5% הנחה על כל החנות לרוכשים/פונים דרך האתר

פרקו ממשיך את ההצגה ב Billabong pro Mundaka

פרקו ממשיך את ההצגה ב Billabong pro Mundaka

 

 

 

 

השבירה השמאלית הנדירה של מונדקה לא מאכזבת. אתמול, יום שני 9.10, עם פתיחת הסיבוב השלישי של הBillabong pro Mundaka הגאות ירדה והתנאים נעשו מושלמים עבור הגולשים הטובים ביותר בעולם וכמובן לטובת מיליוני הגולשים בכל רחבי העולם שיושבים דרוכים מול מסכי המחשב וצופים בשידור הישיר של התחרות. התקפות חלולות של מטר וחצי נשברו לכיוון הנהר כשהגל מתגלגל בצורה מושלמת לאורך הsandbar . צריך להבין, התנאים במונדקה מושפעים מגורמים רבים ולכן הם משתנים משעה לשעה. הרוח, מבנה הקרקעית, גובה הגלים והכי חשוב הגאות והשפל. כשהגאות נכנסת הגלים נעשים שמנים ושטוחים ומאוד קשה לחבר את כל הסקשנים, כשהגאות יוצאת מפלס המים נעשה רדוד מאוד והגלים נעשים צינוריים וחלולים להפליא. בכל מקצה התנאים שונים וכמובן שיש לכך השפעה רצינית על הניקוד שהגולשים מצליחים לצבור.

 

 
 

הסיבוב השלישי נפתח בטירוף, בעיקר מצדם של ג”ואל פרקינסון ומיק פנינג שהמשיכו בדיוק מאיפה שהפסיקו בסיבוב הראשון ואם נלך עוד קצת אחורה אז מההצגה שלהם בהוסגור. במיוחד היה זה פרקו שנתן הצגה חסרת מעצורים של 19.7 נקודות (מתוך 20 אפשריות) ועוד 9.4 שאפילו לא נכנס לקומבו שלו. פרקו ללא ספק נמצא במומנט מדהים והקומבו שלו הוא השני בטיבו במשך כל העונה. הגלים של פרקו שילבו צינורות ארוכים עם פלואטרים ארוכים לאורך כל הסקשן. פרקו נעלם בתוך הצינור ל 4.56 שניות והוא מוביל את תחרות הצינור של Nixon .

 

 

 

“בחיים לא גלשתי כל כך טוב במקצה. היו לא כבר גלישות טובות בעבר, אבל זה היה כבר מגוחך. כל התקפה שהגיעה הייתה בנויה משלושה או ארבעה גלים, כשבכל גל יש פוטנציאל ל 10 נקודות.” אמר פרקו. “כשהבנתי שהים נעשה כל כך נדיר, חשבתי שאולי לא כדי לשים את גופיית התחרות. אני וג”רארד תפסנו גל אחרי גל והרגשתי ממש טוב. זה אחד המקצים שכנראה אני יספר לנכדים שלי עליו.”

 

 
 

במקצים של יום שלישי אין הפתעות מיוחדות וסלייטר, אנדי וטאז” ממשיכים לסיבוב הרביעי. מחר בבוקר מתחילים עם סיום הסיבוב השלישי ומיד אח”כ הסיבוב הרביעי עם מקצה ענק בין פרקו לברוס איירונס.

 

 

 

לצפייה באתר התחרות:

שיתוף הכתבה:

כתבות נוספות

download

תחרות Billabong Pro Tahiti 2017

תחרות Billabong Pro Tahiti 2017 עוד...
download

תחרות Oi Rio Pro 2017

תחרות Oi Rio Pro 2017 הגולשים...
download

דרור מנגל מפרק את באלי

1 יומן מסע  לבאלי-אינדונזיה-פרק מ”א מתארגנים...
download

שנת 2017 בסבב WSL

שנת 2017 בסבב ה WCT העולמי...
דילוג לתוכן