5% הנחה על כל החנות לרוכשים/פונים דרך האתר

חדשות ועדכונים מה- ASP World Qualifing Series : PASTA POINT מלדיבים.

חדשות ועדכונים מה- ASP World Qualifing Series :

PASTA POINT מלדיבים.

 

ידיעה- קאי צור

הגולש ההוואי, קאקוא באקאלסו (Kekoa Bacalso) מנצח את תחרות SriLankan Airlines Pro במלדיבים, ומבטיח את מקומו בסבב ASPבשנה הבא. קאקוא, שהצליח לגבור על כל חבריו המתמודדים  בתחרות, בגלים מעולים של מטר עד שני מטרים -בגמר של גולשים הוואים בלבד. ניצחון זה בתחרות השישה כוכבים WQS , מסדר את כל התוכניות שלו לשנה הבא.

 

כבר מתחילת התחרות היה ניתן לראות שליטה הוואית במים, אבל זה היה היום האחרון שהראה בדיוק איזה כוח גלישה עולמי הם. מתוך שמונה גולשים שעלו לסבב המקצים של היום האחרון חמישה היו מהוואי. הבעיה היחידה שהייתה להוואיינקים, היא רק כאשר הם הגרילו אחד את השני.

קאקוא הביס את יריבו וחברו דאסטין בארקה (Dustin Barca), לאחר שדאסטין פתח את מקצה הגמר עם כמה גלים מבטיחים ביותר, כאשר על הגל הראשון קיבל ניקוד גבוה של 8.17 מתוך ה- 10.00 האפשרי.

דאסטין הפציץ בגל רציני עם כמה ביצועים מרהיבים וצינור יפיפה וארוך. אבל כל זה לא הספיק לו לעומת היום הטוב ביותר בחייו של קאקוא. כאשר בחמש עשר דקות האחרונות הקהל הקטן שהגיעה לצפות בתחרות קיבל ממנו את ההופעה של הלייף.

 

קאקוא פירק גל ענק לחתיכות עם שישה ביצועים רצופים ומלהיבים ועוד בסוף הגל מצא את הצינור והתוצאה הסופית הייתה מדהימה לשופטים עפו הכובעים. הוא קיבל ניקוד של 8.87 והבטיח את מקומו לסבב ה- ASP 2009.

 

“אני כל כך מתלהב לנצח סוף סוף ברמה הזאת של סבב ה- WQS. התחרות הייתה נפלאה והיה כיף אמיתי לגלוש אם כל החברה מהבית. כולנו עשינו חיים”- אמר קאקוא.

 

דאסטין שסיים במקום השני, הוציא את התוצאה הטובה ביותר שלו עד כה, ברמה זו בסבב.

“זה היה סבב מוצלח ביותר בשביל הוואי, אנחנו כולנו גלשנו ונהנינו ביחד. ואני רק מקווה שבשנה הבא יהיה בדיוק אותו טוב”- אמר דאסטין.

 

תחרות ה- SriLankan Airlines Proהייתה התחרות הטובה ביותר של הסבב שהתרחשה במלדיבים עד כה. הארגון היה למופת, והגלים נתנו עבודה מוצלחת ביותר, עם צינורות ייחודים לספוט Pasta Point.

 

עדכונים נוספים מהסבב בהמשך.

שיתוף הכתבה:

כתבות נוספות

download

תחרות Billabong Pro Tahiti 2017

תחרות Billabong Pro Tahiti 2017 עוד...
download

תחרות Oi Rio Pro 2017

תחרות Oi Rio Pro 2017 הגולשים...
download

דרור מנגל מפרק את באלי

1 יומן מסע  לבאלי-אינדונזיה-פרק מ”א מתארגנים...
download

שנת 2017 בסבב WSL

שנת 2017 בסבב ה WCT העולמי...
דילוג לתוכן