5% הנחה על כל החנות לרוכשים/פונים דרך האתר

BILLABONG PRO JUNIOR SERIES 08 ISRAEL

BILLABONG PRO JUNIOR SERIES 08 ISRAEL
 
 
סיכום תחרות מספר 1 חוף זבולון הרצליה.

לאחר קיום התחרות בתנאים מצוינים עם גלים בגובה של 50-70סמ לאורך כל יום התחרות, נפגשו כל מתחרי התחרות ואנשים נוספים מסצנת הגלישה שכללו בין השאר את אלוף הארץ אביב ועקנין, צחי האוס ובועז תמיר מBILLABONG ועוד בכדי להעניק למתחרים את הפרסים. המקומות הראשונים בכל הקטגוריות זכו בחבילות פרסים יקרי ערך שכללו גלשן EPS של ULTRAWAVE, שעוני NIXON, משקפי שמש של VON ZIPPER ומוצרי לבוש של חברת BILLABONG.

חברת BILLABONG ו עמותת “בני הרצליה” הכינו ערב מגניב שכלל הקרנת הסרט של הסבב האוסטרלי המקביל לזה שאנו מקיימים בארץ, בכדי שהמתחרים יוכלו לקבל קצת השראה. והקרנת קטעי ווידאו מהתחרות תוך כדי הסבר למתחרים כיצד השופטים מעוניינים שהם יראו במים עם הדגש על תיקון שגיאות ועל דברים טובים שמתחרים עשו בתחרות האחרונה ונתנו להם לנצח את המקצים. הערב הזה היה חלק מאירוע שלם שנועד לקדם את נוער הגלישה בישראל ברמה התחרותית בכדי שזה יוכל בעתיד להשתלב ברמות הגבוהות באירופה ומחוצה לה. במסגרת הערב ניסינו ללמד את המתחרים, שחלקם התחרה בפעם הראשונה בחייו, כיצד להתנהג באופן מקצועי בתחרות כך שגם התוצאות ישתפרו מבחינה אינדיווידואלית.

עד 14

עד 17

עד 20 (בנות)

עד 20

1. יהונתן כהן

1. גיל קרן

1. עומר כצנלנבוגן

1. גיל קרן

2. בן חזות

2. ברק כהן

2. קורל בלום

2. עומר בר

3. ליאל כהן

3. יוני סעדון

3. מעיין יושידה

3. ברק כהן

4. דניאל אזולאי

4. גל אטיאס

 

4. בן ראובני

יש צורך לציין לחיוב את אופן ההתנהלות של התחרות האחרונה ושביעות רצון של המתחרים מרמת השיפוט והתפעול של התחרות. בהזמנות זאת ברצוננו להודות לכמה גורמים שנרתמו למשימה. ינאי דיטש השופט הראשי שפיקד על השיפוט בצורה מקצועית ואחראית (החלמה מהירה אח יקר) צוות השופטים שכלל את אלון ושקד להק, רפי ימין ואסי ועקנין שעבדו בצורה מקצועית ואחראית. צחי האוס עידן קורצמן וכל צוות BILLABONG שהרימו הפקה ברמה שלא מביישת שום תחרות בחו”ל. סבי אלמוזלינוס ויוסי חכם מעמותת בני הרצליה שעזרו ואפשרו למארגני התחרות, מיה דאובר ויונתן יעקובוביץ לקיים את הסבב בחופי הרצליה עתירי הגלים.

סבב ה BILLABONG JUNIOR PRO 08 ISRAEL בא לתת במה לכל הצעירים הגולשים בישראל שרואים את עצמם כגולשים טובים ורוצים להוכיח את עצמם מבחינה תחרותית. בהזדמנות זו אנו מזמינים את כל גולשי הנוער בארץ לבוא ולהציג את יכולתם בתחרות הבאה שתיערך בחוף הדרומי של מרינה הרצליה. מדובר באחד החופים הטובים בארץ עם גלים ימניים ארוכים וחלולים. אנו מקווים לתפוס את החוף בתנאים טובים בכדי שהנוער יוכל להראות את הרמה המצוינת שלו. מפאת הביקוש הרב הצפוי לתחרות אנו מבקשים מכל המעוניינים להתחרות להירשם מוקדם ככל האפשר.

לפרטים נוספים: 050-7411109 יונתן.

שיתוף הכתבה:

כתבות נוספות

download

תחרות Billabong Pro Tahiti 2017

תחרות Billabong Pro Tahiti 2017 עוד...
download

תחרות Oi Rio Pro 2017

תחרות Oi Rio Pro 2017 הגולשים...
download

דרור מנגל מפרק את באלי

1 יומן מסע  לבאלי-אינדונזיה-פרק מ”א מתארגנים...
download

שנת 2017 בסבב WSL

שנת 2017 בסבב ה WCT העולמי...
דילוג לתוכן