5% הנחה על כל החנות לרוכשים/פונים דרך האתר

Billabong Pro Mundaka 2006

 

Billabong Pro Mundaka

 

אחרי הביטול של ה Billabong Pro Mundaka ב 2005, ה ASP ו Billabong שמחים להודיע כי התחרות העשירית של הסבב המקצועני חוזרת באופן רשמי מה 3 באוקטובר עד ה 14.

 

 
 
 

תזוזה של החולות בקרקעית הרסה את השבירה השמאלית המושלמת במונדקה, דבר שגרם לראשי ה ASPלבטל את התחרות בטענה שהגל אינו מספיק טוב לתחרות WCT . זאת הפעם השנייה שהאירוע מתבטל, אחרי שב 2001 הסבב הפסיק באמצע אחרי האירוע הטרגי ב 11 בספטמבר בניו יורק.

 

 

 

מארגני התחרות צופים שהשנה השבירה השמאלית הטובה ביותר באירופה ואולי בעולם תעבוד טוב יותר מאי פעם. דווח כי באפריל באחד הסוולים הטובים ביותר שזכורים ב 15 השנים האחרונות, גולשים קדחו צינורות ארוכים באופן בלתי רגיל, הגל נהייה שמן יותר, חלול יותר וארוך יותר.

 

 

 

ה Billabong Pro Mundaka משחקת תפקיד קריטי בדרך להכתרת אלוף העולם בגלישה, כשיש רק עוד 2 תחרויות בהמשך (ברזיל והוואי) המובילים חייבים להשיג עוד נקודות כדי להגיע במצב טוב לישורת האחרונה.

 

 
 
 

מארק אוקילופו, קלי סלייטר, שיין דוריאן, אנדי איירונס ולוק איגן המנצח האחרון של התחרות, הם הגולשים היחידים שנצחו את התחרות ונהנו מהמחווה שהגולשים האחרים זרקו אותם לנהר מהגשר, מאז התחרות הראשונה ב 1999.

 

 

 

“ה ASP מאושרים לראות את החזרה של ה Billabong Pro Mundaka אחרי הפסקה של שנה.” אומרווין “ראביט” ברטולמיו, נשיא ה ASP ואלוף העולם בגלישה ב 1978. “הפחדים שליוו אותנו בשנה האחרונה בה הגלים במונדקה נהרסו כבר מאחורינו ואנחנו מחכים לגולשים הטובים בעולם שיגיעו לגלוש פה על אחת השבירות הטובות ביותר.”

 

 

 

ריד פינדר , מנהל המותג של Billabong אירופה אמר שהחזרת הסבב לחבל הבאסקי בספרד מועיל לא רק לASP אלא חיוני ביותר לגלישה באירופה.

 

 
 
 

“כשביטלו את התחרות בשנה שעברה פשוט לא האמנתי.” אמר אנדי איירונס אלוף העולם 3 פעמים. “מונדקה זה גל כל כך מעולה ומקום יפיפה. לא לגמרי ידעתי מה קורה עם הגל ועם השינויים בקרקעית, ובאמת לא הייתי בטוח מתי הוא יחזור, אז אני ממש שמח.”

 

 

 

שיתוף הכתבה:

כתבות נוספות

download

תחרות Billabong Pro Tahiti 2017

תחרות Billabong Pro Tahiti 2017 עוד...
download

תחרות Oi Rio Pro 2017

תחרות Oi Rio Pro 2017 הגולשים...
download

דרור מנגל מפרק את באלי

1 יומן מסע  לבאלי-אינדונזיה-פרק מ”א מתארגנים...
download

שנת 2017 בסבב WSL

שנת 2017 בסבב ה WCT העולמי...
דילוג לתוכן