5% הנחה על כל החנות לרוכשים/פונים דרך האתר

לוק דורינגטון זוכה ב-Billabong Alley Classic

לוק דורינגטון זוכה ב-Billabong Alley Classic
 
לוק דורינגטון זוכה ב-Billabong Alley Classic
 
לוק דורינגטון (קולונגטה, גולד קוסט) פתח מצוין את השנה עם ניצחון ב- Billabong Alley Classic , התחרות הראשונה בסבב התחרויות של קווינסלנד ((QCC.
 
ידיעה- עידן קורצמן
דורינגטון, 22, השאיר את חותמו בחוף קראמבין, בגלים של 3-4 foot פוינטברייק ל-right, תוך כדי שהוא גובר בדרך על עמיתו במועדון הגלישה של סנאפרס, שון גוסמן, ועל לוק “היטצ’ו” היטצ’ינגס שגלש בעבר בסבב ה-WCT עם הגולשים הטובים בעולם.
יחד עם נצחונו אסף דורינגטון כ-2000 דולרים, 1000 נקודות דירוג ושק ענק של ביטחון עצמי לקראת הפרק השני של הסבב.דורינגטון ניצב כעת ברשימה יחד עם זוכי העבר בתחרות ה- Billabong Alley Classic, שכוללת שמות כמו פרקו, לוק מונרו ואדריאנו דה סוזה.
“אני מרגיש מעל הירח”, אמר לוק, “היה נהדר לגלוש מול לוק היטצ’ינגס, גולש שאני מעריץ, ולנצח אותו”. דורינגטון, שהיה בקצב לאורך כל התחרות, שחרר גל קטלני בתחילת הגמר בכדי להביא 8.5 שהספיק לו עד לסיום המקצה.
 
 
 
דורינגטון, 22, השאיר את חותמו בחוף קראמבין, בגלים של 3-4 foot פוינטברייק האלוף המגן משנה שעברה, קורי זימס (קראמבין, קווינסלנד), נפל במקצה קשה מול היטצ’ינגס וריאן קמפבל (נוסא, סאנשיין קוסט). אולם, בכדי להתנחם, זימס זכה ב”גל של הסופשבוע” עם תוצאה מכובדת של 9.25 מתוך 10.
התחנה הבאה של ה-Billabong Queensland Championship Circuit תהיה ה-Billabong Creek to Creek שתחל ב-15 למרץ. סבב ה-QCC כולל 6 תחרויות במהלך השנה, עם סך פרסים של 30,000 דולרים. הסבב מיועד לגולשים אשר מעוניינים לפתח קריירת גלישה מקצוענית.

לצפייה בתוצאות הסבב וחדשות מן התחרויות

שיתוף הכתבה:

כתבות נוספות

download

תחרות Billabong Pro Tahiti 2017

תחרות Billabong Pro Tahiti 2017 עוד...
download

תחרות Oi Rio Pro 2017

תחרות Oi Rio Pro 2017 הגולשים...
download

דרור מנגל מפרק את באלי

1 יומן מסע  לבאלי-אינדונזיה-פרק מ”א מתארגנים...
download

שנת 2017 בסבב WSL

שנת 2017 בסבב ה WCT העולמי...
דילוג לתוכן