5% הנחה על כל החנות לרוכשים/פונים דרך האתר

בתוך הגל המפורסם ביותר של הפיליפינים Cloud Nine

 

בתוך הגל המפורסם ביותר של הפיליפינים

Cloud Nine

מאז תחילת הגלישה המודרנית, גולשים חלמו על אי עם גלים מושלמים, מים חמימים והיעדרות של קהל. לכמה שבועות בספטמבר 1992, שני גולשים חייו את החלום הזה, כמה קרוב שאפשר.

ידיעה-קאי צור
כשיצאנו לאי סיירגאו (Siargao), בצד הפסיפי של הפיליפינים ליד האי הגדול בהרבה מינדאנאו (Mindanao) , לא איבן סלייטר (Evan Slater), טיילור נוקס ( (Taylor Knox או אנוכי היינו בפיליפינים אי פעם וידענו מעט לאן מועדות פנינו.
התמקמנו בקוטג’ נחמד על החוף בו התארחו שני הגולשים היחידים בסביבה, חוץ מאיתנו, וכולנו הסכמנו לשכור סירה ביחד ביום למחרת.

בעודנו משייטים לאורך החוף ראינו פיק מגניב בתוספת של ספריי נעים. טיילור קיבל את התפקיד לבדוק את הגל. כמה גלים עברו, ואז טיילור התחיל לחתור במהירות. ראינו אותו מתרומם ואז נא במהירות לאורך הגל עד שהוא ירק אותו החוצה בעוד שהבחור המאושר מנופף בזרועותיו באוויר וצורח לנו לבוא. הייתה התלהמות גדולה של גלשנים, שעווה וציוד צילום.
ג’נראל לונה (General Luna) הייתה עיירה מנומנמת בצד המרוחק של הפיליפינים באותו זמן, ככה שלא היה הרבה מה לעשות חוץ מלקום מוקדם, לגלוש כמה שאפשר ואז לישון בחום הצהריים.

אחד הלהיטים שלנו היה לצעוד לתוך העירה, לשתות קולה חמה ולאכול חטיף שוקולד שנקרא קלאוד ניין (Cloud Nine), מוצר מקומי שכנראה לא נמס מהר כמו השוקולדים המיובאים, אז קראתי לגל קלאוד ניין כי הוא הזכיר לי את המתיקות.

עובדות ומספרים:
יש טיסות לסיירגאו מקבו (Cebu City) אבל עם אתם מעדיפים משהו יותר מקומי, הדרך עם סירה לוקחת שלוש שעות. הגל באזור הזה של הפיליפינים בנוי, בין השאר, על רוח והזמן לטוס לשם הוא בין אמצע יולי ועד סוף אוקטובר.
יש יותר מעשרים מקומות לינה באזור ג’נראל לונה ורובם מיועדים לגולשים. 
המים בסיירגאו הם מהחמים בעולם. עד שלושים מעלות צלזיוס. בג’נראל לונה יש גישה לאינטרנט. רוב הגולשים שמגיעים לספוט הם אוסטרלים, יפנים ואמריקאים.

הכתבה נלקחה מאתר: http://www.surfline.com/

שיתוף הכתבה:

כתבות נוספות

download

תחרות Billabong Pro Tahiti 2017

תחרות Billabong Pro Tahiti 2017 עוד...
download

תחרות Oi Rio Pro 2017

תחרות Oi Rio Pro 2017 הגולשים...
download

דרור מנגל מפרק את באלי

1 יומן מסע  לבאלי-אינדונזיה-פרק מ”א מתארגנים...
download

שנת 2017 בסבב WSL

שנת 2017 בסבב ה WCT העולמי...
דילוג לתוכן