5% הנחה על כל החנות לרוכשים/פונים דרך האתר

סבב אליפות ישראל בגלישת גלים BLITZ PRO לזכר אלעד רוזנבלום:

סבב אליפות ישראל בגלישת גלים BLITZ PRO לזכר אלעד רוזנבלום:
סבב אליפות ישראל בגלישת גלים
ידיעה הדר מהרלי
תחרות שלישית בסבב ארגון גולשי הגלים בישראל ISA 2008 תכנס לתקופת המתנה לגלים החל מיום ראשון הקרוב ה 29.6.08 ומתוכננת להתקיים בחוף סירונית (הרצל / קונטיקי) שבנתניה. מידי שנה מקיים ארגון גולשי הגלים בישראל (ע”ר) את אליפות נתניה בגלישת גלים לזכרו של הגולש אלעד רוזנבלום שהלך לעולמו כשהוא רק בן 18 לאחר שנפצע קשה בתאונת דרכים.

השנה התחרות בסימן זהירות בדרכים – במטרה לעודד את מודעות הנהגים בכלל ואת האוחזים הצעירים בהגה בפרט למשנה זהירות בהתנהגותם על הכביש. החום והקיץ מורגשים היטב, הילדים יצאו לחופשתם הארוכה כשסבב תחרויות הגלישה צפוי להיות האטרקציה של הקיץ.  המון פרסים והפתעות צפויים לבאי ומשתתפי התחרות מתנת נותני החסות הרבים הנרתמים מידי שנה לטובת קיום התחרויות כשמובילים את כולם ציון ואייל רוקח בעלי חנות הביץ האוס ויצרני הגלשנים BLITZLOST ו HIC בשיתוף משפחת רוזנבלום. הקטגוריות שיתחרו ביניהם ועל פרסים הרבים יהיו בוגרים, נערות עד גילאי 18, נוער עד גילאי 18 ונערים עד גילאי 16.

להרשמה
יש להתקשר בין 10:00 ל 17:00 לענת לטלפון 6780 523 – 052 למסור את כל הפרטים האישיים: שם ושם משפחה, תאריך לידה, טלפון, כתובת דואר, כתובת מייל, מספר ת.ז. ניתן להירשם גם על ידי שליחת כל הפרטים שלעיל למייל anat-otzma@bezeqint.net

שימו לב בגלל ריבוי הקטגוריות מספר המשתתפים בכל קטגוריה מוגבל כך שההשתתפות הינה בשיטת כל הקודם זוכה ומומלץ להקדים הרשמה. יש לעקוב אחר תחזיות הגלים השונות. ביום ראשון של גלים (כשהשאיפה לתנאי ים גבוה) בתקופת ההמתנה התחרות תחל ב 8:30 בבוקר, כאשר החל מ 6:40 לאורך כל תקופת ההמתנה ניתן יהיה להאזין למענה המאשר או מבטל את קיום התחרות בטלפון 6909864 052.

ידיעות נוספות
ביום חמישי ה 3.7.08 בשעה 18:00 בבית העלמין שבקדימה תתקיים אזכרה במלאות 7 שנים לפטירתו של אלעד.
תחרויות נוספות צפויות לאורך כל חופשת הקיץ – כל שבועיים ינדוד סבב ISA 2008 בכיוון דרום כך שהתחרות הבאה תתקיים בהרצלייה, אח”כ בבת ים, תחרות נוספת תתקיים בראשון לציון ונעילת הסבב תקיים בתל אביב.
הכל כמובן בהתאם לתנאי הים שאינשאליה ישתף פעולה ויספק את ימי הגלישה המיוחלים.

בהצלחה לכולם.

שיתוף הכתבה:

כתבות נוספות

download

תחרות Billabong Pro Tahiti 2017

תחרות Billabong Pro Tahiti 2017 עוד...
download

תחרות Oi Rio Pro 2017

תחרות Oi Rio Pro 2017 הגולשים...
download

דרור מנגל מפרק את באלי

1 יומן מסע  לבאלי-אינדונזיה-פרק מ”א מתארגנים...
download

שנת 2017 בסבב WSL

שנת 2017 בסבב ה WCT העולמי...
דילוג לתוכן