5% הנחה על כל החנות לרוכשים/פונים דרך האתר

ברוכים הבאים ל-Billabong Pro Mundaka ; כל העיניים נישאות לעבר המרוץ הצמוד לתואר העולמי בין פרקו לפנינג

ברוכים הבאים ל-Billabong Pro Mundaka ; כל העיניים נישאות לעבר המרוץ הצמוד לתואר העולמי בין פרקו לפנינג

כתבה : עידן קורצמן

 


(תמונה : חוף מונדקה האגדי כשהוא עובד)

תחרות בילבונג פרו מונדקה (ספרד), עם סך פרסים של 340,000 $ , תחל ב-5 לאוקטובר עם חלון זמן לתחרות עד ל-17 לחודש. זוהי התחרות השמינית מתוך 10 בסבב החלומות של ה-ASP, כלומר, נותרו רק 3 תחרויות עד לסיום עונת 2009. 

השנה, התחרות תהיה קריטית ומשמעותית מכל התחרויות שנערכו במונדקה בשנים האחרונות. 
ג’ואל פרקינסון, מוביל הסבב הנוכחי, מגיע לתחרות אחרי פתיחת עונה מצוינת, אולם בשתי התחרויות האחרונות שנערכו בטרסטלס והוסגור, פרקו מעד בשלבים המוקדמים ודווקא חברו הטוב מיק פנינג היה זה שנכנס לרצף מטורף כאשר הוא מפיל את כל מי שעומד מולו, בדרך לשני ניצחונות רצופים. עם ניצחונו, פנינג צמצם את הפער בינו לבין פרקו עד לכדי 146 נקודות בלבד. 


(תמונה : טא’ג בארו בפעולה)

הולך להיות לנו חם… חם מאוד במונדקה. מונדקה יכולה להיות ארנה מצוינת בשביל פרקו לככב עם תוצאות גבוהות לבקסייד. לעומת זאת, לא ניתן לשכוח את המומנטום העצום בו נמצא פנינג כרגע. נראה כי הוא כ”כ רעב לתואר, שהוא מסוגל לאכול בשר אדם בשביל לזכות בו…

תוסיפו לזה עוד רשימת גולשים פסיכית כמו סלייטר, ג’ורדי סמית, דיין ריינולדס ושאר השוחטים של הטופ 45, ויש לכם קרב שוורים אמיתי בספרד. ביד דרבג’ יכול להוות איום על התואר, כאשר הוא נמצא בכושר שיא עם שתי תוצאות מעולות בתחרויות האחרונות ודירוג רביעי כללי בסבב. סלייטר תמיד מאיים וגם הוא לא רחוק כ”כ מהצמרת (מקום חמישי). סי ג’יי הובגוד נמצא כרגע במקום שלישי בעולם עם מרחק של 880 נק’ מהמקום השני ויזדקק לעוד תוצאות גבוהות ב-3 התחרויות האחרונות של השנה.
ווילדקארדס לתחרות יהיו הצ’רג’רים המקומיים הודיי קולאזו ומרקוס סאן סגונדו, והאוסטרלי הצעיר דין בואן שיכול לעשות “צרות” לכל גולש בטופ 45.


(תמונה : צוות השופטים המארגנים והגולשים של התחרות)

התחרות צפויה להתקיים בגל ה”שמאלי” של מונדקה שלעיתים מתנהג כמו ה”יפיפייה הנרדמת”. קשה לתפוס אותו בתנאים האידיאליים, אבל שהוא עובד, אין ספק שזה אחד הגלים הטובים והצינוריים בעולם ל-left. במידה ומונדקה לא תספק את הסחורה, המיקום החלופי יהיה בחוף סופלנה שממוקם מס’ דקות נסיעה משם. ההחלטה לקיום התחרות תתקבל מידי יום ביומו בהתאם לתנאי הים.

תחרות ה- Billabong Pro Mundaka שיחקה במשך השנים תפקיד מרכזי בקביעת אלוף העולם הבא. שמות גדולים כמו אוקי, סלייטר ואנדי איירונס הפכו לאלופי עולם לאחר שזכו בתחרות.

הקרב השנה הוא צמוד ומפתיע יותר מתמיד. האם פרקו ילך כל הדרך לתואר ברגע האמת? או האם זה פנינג הסוחף ייתן את כל מה שיש לו בישורת האחרונה? 
כל התשובות לשאלות מפחידות אלו יסופקו ב- Billabong Pro Mundaka. 
הישארו מכוונים ל- http://www.billabongpro.com/mundaka09/

GAME IS ON

לצפייה בטיזר הרשמי של התחרות:
http://www.billabongpro.com/mundaka09/

שיתוף הכתבה:

כתבות נוספות

download

תחרות Billabong Pro Tahiti 2017

תחרות Billabong Pro Tahiti 2017 עוד...
download

תחרות Oi Rio Pro 2017

תחרות Oi Rio Pro 2017 הגולשים...
download

דרור מנגל מפרק את באלי

1 יומן מסע  לבאלי-אינדונזיה-פרק מ”א מתארגנים...
download

שנת 2017 בסבב WSL

שנת 2017 בסבב ה WCT העולמי...
דילוג לתוכן