5% הנחה על כל החנות לרוכשים/פונים דרך האתר

חנות BILLABONG BOARD SHOP הראשונה מסוגה בארץ נפתחה בבאר שבע במרכז ONE PLAZA

חנות BILLABONG BOARD SHOP הראשונה מסוגה בארץ נפתחה בבאר שבע במרכז ONE PLAZA
חנות BILLABONG BOARD SHOP

 

 
ידיעה-עידן קורצמן
בין כל החגים והחופשות של תחילת השנה, נפתחה חנותBILLABONG BOARD SHOP בבאר שבע, החמישית ברשת והראשונה מסוגה בארץ. מה שמייחד את החנות החדשה היא המיני ראמפ של ELEMENT שהוצבה בגלרייה העליונה של החנות ואשר פתוחה לכל הסקייטרים של האזור שמוזמנים לבוא ולשפר את כישוריהם במיני ראמפ.

לרגל הפתיחה, גייסנו את ה-VAN של ELEMENT, ועל תקן של נהג מונית שירות, אספתי את ארתור רשקובן, TEAM ELEMENT ועוד כמה מהסקייטרים המובילים בארץ ויצאנו כולם יחדיו לביקור בעיר המדברית כאשר מטרה אחת מוצבת לפנינו – לשחוט את המיני החדשה !!!

חנות BILLABONG BOARD SHOP
איך שהגענו למרכז המסחרי החדש והעצום ONE PLAZA בבאר שבע, גילינו שאין אנו לבד. מחוץ לחנות (שעדיין לא נפתחה) חיכו מספר סקייטרים מקומיים שהשמועה על המיני ראמפ המגניבה היגיעה אליהם דרך רוחות המדבר.

בזמן שחיכינו לפתיחת החנות, עשינו סיבוב במרכז החדש ואני אישית הרגשתי כאילו זה יום העצמאות – במה ענקית עם סאונד מטורף הרביצה מוזיקה בפול ווליום, דוכני אוכל בכל פינה, זיקוקים והמוני אנשים מסתובבים כאילו אין מחר… כמובן שהסקייטרים לא יכלו להימנע מחיכוך עם הרשויות המקומיות (שומרים, מאבטחים וכו’) ובדיוק לאחר שאסרו עלינו ליסוע באזור המתחם, נפתחה החנות וכולנו זרמנו לקומה השנייה לבדוק את הצעצוע החדש שמתחבא לו מאחורי הפרגוד השחור.

אקינו, עזיז, ג’ונסון, ארתור, בני ומור פתחו בסשן והחלו לשפשף את המיני החדשה לגמרי. לא עבר זמן רב וניתן היה לראות שהחבר’ה מתרגלים למיני ונותנים אחלה של RIDES כאשר אקינו, ג’ונסון ועזיז מושכים את הגבולות וכולם נהנים מרגע לרגע.

לאחר כחצי שעה של אימון, הוסר הפרגוד מעל החלון השקוף שמביט לחנות, והמיני ראמפ הפכה לאטרקציה גדולה שמשכה צופים רבים שלא האמינו למראית עיניהם – פעם ראשונה בישראל מיני ראמפ מוצבת בתוך החנות ופתוחה לקהל הרחב.

אין ספק שזו הייתה חוויה מיוחדת לראות את מיטב הסקייטרים בישראל קורעים את הראמפ בגלריה העליונה שנראתה כמו אקווריום חלומי לסקייטרים.

לפני שחזרנו למרכז, הלכנו כולם לאכול המבורגרים ענקיים והרמנו כוסות בירה לחיי עוד ימים טובים כאלה.

למי שגר בדרום או למי שנוסע לכיוון – כולכם מוזמנים לבוא לבקר ב-BILLABONG BOARD SHOP במרכז ONE PLAZA בבאר שבע, אל תשכחו להביא סקייט וקסדה.

להתראות במיני ראמפ !!!

שיתוף הכתבה:

כתבות נוספות

download

תחרות Billabong Pro Tahiti 2017

תחרות Billabong Pro Tahiti 2017 עוד...
download

תחרות Oi Rio Pro 2017

תחרות Oi Rio Pro 2017 הגולשים...
download

דרור מנגל מפרק את באלי

1 יומן מסע  לבאלי-אינדונזיה-פרק מ”א מתארגנים...
download

שנת 2017 בסבב WSL

שנת 2017 בסבב ה WCT העולמי...
דילוג לתוכן