5% הנחה על כל החנות לרוכשים/פונים דרך האתר

יוני קליין ועידו קסנטיני-BILLABONG junior

יוני קליין ועידו קסנטיני מתכוננים ל-BILLABONG ASP WORLD JUNIOR CHAMPIONSHIP, תחרות הנוער החשובה בעולם בסידני, אוסטרליה, שתיערך ב 2-10 לינואר
יוני קליין
 
יוני קליין, ההבטחה הגדולה של TEAM BILLABONGבישראל ועידו קסנטיני, מנצח BILLABONG JUNIOR CHAMPIONSHP שנערכה בארץ באוגוסט האחרון, יצטרפו לגולשים התותחים בעולם מתחת לגיל 20, וישתתפו בתחרות שנחשבת ללא עוררין כתחרות הנוער החשובה בעולם.

ה- , BILLABONG ASP WORLD JUNIOR CHAMPIONSHIP תחרות אשר נושאת פרסים בסך של 60,000 $, תיקח חלק בחוף נארבין הצפוני שבסידני אוסטרליה, בין התאריכים 2-10 לינואר 2008. לתחרות מגיעים הגולשים הנבחרים מ-8 אזורים שונים בעולם: אפריקה, אוסטרליה, אירופה, הוואי, יפן, ארה”ב, דרום אמריקה וכמובן נציגנו הישראלים קליין וקסנטיני שיתחרו בשלב ה- VON ZIPPER TRIALS (שלב המוקדמות לתחרות) וינסו להעפיל לשלב הראשון בתחרות.

מכל איזור בעולם מגיעים ששת הגולשים הטובים ביותר עד גיל 20 ועוד 2 בנות מתחת לגיל 20 שנמצאות בטופ.

האירוע, שכעת נמצא בשנתו התשיעית, נחשב לאירוע שהכי קשה להתקבל אליו מכל תחרויות הנוער, ובטח שהכי קשה לנצח בו. המדורגים הכי גבוה (מתחת ל-20) בסבב ה-WQS בכל איזור ומנצחי אליפויות הנוער המקומיות של BILLABONGמוזמנים להשתתף באירוע והתחרות היא קשה מאין כמוה.

BILLABONG ASP WORLD JUNIOR CHAMPIONSHIP בשנה שעברה, זכו יוני קליין ומור מלוקה, שניהם גולשי BILLABONG בישראל, להשתתף ב- VON ZIPPER TRIALS ולראות את ג’ורדי סמית’ העילוי הדרום אפריקני שמרוויח כיום מיליוני דולרים, לוקח את התחרות. יוני ומור עשו את מיטב מאמציהם אולם מזלם לא האיר להם פנים במקציהם והם נפלו בראשית הדרך.
 
 
 

עידו קסנטינירשימת זוכי העבר כוללת לא פחות ולא יותר, את אנדי איירונס אלוף העולם 3 פעמים, אדריאנו דה סוזה השוחט הברזילאי וג’ואל פרקינסון, שהיה לגולש הראשון מתחת לגיל 20 שניצח את התחרות פעמיים, ב-99′ ואח”כ בשנת 2001. “זה כנראה ההישג הגדול ביותר שגולש מתחת לגיל 20 יכול להשיג”, אומר פרקו, “ישנן הרבה תחרויות נוער אבל תחרות זו היא בעצם נקודת מפנה בשביל הגולשים הצעירים לפני הצטרפותם לסבב העולמי ובדרך להיות גולשים מקצוענים לכל דבר”.

רשימת הגולשים שישתתפו השנה באירוע המרכזי כוללת כישרונות צעירים מכל העולם ביניהם מס’ שמות שעדיין לא מוכרים אבל בדרכם להיות הדבר הבא בעולם הגלישה:

קייסי בראון וטוריי מייסטר מהוואי

אדם וויקווייר מארה”ב

ברט שירר וברנדון רוברטס מדרא”פ

טמרואה מק’ומב מטהיטי

נוביוקי אוסוואה מיפן

אנחלו לוזנו ממקסיקו ועוד…

שלב ה-VON ZIPPER TRIALS בו יתחרו קליין וקסנטיני, יכלול 16 משתתפים מהם יעלו 2 לשלב הראשון בתחרות המרכזית.

כל המקצים בתחרות יערכו בפורמט של אחד על אחד, כנהוג בתחרויות העילית של סבב ה-ASP העולמי, וישפטו ע”י פאנל השופטים מה-ASP בתחרויות היוקרתיות ביותר בעולם.

מנהל התחרות הוא לא אחר מאשר לוק איגן האגדי שמבצע את התפקיד בשנה החמישית ברציפות. לתחרות ה- BILLABONG ASP WORLD JUNIOR CHAMPIONSHIP דרושים כ-6 ימי תחרות, ארבעה לבנים ושניים לבנות. פרק זמן זה יהווה את ההכנה האידיאלית לגולשים הצעירים שמקווים להשתתף בעתיד בסבב העולמי למקצוענים.

התחרות תועבר בשידור חי ב- http://www.billabongpro.com/wjc07/index.asp

כנסו לאתר בכדי לצפות ביוני קליין ועידו קסנטיני בתחרות החשובה בעולם לנוער.

אנו מאחלים לנציגינו הישראלים המון הצלחה…תנו להם בראש!!!

GO KLIEN & KSANTINI…

שיתוף הכתבה:

כתבות נוספות

download

תחרות Billabong Pro Tahiti 2017

תחרות Billabong Pro Tahiti 2017 עוד...
download

תחרות Oi Rio Pro 2017

תחרות Oi Rio Pro 2017 הגולשים...
download

דרור מנגל מפרק את באלי

1 יומן מסע  לבאלי-אינדונזיה-פרק מ”א מתארגנים...
download

שנת 2017 בסבב WSL

שנת 2017 בסבב ה WCT העולמי...
דילוג לתוכן