5% הנחה על כל החנות לרוכשים/פונים דרך האתר

מסע ההכתרה של מלך גלישת הגלים של ישראל מתחיל ב Corona King of Surf 2013

מסע ההכתרה של מלך גלישת הגלים של ישראל מתחיל 
ב 
Corona King of Surf 2013

לראשונה בישראל, ייפתח בחודש אפריל בחוף הים הדרומי של הרצליה, סבב גלישת הגלים המקצועני של ישראל Corona King of Surf 2013. בסבב, שיכלול 3 תחרויות מאתגרות, ישתתפו 16 גולשי הגלים המובילים בארץ, ויתמודדו ‘ראש בראש’ על תואר מלך גלישת הגלים של ישראל. תקופת ההמתנה לתחרות הסבב הראשונה תחל ב 10 באפריל.

האירוע בשיתוף עיריית הרצליה, החברה לפיתוח תיירות בהרצליה ועמותת “צלול” יהיה בסימן שמירה על החופים והים בישראל, יציין את פתיחתה הרשמית של עונת הרחצה 2013

חוד החנית של סצינת הגלישה בישראל: 16 הגולשים המבריקים בישראל, יככבו החל משבוע הבא בסבב הגלישה החדש והייחודי Corona King of Surf, אשר יכתיר את מלך המלכים של ענף גלישת הגלים של ישראל.

זאת הפעם הראשונה, שמתקיים בישראל סבב גלישה למקצוענים, מוזמנים בלבד, שבו ייקחו חלק השמות הגדולים של הגלישה בישראל, ומהגולשים הותיקים והמנוסים: עדי גלוסקא, דודו אדרי, צחי יקיר, דרך דור הגולשים החזק של היום: וובקה מרליס, אביב וקנין, גיל זילכה, וכמובן נציגי הדור הצעיר והמוכשר, שמחפש להטביע את חותמו בענף: בן ראובני, דין אלמוג וגיל קרן.

סבב התחרויות של Corona King of Surf שונה במהותו משאר אירועי הגלישה המתקיימים בישראל. הסבב שם למטרה לתת את הבמה ואת התנאים הטובים ביותר לגולשי הגלים המקצוענים של ישראל, מתוך הנחה שהגולשים הבכירים הם נושאי הדגל, ומובילי הדרך, בקידום סצינת גלישת הגלים בארץ. בעבר הרחוק, בשנות ה-80 וה-90, זכו הגולשים הבכירים לעדנה ולכבוד, שמגיעים להם מתוקף היותם מובילי הסצינה. בשנים האחרונות נפגע מעט מעמדם של הגולשים הבכירים, שמחכים להחזרת העטרה ליושנה.

Corona King of Surf יכלול שלוש תחרויות סבב. התחרות הראשונה תתקיים בחוף הדרומי של הרצליה. החוף הדרומי נחשב לאחד החופים החזקים ופופולאריים שבישראל. בסוואל טוב מגיעים אליו עשרות ואף מאות גולשים מכל רחבי הארץ. כבר תקופה ארוכה שלא נערכה תחרות בחוף הדרומי, והציפייה והדריכות לקראת קיום התחרות הראשונה של סבב Corona King of Surf נמצאת בשיאה. שתי תחרויות נוספות של הסבב יערכו במהלך הקיץ בחודש יולי בחוף הטופ סי בתל אביב, ואילו התחרות המסכמת תתקיים בנובמבר בחוף הים של נהריה.

מכניזם התחרויות נבנה כייחודי אף הוא לסבב; בכל תחרות יחלו את דרכם 16 גולשים, שיחולקו ל-4 מקצים (4 גולשים בכל מקצה). בסיומו של הסיבוב הראשון יסיימו את דרכם 4 גולשים. אל הסיבוב השני, ימשיכו 12 גולשים לארבעה מקצים נוספים, והפעם 3 גולשים בכל מקצה. בסיומו של הסיבוב השני, יישארו 8 גולשים, שיתמודדו ‘ראש בראש’ בשלב רבע הגמר, 4 גולשים בחצאי הגמר ו- 2 גולשים ‘ראש בראש’ במקצה הגמר האחרון, כפי שנהוג בתחרויות גלישה בינלאומיות. כל מקצה ייערך 20 דקות. לכל תחרות יוכתר המלך המקומי, ובסיום שלוש תחרויות הסבב, יוכתר הגולש, ש ישיג את הניקוד המצטבר הגבוה ביותר, כמלך גלישת הגלים של ישראל: Corona King of Surf 2013

תקופת ההמתנה לגלים לתחרות הראשונה בסבב Corona King of Surf בחוף הדרומי בהרצליה תחל ב-10 באפריל. אוירה נפלאה צפויה ביום התחרות עם הגולשים הטובים ביותר, דיג’יי ברק וייס והרבה מאוד שמח! האירוע פתוח לקהל הרחב! בו ליהנות מתצוגת תכלית נדירה! להתראות בחוף הדרומי! 

צוות אינטרסרף מאחלים הצלחה לגולשים ולקורנה ישראל.

שיתוף הכתבה:

כתבות נוספות

download

תחרות Billabong Pro Tahiti 2017

תחרות Billabong Pro Tahiti 2017 עוד...
download

תחרות Oi Rio Pro 2017

תחרות Oi Rio Pro 2017 הגולשים...
download

דרור מנגל מפרק את באלי

1 יומן מסע  לבאלי-אינדונזיה-פרק מ”א מתארגנים...
download

שנת 2017 בסבב WSL

שנת 2017 בסבב ה WCT העולמי...
דילוג לתוכן