5% הנחה על כל החנות לרוכשים/פונים דרך האתר

Boost Mobile Pro

Boost Mobile Pro
LOWER TRESTLES, התחרות השמינית בסבב ה- ASP יוצאת לדרך בקליפורניה.
 
LOWER TRESTLES
 
בעקבות הפרישה סאני גארסיה (Sunny Garcia) מהוואי, יעלה להתמודד מול מיק פאנינג (Mick Fanning) מאוסטרליה, שממוקם כרגע במקום הראשון, ומול פנצ’ו סאליבן (Pancho Sullivan) מהוואי מחר ב- Boost Mobile Pro בדרום קליפורניה.

דמאין שנאלץ לפרוש מהמרוץ לאחר שבוע אימונים בקוסטה ריקה לקראת התחרות, שבמהלכם נפצע בברכו מרייף סלעים, דמאין שמאוכזב קשות מהיציאה הלא מתוכננת משתי התחרויות שיקרות לליבו אמר:”הייתי ממש בטוח בעצמי השנה ואני רק מקווה שאני יוכל לחזור לכושר כמה שיותר מהר, ולהביא הביתה את – Boost Mobile Pro ואחריה ה- Quiksilver Pro” בצרפת שאמורה להתקיים בעשרים ושתיים לספטמבר, הגיב- “אני לא מאמין שאני בחוץ בגלל שטות כזו, גם עם זה זמני, זה נורא מעצבןהניצחון”.

בעקבות הפציעה, התפנה כרטיס ווילד כארד (wildcard ) שהוצא עבור דיוויד וארה (David Weare) מדרום אפריקה, ועבור פטרסון רוסה (Peterson Rosa) מברזיל, ולאחר ששנהם סירבו מסיבה לא ברורה- הוחלט כי סאני גארסיה, שרק שוחרר לפני חצי שנה מהכלא בעקבות שערוריית העלמת מיסים, ידורג בתור ה- “מתחרה” בתחרות מחר.

סאני אלוף העולם לשנת אלפיים, מצטרף לשורה ארוכה של wildcards, שהצליחו להתגנב בצורה יפה לתוך הגרלת התחרות, ובניהם- רוב מצ’דו (Rob Machado) מארה”ב, ג’ורדי סמית (Jordy Smith) מדרום אפריקה, שממוקם ראשון בסבב ה- WQS, ודאן ראנולדס (Dane Reynolds) מארה”ב.

רוב מצ'דו (Rob Machado) מארה
 
ג’ורדי סמית שלקח את המקום הראשון בסבב הג’וניור העולמי, הגריל לא אחר מאשר את טא’ז בארו מאוסטרליה שממוקם כרגע במקום השני בעולם והשנה מפציץ במיוחד, אבל נראה שסמית בנוי להתמודדות.
 
עדכונים נוספים מהתחרות השמינית בסבב בקרוב.
קישור לכתבה המלאה באתר סבב ה- ASP לחצו כאן
 
ידיעה- קאי צור

שיתוף הכתבה:

כתבות נוספות

download

תחרות Billabong Pro Tahiti 2017

תחרות Billabong Pro Tahiti 2017 עוד...
download

תחרות Oi Rio Pro 2017

תחרות Oi Rio Pro 2017 הגולשים...
download

דרור מנגל מפרק את באלי

1 יומן מסע  לבאלי-אינדונזיה-פרק מ”א מתארגנים...
download

שנת 2017 בסבב WSL

שנת 2017 בסבב ה WCT העולמי...
דילוג לתוכן