5% הנחה על כל החנות לרוכשים/פונים דרך האתר

bobby martinez

“זה לא כאילו אני המקסיקני היחידי שאי פעם גלש”

 

ככה אמר בובי מרטינז לעיתון סרפר בשנת 2007 (surfer magazine ) אולי הוא לא המקסיקני היחידי שאיי פעם גלש אבל הוא המקסיקני האמריקאי היחידי שהגיע לסבב הASP ובטח היחיד שהגיע למקום חמישי בעולם . אבל בובי לא גולש כדיי לייצג את כל המקסיקנים או כדי להוכיח משהו למישהו או נחשב כיום לאחד המתחרים החזקים בעולם ולאחד מגולשי הבקסייד הטובים ביותר באמריקה .

בובי התחיל לגלוש בגיל 6 בחופים של סנטה ברברה ואחרי שצבר קצת ניסיון עבר לפויינט המפורסם רינקון (פויינט ברייק מאד מפורסם בקליפורניה ) אחרי זה הוא התחיל להתחרות בסבב הנוער האמריקאי ה NSSA המפורסם וזכה רצוף בשבע אליפויות נוער , אז בזמנו כולם היו בטוחים שהוא יהיה הקלי סלייטר הבא . כל המתח והציפיות מבובי הכניסו אותו ללחץ רציני הרי זה לא קל בתור ילד שישוו אותך ושיצפו ממך להיות הגולש הטוב ביותר בעולם 

ובנוסף לכל הלחץ הייתה לו עוד פציעה חמורה שהרחיקה אותו מגלישה מקצוענית להרבה שנים ” אני הלחצתי את עצמי יותר מכל אחד אחר , עכשיו לא ממש מעניין אותי כל הדברים האלה ” אמר בובי מרטינז זמן קצר לפני שנהיה מקצוען . 
משנת 2000 ועד שנת 2005 בובי לא היה אפילו קרוב לסבב העולמי ולגלישה מקצוענית והיה נראה כאילו הוא פשוט נעלם מהעולם הזה , אבל בשנת 2005 בובי חזר לעיניים וחזר להתחרות בWQS וסיים מקום 6 בסבב העולמי ב2006 מה שזיכה אותו בתואר של רוקי השנה ופתח בשבילו דלתות חדשות.

בובי הוא כרגע הטימניק החזק ביותר של חברת הביגוד והציוד ocean & earth  
את הביגוד והציוד של החברה ניתן למצוא אצלנו ברשת חנויות אינטרסרף .
לקישור למוצרי חברת ocean & earth לחצו כאן 

תמונות נלקחו מאתר http://www.oceanearth.com/ 
הסרטון נלקח מאתר 
http://www.youtube.com/

 

שיתוף הכתבה:

כתבות נוספות

download

תחרות Billabong Pro Tahiti 2017

תחרות Billabong Pro Tahiti 2017 עוד...
download

תחרות Oi Rio Pro 2017

תחרות Oi Rio Pro 2017 הגולשים...
download

דרור מנגל מפרק את באלי

1 יומן מסע  לבאלי-אינדונזיה-פרק מ”א מתארגנים...
download

שנת 2017 בסבב WSL

שנת 2017 בסבב ה WCT העולמי...
דילוג לתוכן