5% הנחה על כל החנות לרוכשים/פונים דרך האתר

מלדיבים מפיו של ברי זינר:

מלדיבים מפיו של ברי זינר:
גלישת גלים במלדיבים מפיו של ברי זינר:
 
מה כבר לא אמרו על פנינת גן עדן זו,מי שלא היה במלדיבים לא קיים . אני טיילתי בהרבה מקומות בעולם וגלשתי בכמעט כל סוגי הגלים לדוגמא “קלאוד 9” בפיליפינים, “פדנג פדנג” באינדונזיה, “קבלנה” בסרי לנקה “סאן סט” בהוואי,”סנפר רוק” באוסטרליה ועוד הרבה חופים ושבירות מכל הסוגים.
 
בכל מקום שהייתי אמרתי לעצמי שאני יחזור לשם בעתיד וזה עד היום לא קרה,רק להוואי עד היום חזרתי אבל הוואי זה סיפור בפני עצמו שמשולב בו הצעת נישואין, חתונה כדת וכדין בחוף הצפוני וגלים שיש רק בהוואי.
 
חתונה כדת וכדין בחוף הצפוני וגלים שיש רק בהוואי.כל הסיפורים האלה הם ההכנה לסיפור המרכזי וזה המלדיבים.
אני כבר לא סופר כמה פעמים הייתי שם אני רק יודע שכל פעם אני רוצה לחזור לשם,יש שם משהו שאין באף מקום בעולם,לא יכול להיות שאני יטייל בכל העולם ויגלוש, ורק למלדיבים אני יחזור שוב ושוב. אחרי כל קח הרבה שנים של מלדיבים יש לי את התשובות: אין מקום בעולם שקרוב לישראל ומאפשר במספר שעות של טיסה להגיע לגלים נדירים של האוקיאנוס. אין מקום שבמספר ימים של גלישה אפשר לחוות כמו גלישה של כמה חודשים. אין מקום שמתאים כל כך לכל סוגי הגולשים ממתחילים אשר יודעים רק לתפוס פינה לגולשים אשר קודחים צינורות ארוכים וזה מנקודת מבט של מדריך גלישה. אין מקום נח יותר בעולם לחוות ספארי גלישה מהמלדיבים וזה מנקודת מבט של סקיפר.

בקיצור אחרי שנים של טיולים בעולם, המלדיבים זה המקום. ברור שיש הרבה מקומות בעולם נדירים וחלומיים שעוד נגלה בעתיד אבל בינתיים “נסתפק” במלדיבים .

 

 בקיצור אחרי שנים של טיולים בעולם, המלדיבים זה המקום. ברור שיש הרבה מקומות בעולם נדירים וחלומיים שעוד נגלה בעתיד אבל בינתיים

 בקיצור אחרי שנים של טיולים בעולם, המלדיבים זה המקום. ברור שיש הרבה מקומות בעולם נדירים וחלומיים שעוד נגלה בעתיד אבל בינתיים

 

הטיולים שאנחנו מארגנים  למלדיבים הם בין שבוע לשבועיים כולל טיסות ,תלוי בכמות הכסף שברשותכם לבזבז ולא פחות חשוב בזמן שעומד לרשותכם, אפשר לשלב ספארי גלישה עם כמה ימים בבית מלון וגם לשלב עם הטיול למלדיבים טיול גלישה בסרי לנקה ,יש לנו יכולת לשלב אתכם כגולשים בודדים ליאכטות במלדיבים וגם שהייה רק במלון מה שמאפשר נסיעה עם משפחה ,מה שאומר שבכל תאריך שיש לכם אופציה לצאת מהשגרה אפילו לשבוע המלדיבים זה משהו מציאותי חי ונושם.

לכו עם החלום ברי “צוות טופסי”
 

שיתוף הכתבה:

כתבות נוספות

download

תחרות Billabong Pro Tahiti 2017

תחרות Billabong Pro Tahiti 2017 עוד...
download

תחרות Oi Rio Pro 2017

תחרות Oi Rio Pro 2017 הגולשים...
download

דרור מנגל מפרק את באלי

1 יומן מסע  לבאלי-אינדונזיה-פרק מ”א מתארגנים...
download

שנת 2017 בסבב WSL

שנת 2017 בסבב ה WCT העולמי...
דילוג לתוכן