5% הנחה על כל החנות לרוכשים/פונים דרך האתר

סיכום סבב Billabong Pro Juniors לשנת 2009

סיכום סבב Billabong Pro Juniors לשנת 2009 .כתבה : ארגון הגלישה / בילאבונג

לצפייה בגלריית תמונות מיום התחרות לחצו כאן

ביום ראשון ה 13.12. התקיימה התחרות האחרונה בסבב הילדים והנוער בישראל הבילבונג פרו ג’וניורס בחוף הבקדור בחיפה ,התנאים היו מושלמים סוול של 80 שתופסים כמה פעמים בשנה ועוד באחד החופים הטובים בישראל.

ניתן היה לראות שהתחיל חופש חנוכה על פי מספר הצופים הרב שהגיעו לחוף הבקדור ,התחלנו את התחרות בשעה 9 בבוקר בקטגוריה עד 20 בשלב רבע הגמר ,הרמה הייתה גבוהה מאוד למעשה כל רבע גמר היה כמו גמר בפני עצמו מי שבלטו הם עומר בר שלא מפסיק להפתיע ,גיל אטיאס מנתניה,ריף דינור שנמצא בשיא הכושר ,יוני סעדון,ודין אלמוג. החברה סללו את דרכם לגמר והפגינו יכולות מדהימות וביצועים רדיקלים במיוחד ,בחצי הגמר הראשון היה זה יוני סעדון שעלה ראשון ועומר בר עלה שני, ובחצי השני ריף דינור ראשון וגיל אטיאס שני, ובכך נסגר לנו גמר ענקים, בגמר שלט ריף דינור עם גל מדהים שהעלה את הניקוד ופתח פער מול שאר המתחרים ,מי שהיה צמוד אליו זה עומר בר שנמצא בשיא הכושר ובשנה מצוינת , הכרוז מודיע עשר שניות לסיום המקצה וסט גבוה במיוחד עולה למתחרים עומר לוקח את הגל הראשון ובכך מבטיח את מקומו הראשון וקוטף לריף דינור את המקום הראשון בקטגוריה הבוגרת.

בקטגוריה עד 17 שלטו אותם חברה שהתחרו בקטגוריה הבוגרת למעט מתחרה חדש שעוד נשמע עליו הרבה שמו מורן בן שבת ,מורן עלה בכל מקצה במקום הראשון וסלל את דרכו לגמר כאילו הוא מתחרה ותיק בסבב איך שמורן יצא מהמים ניתן היה לראות ספונסרים של גלשנים פונים אליו בהצעות מפתות,מי שבלט היה גם דין אלמוג שבחצי גמר נתן צינור מדהים שהעמיד את הקהל והשופטים על הרגליים, בגמר נפגשו גיל אטיאס ,מורן בן שבת ,דין אלמוג,ויוני סעדון,מי שפתח פער כבר בהתחלה היה יוני סעדון שועל צעיר אך מנוסה בסבב הישראלי,אך מורן בן שבת היה צמוד אליו ולא נתן לא לנשום אפילו לרגע, במקום השלישי סיים דין אלמוג ואחריו היה גיל אטיאס.

נשים את הקטגוריה של הנשים התחלנו בשלב הגמר אם 5 מתחרות עומר קצנלבוגן,טל ספורטה, הדר אלון,לולו קום,וספיר פרידמן, בן צרפתי [ השופט הראשי] סיכם בכמה מילים בחלוקת גביעים את גמר הנשים ,הגמר היפה ביותר שהיה לנשים בישראל ,עומר שלטה בגמר עם גל מדהים שלקחה מהפיק והגיעה איתו עד החוף עם כמה ביצועים חזקים בדרך ,ובכך עומר לוקחת את הסבב של הגונירס בנשים, מי שסימה במקום השני היא לא אחרת מטל ספורטה ,ושלישית הדר אלון.

עד 14 דור העתיד של ישראל בגלישת גלים ויש לנו כזה , החוף בחיפה מלא בצופים ומעניין את כולם מי יפגיז בקטגוריה של הילדים פתחנו בשלב רבע גמר מי שבלטו היו אלה אדר רשקובן,עוז אלמוג,שחר אזולאי,אדם גבאי,ויהונתן כהן, למעשה הקבוצה הזאת הגיעה עד שלב הגמר ,לא היה קל לחלקם להתמודד עם הים הגל היה חזק,ומידי פעם עלו סטים גבוהים ,בגמר היה ניתן לראות שהחברה עם הניסיון בים גבוה ובתחרויות פתחו פער היה זה יהונתן כהן שניצח את הקטגוריה הזאת עם יום מושלם איך שהוא יצא מהמים הוא כבר ידע מי לקח , שני סיים שחר אזולאי ,ושלישי אדר רשקובן.

כך הסתיים לא סבב הבילבונג פרו ג’וניורס לשנת 2009 בחוויה מדהימה ביום קיצי בים מושלם ובחוף מדהים הבקדור תודה לנותני החסות בילבונג על סבב מדהים לילדים ונערים ,תודה לצוות השיפוט בן צרפתי שופט ראשי , צחי יקיר,דודו ואחנון, עופר מאנו, ליוסי זמיר יו”ר ארגון גולשי הגלים, לקורונה ועיריית חיפה.

תוצאות :

עד גיל 14:

1.יהונתן כהן.
2.שחר אזולאי.
3.אדר רשקובן.
4.אדם גבאי.

 

עד גיל 17:

1. יוני סעדון.
2. מורן בן שבת .
3. דין אלמוג.
4. גיל אטיאס.

נשים :
1.עומר קצנלבוגן.
2.טל ספורטה.
3. הדר אלון.
4. ספיר פרידמן.

עד 20 :
1. עומר בר.
2. ריף דינור.
3. יוני סעדון.
4. גיל אטיאס.

שיתוף הכתבה:

כתבות נוספות

download

תחרות Billabong Pro Tahiti 2017

תחרות Billabong Pro Tahiti 2017 עוד...
download

תחרות Oi Rio Pro 2017

תחרות Oi Rio Pro 2017 הגולשים...
download

דרור מנגל מפרק את באלי

1 יומן מסע  לבאלי-אינדונזיה-פרק מ”א מתארגנים...
download

שנת 2017 בסבב WSL

שנת 2017 בסבב ה WCT העולמי...
דילוג לתוכן