם כל הענף וארגון גולשי הגלים בישראל.

סרטון סיכום התחרות

אליפות הארץ בגלישת גלים לנוער מספר 2′ הרצליה from Yarin Goren on Vimeo.

שיתוף הכתבה:

כתבות נוספות

download

תחרות Billabong Pro Tahiti 2017

תחרות Billabong Pro Tahiti 2017 עוד...
download

תחרות Oi Rio Pro 2017

תחרות Oi Rio Pro 2017 הגולשים...
download

דרור מנגל מפרק את באלי

1 יומן מסע  לבאלי-אינדונזיה-פרק מ”א מתארגנים...
download

שנת 2017 בסבב WSL

שנת 2017 בסבב ה WCT העולמי...
דילוג לתוכן