5% הנחה על כל החנות לרוכשים/פונים דרך האתר

אליפות Blitz Pro בגלישת גלים לזכר אלעד רוזנבלום

אליפות Blitz Pro בגלישת גלים לזכר אלעד רוזנבלום

יניב בלנגה- מפציץביום חמישי ה 8.11.07 יצא לדרך תחרות ה Blitz Pro לזכרו של הגולש אלעד רוזנבלום ז”ל.
התחרות שהפכה למסורת בנתניה הצליחה לקבץ מאות גולשים, מרביתם נתניתים שבאו להנות מהתחרות השנתית שלהם ולחלוק כבוד לחברם אלעד, ביחד עם צוות עמותת ארגון גולשי הגלים בישראל ושאר נותני היד המקומיים תחת שרביתם של צוות ה Beach House.
 
 
 
 
 
 
 
השנה בניגוד לשנים קודמות התקיימה התחרות בחוף “קונטיקי דרום”. וותיקי הגולשים וודאי זוכרים את התחרות המדהימה הקודמת שערך ארגון גולשי הגלים בחוף כאמור, לפני למעלה מעשור. ההחלטה על קיום התחרות בחוף הדרומי נלקחה בבוקר יום חמישי בשל תנאי הים הסוערים בשאר החופים וכמובן בשל הגלים האיכותיים שנכנסו בדרומי.

עו”ד הדר מרלי יו”ר ארגון גולשי הגלים מסר כי “התחרות השיגה את מטרתה העיקרית – עידוד הגלישה בנתניה, כאשר פנים חדשות של גולשים נראו בכל ארבעת הקטגוריות בוגרים, נוער, ילדים ובוגי שהתחרו ביניהם, על הגלים, הגביעים והפרסים הכספיים. התחרות נפתחה עם מקצי הבוגרים – הקטגוריה החמה של היום שסחפה את מירב תשומת הלב במיוחד לאור העובדה שגולשים מהקטגוריות הצעירות לקחו בה חלק דוגמת גיל קרן ובן ראובני מתל אביב וברק כהן מאשקלון והרבה גולשים מקומיים.”

לאווירת הקרנבל הספורטיבי שהתקיים בחוף תרמה הטיילת החדשה שאפשרה לקהל הרב שנכח באירוע, ולמשתתפים מקום נוח להתארגן, לשבת, ויותר מכל היוותה עמדת תצפית נוחה בחבריהם המתחרים. במת השיפוט קיבלה אף היא מקום של כבוד במרכז החוף כך שהתמונה הייתה מושלמת לחלוטין, כשהדובדבן או במילים אחרות הדובדבנים היו הגלים בגובה של כמטר פלוס שנשברו בקרבת החוף ואפשרו לכל הגולשים, גם לצעירים שבהם, להפגין את ביצועיהם במטרה לזכות במרב הנקודות אצל פאנל השופטים המקצועי.

לגלים האיכותיים שבחוף שולבו מידי פעם גלי החזר – back wash שהיו אטרקציה למתבוננים בחוף והרבה פחות לגולשים במים שהתקשו לצפות את התופעה…

לאחר יום מוצלח להלן תוצאות ארבעת הגמרים שהיו צמודים מאוד והוכרעו במרביתם על חודם של עשיריות הנקודה.

בוגרים:

1. גדעון גבאי מאשדוד – 800 ₪
2. עומר בר ממושב שדה חמד – 400 ₪
3. רונן רז מראשון לציון – 300 ₪
4. גיל קרן מתל אביב

נוער כולם תושבי נתניה

1. שלומי גבאי – 250 ₪
2. בן ונטורה – 150 ₪
3. לי דולב – 100 ₪
4. גבי בוליביק

בוגי – כולם תושבי נתניה וחברי נבחרת ישראל

1. מור קופר – 250 ₪
2. שי שמיאן – 150 ₪
3. קיריל שצ’יגולסקי 150 ₪
4. עדן מוג’אני

 

ילדים כולם תושבי נתניה

1. גיל אטיאס – 250 ₪
2. שרון טייב – 150 ₪
3. בן יעקב 100 ₪
4. וסילי סליטר

ברכות ותודה מיוחדת לצעקן העצבני, רפי ימין, שבמאמץ עילאי הצליח בכוחות משותפים עם חבריו בחוף לבנות את במת השיפוט. לצוות המקומי שתמך ועזר – תומר סביר, אלי חזות, אייל וציון רוקח. לצוות ארגון גולשי הגלים בן צרפתי מתל אביב, שי אילוז מאשדוד, ניר ארוילי מחיפה ודניאל קופמן מכפר מעש. ל DJ כרמל דהרי על כל ציוותו המלווה אותנו בקביעות. לעיתון קול השרון. לעודד אחרק וציון שדה ממחלקת החופים בעיריית נתניה בלעדיהם האירוע לא היה מתקיים.

אוהבים אתכם, אל תפסיקו לגלוש ולהתראות בשנה הבאה

שיתוף הכתבה:

כתבות נוספות

download

תחרות Billabong Pro Tahiti 2017

תחרות Billabong Pro Tahiti 2017 עוד...
download

תחרות Oi Rio Pro 2017

תחרות Oi Rio Pro 2017 הגולשים...
download

דרור מנגל מפרק את באלי

1 יומן מסע  לבאלי-אינדונזיה-פרק מ”א מתארגנים...
download

שנת 2017 בסבב WSL

שנת 2017 בסבב ה WCT העולמי...
דילוג לתוכן