5% הנחה על כל החנות לרוכשים/פונים דרך האתר

בן ראובני לוקח דאבל ב-Billabong Pro Juniors חוף פולג, נתניה

 

בן ראובני לוקח דאבל ב-Billabong Pro Juniors חוף פולג, נתניה

בן ראובני מנצח את התחרות.jpg

הגולש הצעיר בן ראובני (16) מתל אביב, עושה את הלא יאומן וזוכה בשתי הקטגוריות בהן השתתף: עד גילאי 17 ועד גילאי 20. בן לא יכול היה לבקש פתיחה טובה יותר בסבב תחרויות הנוער. שחר אזולאי (14) מרמת הגולן, זכה גם כן בתהילה לאחר שזכה לראשונה בחייו במקום הראשון בקטגוריית הילדים עד 14. אין ספק שצפויה לשחר שנה מעניינת מאוד אם ימשיך באותה הדרך בה התחיל. בקטגוריית הבנות הייתה זו המקומית הדר אלון שהצליחה לנצל את היתרון הביתי ולגבור על מתחרות חזקות כגון אלופת השנה שעברה עומר כצנלבוגן, טל ספורטא וראניינה רחמים.

תנאי ים מאתגרים בגובה 60-70 ס”מ שהחזיקו לאורך כל היום קידמו את פניהם של כ-70 מתחרים מכל רחבי הארץ בגילאי 13-20 שהגיעו בכדי להשתתף ב– Billabong Pro Juniors חוף פולג, תחרות הפתיחה של סבב הג’וניור לשנת 2009. 
קטגוריה עד גיל 14– GROMS שחר אזולאי מגשים חלום!
זו הקטגוריה של הצעירים ביותר וניכר שהיתה דריכות רבה מצד המתחרים הצעירים לקראת כניסתם למים,במיוחד לאור העובדה שלחלק גדול מהם זו התחרות הראשונה.הילדים התאמצו עם תנאי הים שהיה יחסית גבוה והפגינו אומץ ותחרותיות. לגמר הגיעו 4 מהגולשים המנוסים והבולטים של קטגוריה זו: אדר רשקובן, יהונתן כהן, שחר אזולאי וזהר גולן. את הניצחון של היום לקח שחר אזולאי ממושב רמות שממוקם ברמת הגולן בצפון,שחר ניצח והראה לכולם שלהיות גולש טוב זה לא מחייב לגור קרוב לים!
קטגוריה 14-17 BOYS– בן ראובני פותח טוב את השנה!
בקטגוריה העמוסה של היום התחלנו ממקצי שישית גמר.כבר בששת המקצים הראשונים הייתה רמת גלישה טובה מאד כאשר כל הגולשים נלחמים ומציגים את מיטב יכולתם בדרך לרבע גמר. ברבע הגמר הרמה עלתה ולצערנו נאלצנו להיפרד מגולשים מעולים שלא המשיכו לחצאי הגמר. בחצאי הגמר הרמה עלתה והים שמר על הגובה שלו מספיק בכדי שבסופו של דבר נאלצנו להיפרד מעוד מספר גולשים בדרך לגמר הגדול.הגמר עצמו היה מרתק כאשר הפינליסטים :יוני סעדון,רז כהן,בן ראובני וגיל אטיאס הפגינו את הגלישה הטובה שלהם לאורך כל זמן המקצה.בסופו של המקצה היה זה בן ראובני המנצח הגדול שגלש מצויין באופן מרשים ועקבי לאורך כל היום.
קטגורית 17-20 JUNIOR– הנה הדאבל של בן מגיע…
בקטגוריה של הגדולים הרמה הייתה גבוהה מאד,רמה שלא מביישת את מקצי הבוגרים בתחרויות ה-open בישראל. קטגוריה זו החלה במקצי חמישית גמר כאשר הפייבוריט של התחרות, המנצח מהשנה שעברה גיל קרן נמצא בכושר מעולה ,
ונראה היה שבהחלט מתכנן להגן על התואר מפני שאר הפינליסטים במקצה הגמר:גיל אטיאס ובן ראובני שגלשו בשתי הקטגוריות לאורך היום ואחרי 7 מקצים נראו בכושר גלישה מבטיח וברק כהן,גולש בסטייל חזק שמאד התאים לתנאי הים שהיו. בסוף המקצה היה זה שוב בן ראובני שקינח את היום בניצחון כפול ומרשים בשתי הקטגוריות!
בנות עד 20GIRLS- – ידע מקומי מקנה ניצחון של הדר אלון 
את מקצי הבנות התחלנו עם 2 מקצים ,כאשר 2 מהגולשות המקומיות :אופל פיינגולד וחן כחלון לצערנו לא המשיכו לגמר. באחד מהגמרים שללא ספק היה מהמעניינים ביותר פגשנו את טל ספורטה, ראניינא רחמים,עומר כצנלבוגן והגולשת הצעירה והמוכשרת הדר אלון שמיד לאחר הגל הראשון בחוף המקומי שלה הותירה הפרש ניכר בניקוד משאר הגולשות ושמרה עליו לאורך כל זמן המקצה עד לניצחון הגדול והראשון שלה כגולשת תחרותית.
בסוף היום נערכה חלוקת פרסים לזוכים שכללו חבילת מוצרים מפנקת של מוצרי BILLABONG, VON ZIPPER, NIXON לכל הפינליסטים. 
קצת על דרכו החדשה של ארגון ISA
ארגון גולשי הגלים עושה מאמצים רבים לשיפור וריכוז מקצועי של תחרויות הגלישה בארץ וכבר בתחרות זו נראו שינויים כאשר הרישום והתשלום לתחרות נסגרו מראש ומקצי המתחרים הועלו לפרסום. כמו כן, צוות השיפוט של הארגון עבר הכשרה מיוחדת לקראת יום התחרות ע”י עדי גלוסקא והיה ממוקד ומוכן להתחיל את יום התחרות בשעה 8:00 מיד לאחר תדרוך המתחרים ע”י השופט הראשי של היום:רפי ימין .
תודות:
עידן קורצמן מבילאבונג,אבירם פריג’ מאדרנלין שהגיע לצלם את הגולשים בווידיאו ולצלם ניסים אטון.
תודה מיוחדת לצוות השופטים המעולה:רפי ימין אלון להק, ג’יי כהן ,גארי ניסלמן ואופיר הראל רכז הניקוד ועורך המקצים המקצועי שלנו. בנוסף,תודות לאמור ממסעדת כפר הבמבוק ולרן רז ממועדון גל-ים שארחו אותנו לאורך כל יום התחרות ועזרו בכל מה שנדרש.
תודה לעדי גלוסקא מאמן הנבחרת שהכין את צוות השיפוט והגיע ליום התחרות בכדי להתרשם מהגולשים הצעירים ולתת להם מענה מקצועי ביום התחרות.
כמו כן ,תודות נוספות מגיעות לספונסרים שהיו חלק בלתי נפרד מהאירוע: חברת BILLABONG, שעוני, NIXON משקפי, VON ZIPPER גלשני Ultra Waveואגאדיר בר בורגר.
בקרוב פרטים על התחרות הבאה ,לעדכונים נוספים על תחרויות סבב הג’וניור הצטרפו לקבוצה שלנו בפייסבוק:

http://www.facebook.com/group.php?gid=89413263915&ref=mf:

בן ראובני.jpg
(בן ראובני , צלם : ניסים אתון)

גיל קרן.jpg
(גיל קרן , צלם : ניסים אתון )

ואלו הן התוצאות של תחרות מס 1:
:GROMS
1.שחר אזולאי 
2.יהונתן כהן
3.אדר רשקובן
4.זהר גולן
BOYS:
1.בן ראובני
2.גיל אטיאס
3.יוני סעדון
4.רז כהן
JUNIOR:
1.בן ראובני
2.גיל קרן
3.ברק כהן
4.גיל אטיאס
GIRLS:
1.הדר אלון
2.טל ספורטה
3.ראנינא רחמים
4.עומר קצנלבוגן

שיתוף הכתבה:

כתבות נוספות

download

תחרות Billabong Pro Tahiti 2017

תחרות Billabong Pro Tahiti 2017 עוד...
download

תחרות Oi Rio Pro 2017

תחרות Oi Rio Pro 2017 הגולשים...
download

דרור מנגל מפרק את באלי

1 יומן מסע  לבאלי-אינדונזיה-פרק מ”א מתארגנים...
download

שנת 2017 בסבב WSL

שנת 2017 בסבב ה WCT העולמי...
דילוג לתוכן