5% הנחה על כל החנות לרוכשים/פונים דרך האתר

דסטי פייין (Dusty Payne) מנצח את ה-

דסטי פייין (Dusty Payne) מנצח את ה-“אוקלי גלובל צ’אלנג'”
ילד הפלא מהוואי מנצח ולוקח הביתה פרס ענק:

דסטי פייין (Dusty Payne) מנצח את ה-

לא בטוח האם ה”אוקלי פרו ג’וניור צ’אלנג'” בבאלי, יזכר בגלל התנאים הקשים או הפורמט החדשני של התחרות. ללא ספק התחרות תיזכר, כתחרות שהתחילה את הקריירה המקצועית של דסטי פיין.

 

כתבה- קאי צור
“אני כול כך מאושר,” אמר פיין. “לא זכיתי כבר עידנים. זו ההרגשה הכי טובה בעולם. זה למה אני ממשיך להתחרות.
בן ה-19 ממאווי גלש ל-20,000 דולר, הפרס הגבוה ביותר בהיסטוריית ה”פרו ג’וניור”, חרט את הניצחון הראשון שלו זה שמונה שנים ועמד בכל הספקולציות לגביו, בסוף היום המותח הזה.

תחרות ה”היי פרפורמנס וואייב” (high performance wave) ב”קרמס” (keramas) אינדונזיה, הייתה אחת התחרויות היחידות של פיין השנה, אחרי שסבל מפציעה חמורה בברך בתחרות הבילבונג העולמית ב”נאראבין” (narrabeen) בינואר האחרון. ההשתקמות כללה שלוש טיסות לבאלי לפני שפיין קיבל את ההזמנה מאוקלי להשתתף בתחרות. “זה היה החלום שלי להשתתף בתחרות ב”קרמס,” אמר פיין. “הגלים היו כול כך טובים שכול הגולשים קראו את הים והגלים והצליחו להוציא את המיטב מעצמם, הביאו ביצועים רצינים וחדשניים והעלו את הרמה הכללית של התחרות. זו התחרות הכי טובה שהשתתפתי בה אי פעם.”

'תחרותאחרי גלישה מצוינת בסיבובים 1-3, פיין גלש בחוכמה בהארכת ה45 דקות, גבר על מארק לאכומארה (Marc Lacomare) הצרפתי, תוך כדי בחירת גלים טקטית. אבל זה היה בחמש הדקות האחרונות, כשהלחץ היה במרבו, שפיין חתם על העסקה ולקח את הזהב.
מיטש כרוז (Mitch Crews) האוסטרלי וג’וברט Joubert)) הדרום אפריקני לקחו 4,500 דולר על המקום השלישי שהם חלקו.
עוד “היי לייטס” מעניינים כללו את ה”פרונט סייד אייר רברס”, המפחידים בגובהם של פטרסון כריסאנתו Peterson Crisanto)), הגלישה המדהימה של מיטש כרוז, שהביאה לו 10 מושלם והבק סייד הפסיכים של לאכומארה.
“היה נהדר,” אמר פיין “כולם ממש נחמדים, גולשים טוב ונהנים. לכולם יש עתיד גדול בגלישה. אני רק נלהב מלהיות חלק מזה.” יותר מהכסף, יותר מהתוצאות, הגולבל צ’אלנג’ של אוקלי זה בשביל העתיד של גלישה מקצועית.

שמונה עשרה מתוך הצעירים הכי מבטיחים בעולם בילו שבועיים במחנה הגלישה האולטימטיבי.
גרים ביחד, קורעים את הגלים של באלי ביחד ומבלים את אחרי הצהריים בברכה ביחד… הכול בתקווה שהאחווה שנוצרה בבאלי תישמר לתמיד.

הכתבה נלקחה מ: www.surfline.com

שיתוף הכתבה:

כתבות נוספות

download

תחרות Billabong Pro Tahiti 2017

תחרות Billabong Pro Tahiti 2017 עוד...
download

תחרות Oi Rio Pro 2017

תחרות Oi Rio Pro 2017 הגולשים...
download

דרור מנגל מפרק את באלי

1 יומן מסע  לבאלי-אינדונזיה-פרק מ”א מתארגנים...
download

שנת 2017 בסבב WSL

שנת 2017 בסבב ה WCT העולמי...
דילוג לתוכן