5% הנחה על כל החנות לרוכשים/פונים דרך האתר

Brett Simpson

Brett Simpson

 

 

בראט סימפסון חברים זהו שם שלכמה אנשים הוא חדש אבל מי שמכיר את בראט יודע שכבר ארבע שנים הוא מנסה לעלות ל-wct בראט אומר שהשנה הוא התחיל עם כמה תוצאות שיעזרו לו לעלות ל-wct והוא מרגיש מאוד מפוקס ושזאת השנה שלו. 

brets.jpg

סימפסון נמצא כעת במקום שני ב-wqs ויש לו 3 תוצאות מאוד טובות שיעזרו לו מאוד. בראט אומר שהוא רוצה להתמקד בעיקר בתחרויות של שש כוכבים (6 stars prime )שבתחרויות האלה אתה מקבל הכי הרבה נקודות , התחרות הראשונה של ששה כוכבים הייתה השנה בטזמניה וזאת פעם ראשונה שנערכת שם תחרות , בראט אומר שזה היה יותר טיול גלישה מתחרות . התחרות התקיימה בארבעה ספוטים שונים וכל אחד מהם היה מושלם. ב-round of 16 יצא לבראט מקצה מול דמיאן הובגוד ובאותו יום התחרות הייתה על לאפט מאוד מושלם עם bowl וקשה מאוד לנצח את דמיאן בסוג גל כזה.

בתחרות Margaret River בראט השנה הוציא תוצאה טובה וזה לא רגיל בשבילו כי משום מה הוא תמיד לא מצליח שם. בראט אומר שהוא והמאמן שלו Ian Cairns הלכו כל יום לחוף בחמש וחצי בבוקר לפני כולם והוא אומר שבכללי הוא והמאמן ידעו את הספוט הזה יותר טוב מכולם. הידע שלו לגביי החוף הזה היה הרבה יותר טוב מהפעמים הקודמות וזה מה שעזר לו. השנה לבראט אין כל כך עם מי לטייל חוץ מהאחים Gudauskeses בראט אומר שאין הרבה אנשים מקליפורניה שעושים את הסבב אבל נגיד בטזמניה הוא היה עם Aaron Lieber שעושה סרט חדש אז כל פעם שהוא לא התחרה הוא היה מצטלם איתו.

בראט הרבה פעמים היה קרוב לעלות ל wct אבל זה הוכרע בכמה מהתחרויות האחרונות של הסבב ושם בראט נפל.בראט אומר שזה מבאס מאוד אבל אין מה לעשות ככול שהוא ישתפר ככה הוא יעלה כשהוא יהיה מוכן לזה , המטרה שלו זה לעלות לסבב ולא להיות כמו גולשים אחרים שעלו חגגו את זה שמחו מאוד ואז כל השנה רק נאבקו להישאר עוד שנה בסבב הוא רוצה להגיע ולהיות מוכן להתחרות עם השמות הגדולים בסבב.

בראיון עם בראט הוא אמר על דין ריינולדס שאין לו את הגישה הנכונה לתחרויות וג’ורדי רק רוצה כל הזמן לנצח והוא מסיים בזה שהוא עושה טעויות טיפשיות. בראט אומר שיש גולשים שגולשים ברמה הרבה יותר גבוהה ורדיקאלית בסבב אבל עדיין קלי טאג’ פארקו ומיק הם אלה שגולשים ברמה הכי גבוהה בסבב הם לא עושים טעויות , יש להם זרימה ממש טובה והם מחברים ביצועים על הגלים הכי טובים, בראט חושב שדיין וג’ורדי הם בדיוק ההפך אחד מהשני אבל אם מחברים את המוחות שלהם הם יהיו בלתי ניתנים לעצירה.

הגולשים שב-qs השנה שמרשימים את בראט זה Adam Melling האוסטרלי שפתח את הסבב ממש טוב כרגע הוא מקום ראשון ו-Owen Wright בן ה-19 שהוא ניצח באוסטרליה 3 תחרויות של הפרו ג’וניור ברציפות וב-qs הילד מראה לגדולים שהוא לא פראייר אבל כמובן יש עוד הרבה תחרויות גדולות ועוד הרבה הזדמנויות לנצח. בראט כרגע נמצא בתחרות prime בדרבן דרום אפריקה מי שמעוניין לעקוב אחר הדבר הבא מוזמן להיכנס לאתרhttp://www.aspworldtour.com/ ולקבל משם קישור לתחרות. אחרי התחרות הזאת בראט יחזור הביתה לתחרות prime ב- Trestles . בראט רוצה תוצאות טובות בתחילת השנה הוא אומר שאם מסתכלים על זה אז התחרויות הראשונות כל ה-prime האלה והששה כוכבים אם אתה מצליח בהם אז אתה מסודר לשאר השנה ואם לא אתה מגיע לסוף השנה בלי תוצאות טובות אתה תשחק בלהדביק את כולם.

6677.jpg

שיתוף הכתבה:

כתבות נוספות

download

תחרות Billabong Pro Tahiti 2017

תחרות Billabong Pro Tahiti 2017 עוד...
download

תחרות Oi Rio Pro 2017

תחרות Oi Rio Pro 2017 הגולשים...
download

דרור מנגל מפרק את באלי

1 יומן מסע  לבאלי-אינדונזיה-פרק מ”א מתארגנים...
download

שנת 2017 בסבב WSL

שנת 2017 בסבב ה WCT העולמי...
דילוג לתוכן