5% הנחה על כל החנות לרוכשים/פונים דרך האתר

Buondi Billabong Pro

חדשות מסבב ה- ASP:

 

ג’ארמי פלאוורס (Jeremy Flores) מצרפת, מנצח את תחרות היוקרה Buondi Billabong Pro, שנערכה בפורטוגל.
פלאוורס שהוכתר כמנצח התחרות רק לאחר יום עבודה קשה, נלחם במשך חמישה מקצים רצופים, בכמה מהגולשים הטובים בעולם. שבירת החוף המעולה של “סו ג’אוליו” (Sao Juliao) בעיר ארקירה שבפורטוגל שאירחה את התחרות, לא עשתה לו את החיים ליותר קלים.
 
ג'ארמי פלאוורס (Jeremy Flores) מצרפת, מנצח את תחרות היוקרה Buondi Billabong Pro
(תמונה בחסות ASP)
 
“סו ג’אוליו” אחד משבירות החוף המפורסמות בעולם, שמקוטלגת ביחד עם, מונדקו בספרד, ביאריץ בצרפת, פורטו סקונדידו במקסיקו, פשוט לא הסכימה לתת עבודה הפעם, מארגני התחרות כמובן היו מאוכזבים, אבל ג’ארמי הצעיר העקשן יצא לגלוש על גלים נקיים אבל נמוכים של 30-40 ס”מ בלבד, והצליח לחלץ מהים את התוצאה השלישית הכי טובה 17.00 נקודות. ואת הגל הטוב ביותר בתחרות 9.33. וכך העלה את עצמו למקצה האחרון, אחד על אחד בגמר מול אחד מחבריו הטובים לסבב ה- ASP, ג’וש קארר (Josh Kerr) מאוסטרליה.
ג’ארמי שחיכה במשך עשר דקות, עד שלקח את הרכיבה הראשונה שלו בהתמודדות, הצליח להוציא מהים תוצאה של 8.33 מתוח ה- 10.00 האפשרי, אחרי זה הוסיף והצליח לעלות על גל אחרון, של 6 נקודות שסגרו לאוסטרליה כל תקוות לניצחון, הים הנמוך והתנאים הקשים רק הביאו לג’וש האוסטרלי את הסעיף והוא החליט לנטוש את התחרות 2 דקות לפני הזמזם.
” זו אחת מהתוצאות הטובות בחיי… להצליח לקחת את הכתר בתחרות ברמה כזאת, זה בהחלט כל מה שרציתי. “עוד מהשנה שעברה התחלתי להשתפר. אני כל כך מאושר…” אמר פלאוורס על פדיום המנצחים.
 
עם שתי ניצחונות “ראנר אפ” בדורבן ואניגנטון ביץ באוסטרילה ב- WQS 6 כוכבים, פלאוורס קופץ לתוך העשירייה הפותחת בסבב – WQS וביחד עם הניצחון ביום שבת האחרון” בבילבונג בונטי”, הוא ממוקם תשיעי ולוקח הביתה סכום סימלי של 15.000$ לפני שהוא עוזב ל- Trestles בקליפורניה שבוע הבא.
 
קישור לכתה המלאה- לחצו כאן
 
ידיעה – קאי צור

שיתוף הכתבה:

כתבות נוספות

download

תחרות Billabong Pro Tahiti 2017

תחרות Billabong Pro Tahiti 2017 עוד...
download

תחרות Oi Rio Pro 2017

תחרות Oi Rio Pro 2017 הגולשים...
download

דרור מנגל מפרק את באלי

1 יומן מסע  לבאלי-אינדונזיה-פרק מ”א מתארגנים...
download

שנת 2017 בסבב WSL

שנת 2017 בסבב ה WCT העולמי...
דילוג לתוכן