5% הנחה על כל החנות לרוכשים/פונים דרך האתר

Billabong Girls Brazil WCT

Billabong Girls Brazil WCT

 

 
סמנטה כורנייש ( (Samantha Cornishבת ה 26 מאוסטרליה, זכתה בתואר ה- ASP הראשון שלה מאז שנת 2003. סמנטה ניצחה את התחרות היוקרתית בילבונג פרו נשים (Billabong Girls Pro) שהסתיימה היום בבוקר בברזיל.

היא הצליחה לגבור על אחת הגולשות החזקות בסבב סילוונה לימה (Silvana Lima), עם 12 נקודות מתוך 20. לימה שהוציאה ניקוד נמוך, רק 8.10, ופשוט וויתרה  על הניצחון והוסיפה לסמנטה את המוטיווציה שהייתה חסרה לה כדי ללכת עד הניצחון.

 
 
 (תמונה בחסות ASP)
 

“אני מרגישה יותר מטוב מאוד”, אומרת סמנטה. “אני עדיין לא מעכלת את הניצחון. ומרגישה מעולה עם ההזדמנות השנייה שניתנה לי. אני מאמינה שהפעם בסיבוב השני שלי ב- WCT אני סוף סוף אצליח להגיע ולתת תחרות לגולשות המובילות בעולם, כמו סטפניה גילמור ( Stephanie Gilmore) וצ’לסי האדגס (Chelsea Hedges) שמובילות את הסבב ואת עולם גלישת הנשים כלו בשנים האחרונות”, אני צופה בהם ומתחרה איתם כבר זמן רב, זה ממש כבוד, להצטרף לרשימת הגולשות האיכותיות הזאת.

 

סמנטה שלאחר שנכשלה בשנת 2006 להתקבל בחזרה לסבב ה-ASP Women’s World Tour  , הצליחה בתחילת סבב 2007, לקבל כרטיס פציעה חופשי (injury wildcard) ולחזור להתחרות. את השנה האחרונה, שעברה עליה לרוב על החוף, ניצלה לאימונים והתחזקות עצמית- ואת התוצאות רואים היום במים.

סמנטה זכתה ב- $12.000 ובכבוד הגדול, היא ממוקמת במקום השני בסבב ה- ASP Women’s World Tour הסבב המקצועי ביותר בגלישה נשים.
 
לקישור לכתבה המלאה לחצו כאן
 
ידיעה- קאי צור. 

שיתוף הכתבה:

כתבות נוספות

download

תחרות Billabong Pro Tahiti 2017

תחרות Billabong Pro Tahiti 2017 עוד...
download

תחרות Oi Rio Pro 2017

תחרות Oi Rio Pro 2017 הגולשים...
download

דרור מנגל מפרק את באלי

1 יומן מסע  לבאלי-אינדונזיה-פרק מ”א מתארגנים...
download

שנת 2017 בסבב WSL

שנת 2017 בסבב ה WCT העולמי...
דילוג לתוכן