5% הנחה על כל החנות לרוכשים/פונים דרך האתר

נבחרת Billabong ישראל יוצאת לחרוש את אירופה:

נבחרת Billabong ישראל יוצאת לחרוש את אירופה:
 
נבחרת Billabong ישראל יוצאת לחרוש את אירופה:

ב 1/11/2006 נבחרת Billabong ישראל תצא לאירופה לבדוק מה קורה באוקיינוס האטלנטי. את המשלחת יוביל אלוף ישראל לשנת 2006 אביב ואקנין מהרצליה, ואליו יצטרפו קובי מנצור מבת-ים שסיים את השנה במקום השני, יעקב גבאי ה charger מאשדוד ואבירם פריג’ שיתעד את הנסיעה דרך עדשת המצלמה.

החברה יתמקמו בעיירת הגלישה הוסגור בצרפת ומשם יתנו גיחות למספר נקודות אטרקטיביות באזור, שבראשן מונדקה בספרד. למי שעוד לא מכיר, מונדקה היא עיר מקסימה והבית לאחת השבירות השמאליות הטובות ביותר בעולם. השנה, עפ”י אתרי האינטרנט השבירה פשוט מושלמת, אם מצליחים לתפוס את הסוול הנכון מקבלים גלים עם צינורות שמנים לכל אורך ה bank . דוגמא לכך ראינו באחד הימים במהלך הBillabong pro בתחילת החודש כשפרקו קדח כמה צינורות מדהימים.

שבירות נוספות באזור חוץ מה beach break העצבני של הוסגור עצמה הן: לה-קוולייר באנגלט, גטארי בדרום ביאריץ וכמובן עוד עשרות beach breaks לכל אורך הרצועה הבאסקית.

בשנים האחרונות Billabong ישראל תמכה וסייעה במספר משלחות של גולשים המשתייכים ל team לצאת לטיולים ותחרויות ברחבי העולם. לפני שלוש שנים מור מלוקה, יעקב גבאי ועומר לוין יצאו לטיול בג’פריס ביי דרום אפריקה ובקיץ האחרון מור מלוקה ועומר לוין התחרו בסבב האירופאי לנוער.

בועז תמיר , מנהל השיווק של Billabong , מסביר: “בשנה האחרונה עשינו מאמצים רבים כדי לתעד בוידאו את הפעילות של ה team שלנו בארץ. הוצאנו DVDs של התחרויות שעשינו וכמה קליפים מגניבים של ה team . הקליפים משודרים באתר של אדרנלין ובארומה TV ובקרוב יעלו גם ברכבת ישראל. אני מתכוון לקליפ של ה Billabong session בחוף הדרומי בהרצליה, לקליפ של יעקב גבאי ממקסיקו ובקרוב מאוד יעלה קליפ חדש של יוני קליין באיים המאלדיבים. צילום וידאו של גולשים ברמה של אביב, קובי ויעקב על גלים של האוקיינוס, ללא ספק ייתן לנו קפיצת מדרגה בתחום הוידאו. עכשיו מה שנשאר, זה לקוות שהם יתפסו גלים מושלמים ואני מאמין שבקרוב נראה את קטעי הוידאו הטובים ביותר של גולשים ישראלים.”

אביב ואקנין, שמסיים עונה מוצלחת מאוד עם אליפות ישראל בפעם השנייה, נמצא בכושר מעולה. הוכחה לכך היא הניצחון המרשים ב Blitz Pro בשבוע שעבר בנתניה. אביב, נרגש מאוד מהנסיעה אמר: “יש התרגשות גדולה לקראת הפרויקט הצילומי הראשון של Billabong ישראל בחו”ל. אני מעריך שהגלים יהיו יחסית גבוהים למה שאנחנו רגילים בארץ, אבל מאמין שנצליח מהר מאוד להשתלב ולהגיע לרמת גלישה גבוהה שתבוא ליידי ביטוי בצילומי הוידאו.”

יעקב גבאי שצבר ניסיון רב בטיול האחרון במקסיקו לא הסתיר את ההתרגשות ואמר: “אני מאוד מתרגש לטוס עם שני גולשים מעולים כמו קובי ואביב. אני בטוח שהרמה תהייה גבוהה ביותר ושהם ידחפו אותי קדימה. בין השאר אני מקווה שנתפוס את מונדקה ביום טוב, לדעתי זאת אחת השבירות הכי טובות בעולם. זה שיוצא איתנו צלם וידאו מוסיף המון לכל הטיול.”

קובי מנצור אחד מגולשי הפריסטייל הטובים ביותר שגדלו אצלנו כבר לא יכול לחכות לטיול: “אין ספק שהפרטנרים לנסיעה מעולים ואני בטוח שנדחוף אחד את השני קדימה. אני לא זוכר שיצא כבר כזה טיול בעבר אז תמיד יש פעם ראשונה. החלום שלי לתפוס סוולים מושלמים עם הרבה שמש ואני בטוח שזה כבר יעשה את הטיול. יש התרגשות ואני כבר לא יכול לחכות…”

שיתוף הכתבה:

כתבות נוספות

download

תחרות Billabong Pro Tahiti 2017

תחרות Billabong Pro Tahiti 2017 עוד...
download

תחרות Oi Rio Pro 2017

תחרות Oi Rio Pro 2017 הגולשים...
download

דרור מנגל מפרק את באלי

1 יומן מסע  לבאלי-אינדונזיה-פרק מ”א מתארגנים...
download

שנת 2017 בסבב WSL

שנת 2017 בסבב ה WCT העולמי...
דילוג לתוכן