5% הנחה על כל החנות לרוכשים/פונים דרך האתר

Billabong Pipeline Masters 2007

Billabong Pipeline Masters
פיפליין הוואי 
התחרות היוקרתית של השנה, Billabong pipeline masters,
תצא לדרך בשבת ה-8 בדצמבר ותרוץ עד ה-20 לחודש.
 
ידיעה-עידן קורצמן
זו תהיה התחרות המסיימת של תחרויות הטריפל קראון בהוואי ושל סבב ה-ASP לשנת 2007. לאחר 2 תחרויות טריפל קראון בגלים מאסיביים, מה שנותר זה לחכות שפייפ ידפוק כמו שצריך וייתן סיום קלאסי לעונה מעניינת בה מיק פנינג החזיר את התואר העולמי לאוסטרליה. 
לחוף הצפוני חוקים משלו וזאת תוכלו לראות בהפתעות שחלו עד כה בשתי התחרויות הראשונות של הטריפל קראון בהן ניצחו גולשים אנדרדוגס.
עמדת השיפוט בבילבונג פיפלייןרוי פאוורס לקח את ה-REEF HAWAIIAN PRO ובסנסט לקח המקומי מקואה רוטמן שכנראה הביקור בארץ הקודש עשה לו רק טוב… (שלא כמו סלייטר)..
מקואה התותח גדל בסנסט והשתמש בידע המקומי שלו בכדי לתפוס את הגל הנכון שיביא לו את התוצאה 9.5 לניצחון. מקואה הסביר לאחר מכן שבחר בטקטיקה שונה ממתחריו בגמר בכך שישב לבד בפיק שהוא מכיר מאז ילדותו, מול ביתו של חברו, בזמן שכל המתחרים חתרו DEEP. הידע המקומי עשה את שלו והגל המיוחל היגיע ואפשר לרוטמן להגשים חלום ילדות ולנצח בחופו הביתי.
אז למה אנו מצפים בפייפליין השנה? התחרות בפייפליין תהיה גורלית עבור מספר גולשים שנמצאים על ה”קו האדום” של העלייה / ירידה מסבב ה-ASP.
בינתיים, הבטיחו את מקומם בשנה הבאה מספר מקצוענים ביניהם ג’ורדי סמית, דיין ריינולדס, טיאגו פרז,דה סוזה, רוי פאוורס, דניאל רוס, אדריאן בוצ’ן, CJ הובגוד.

נכון לעכשיו הגולשים שנמצאים על הקו האדום ויהיו תלויים בתוצאותיהם האישיות בפייליין מסטרס ובתוצאות הגולשים האחרים הם : לוק מונרו האוסטרלי, דייאן נב, ניק מוסקרופט, גייב קלינג ושון קאנסדל.

לסיכום, המון מונח על הכף עכשיו ב שביל הגולשים הצעירים שרוצים העפיל לסבב ה-ASP ובשביל אלו אשר רוצים לשרוד. BILLABONG PIPELINE MASTERS היא הזירה שתפריד בין הגברים לילדים ותקבע את הדרוג הסופי לשנת 2007. 
כנסו לאתר —BILLABONGPRO.COM לצפייה בתחרות של השנה בשידור חי, ולעדכונים, תמונות ווידאו נוספים.
תיהנו !

שיתוף הכתבה:

כתבות נוספות

download

תחרות Billabong Pro Tahiti 2017

תחרות Billabong Pro Tahiti 2017 עוד...
download

תחרות Oi Rio Pro 2017

תחרות Oi Rio Pro 2017 הגולשים...
download

דרור מנגל מפרק את באלי

1 יומן מסע  לבאלי-אינדונזיה-פרק מ”א מתארגנים...
download

שנת 2017 בסבב WSL

שנת 2017 בסבב ה WCT העולמי...
דילוג לתוכן