5% הנחה על כל החנות לרוכשים/פונים דרך האתר

חדשות ועדכונים מה- Billabong Pro Tahiti

 חדשות ועדכונים מה- Billabong Pro Tahiti
מנועה דוראלט המקומי, מביס את סיג'י ואת סיילטר.
(תמונה בחסות סבב ה- ASP)
 
ידיעה- קאי צור
טהופו טהיטי, שמונה פעמים אלוף העולם קלי סלייטר (Kelly Slater) מארה”ב והמקום השני בעולם בשנה שעברה, טא’ז בארוו (Taj Burrow) מאוסטרליה. מוצאים את עצמם בפינה קשה בעקבות עבודה מדהימה של הווילד כארדים בבילבונג פרו טהיטי.

ברונו סאנטוס (Bruno Santos) מברזיל, ששלח הביתה במקצה צפוף אתמול בערב את אלוף העולם הטרי מיק פאנינג (Mick Fanning) מאוסטרליה, ניצח את בארוו בצורה הרבה יותר משכנעת כשקיבל ניקוד גבוה 8.33 , בהתחלה עם קצב גלישה גבוה שלא הופסק עד סוף המקצה.

“זה יותר מדי טוב לגלוש מול הגולשים הטובים ביותר בעולם ולהביס את החברה הללו”- אמר ברונו סאנטוס. “המקצה הזה היה כל כך שונה מהמקצים שלי אתמול. אני קיבלתי תוצאה גבוהה על ההתחלה ואחר כך עוד אחת גבוהה 9.27 שממש תפרה לי את הפינה הזו, אני ממש שמח עכשיו. אני מקווה שאוכל להמשיך בקצב הזה, אני ממש רוצה להגיע לגמר”- אמר ברונו.

הגולש המקומי מנואה דוראלט (Manoa Drollet) מטהיטי, שניצח את הסיבוב הראשון אתמול מול סיג’י הובגוד (C.J. Hobgood). ניצח את מספר אחד בעולם עם ניקוד מקצה כללי של 14.00 נקודות, למרות שסלייטר מצא את הגל הטוב של המקצה, עם ניקוד של 9.83 בדקות האחרונות של המקצה.

“לנצח את קלי סלייטר, זה בערך הכי טוב שיכול להיות אבל לנצח את התחרות זה אפילו יותר טוב”- אמר דוראלט המקומי. “היה לי מזל שוב כמו בסיבוב הראשון, כשתפסתי את הגל הטוב ביותר ישר על ההתחלה. הובלתי והייתי יותר רגוע. לא היה מבחר גדול של גלים לזמן מה שפשוט סידר לי את המקצה כך שלא יכולתי לעשות יותר מידי”- אמר מנואה דוראלט.

סלייטר קיבל כרטיס סימון מהשופטים בעקבות חתירה לגל עם עדיפות לדוראלט. שכבר היה בדרך אילו.

כך שניקוד הרכיבה השני שלו לא נרשם, גם אם הניקוד היה נכלל סלייטר היה חסר בניקוד כללי של 13.26 נקודות לעומת ה- 14.00 של דוראלט המקומי.

בעקובות הסימון אמר סלייטר. “כנראה שחתרתי חתירה אחת יותר מדי עם היד, השופטים לא אהבו את זה וזה מקובל. אני שפטתי את המצב כאילו מנואה לא הולך על הגל. זה רק מסביר לכם כמה טעות הכי קטנה בשיפוט פה בטהיטי, יכולה להיגמר באסון לאחד הגולשים”- אמר קלי סלייטר.

סלייטר, יוחזר למקומו הטבעי לאחר סיום התחרות. למרות הסיום במיקום המביך במקצת להיום 17 בדירוג הכללי. אין ספק שהאיומים הקבועים שלו בתחרות עדיין קיימים- אנדי איירונס (Andy Irons) מהוואי וג’ואל פארקינסון (Joel Parkinson) מארה”ב, כאשר שניהם ממוקמים במקום השישי בדירוג העולמי כרגע. אם אחד מהם ינצח את התחרות הוא ימוקם מידית מאחורי סלייטר במקום השני! ואז הכול יעשה הרבה יותר צפוף.
 
ג'ואל פארקינסון ממוקם אם אנדי איירונס במקום השישי  אנידי איירונס- מה היה איתו השנה, בנתיים שומר מיקום.
 
עדכונים נוספים מהתחרות בהמשך.

שיתוף הכתבה:

כתבות נוספות

download

תחרות Billabong Pro Tahiti 2017

תחרות Billabong Pro Tahiti 2017 עוד...
download

תחרות Oi Rio Pro 2017

תחרות Oi Rio Pro 2017 הגולשים...
download

דרור מנגל מפרק את באלי

1 יומן מסע  לבאלי-אינדונזיה-פרק מ”א מתארגנים...
download

שנת 2017 בסבב WSL

שנת 2017 בסבב ה WCT העולמי...
דילוג לתוכן