5% הנחה על כל החנות לרוכשים/פונים דרך האתר

אלופת סבב ה-ASP לנשים תיקבע בתחרות ה- Billabong Pro Maui

אלופת סבב ה-ASP לנשים תיקבע בתחרות ה- Billabong Pro Maui

התחרות המסיימת של שנת 2007 וסבב ה”טריפל קראון” לנשים תיקבע לא רק את מנצחת האירוע, אלא גם את אלופת העולם לשנה זו.התחרות תיערך בחלון הזמן שבין 8-20 בדצמבר (החל מיום שבת) בשבירת ה-RIGHT המפורסמת ביותר באי Maui, Honolua Bay.

מפרץ פיפלייןהמפרץ הקסום מייצר גלים מושלמים לביצועים, צינורות ומה לא. עם עליית הרמה בסבב ה-ASP בנות בשנים האחרונות, אין ספק שאנחנו עומדים כאן לפני מותחן קציני בסופו תהיה לנו אלופת עולם חדשה. מובילת הדירוג טרם התחרות, סטפני גילמור האוסטרלית בת ה-19, תנסה לשמור על הפער מול שתי מתחרות פנומנאליות מדרום אמריקה. סופיה מלאנוביץ’ מפרו, אלופת העולם לשעבר, נושבת בעורפה של גילמור ומגיעה מלאת ביטחון לאחר הניצחון האחרון בסנסט. המדורגת שלישת בעולם כעת היא סילבנה לימה מברזיל, וגם לה יש סיכוי לתואר העולמי.
 
 
 

הלחץ מופעל על כל שלושת המתחרות ולכן יהיה   מעניין לראות כיצד כל אחת תגלוש, ומי תיקח בסוף את התואר היוקרתי ביותר. גילמור, שנבחרה כבר לרוקי השנה עם 3 ניצחונות ASP היסטוריים בשנתה הראשונה בסבב, יודעת כי הקרב בינה לבין מלאנוביץ ולימה אינו גמור. “אני מנסה להתייחס לכל מקצה בצורה דומה”, אמרה גילמור, “קל מאוד להיסחף לדיבורים על אליפות עולם אבל כרגע כל מה שבראש שלי זה המקצה הראשון בהונולואה ביי”.

 
 
 
 
 

זוהי תהיה התחרות הראשונה של גילמור ב-RIGHT המושלם של הונולואה. הגולשת ה-regular footer נחשבת למועמדת רצינית בגלל כישרונה והתקפת הפרונטסייד הידועה שלה. “זה גל מושלם, ואני מחכה לגלוש רק עם עוד 2 בנות במים, אני מקווה ליהנות מהתחרות האחרונה של השנה ולהיכנס לכמה שיותר צינורות”, הוסיפה גילמור.
מלאנוביץ מצידה, מנסה לשדר אמביציה ,”אחרי הניצחון בסנסט אני מרגישה טוב ומוכנה להתרכז בתוכנית שלי”, אמרה מלאנוביץ, “אני יודעת עד כמה סטפני ולימה רוצות את התואר הזה”.

 

ועכשיו לחלק המעניין והמסובך בו זמנית של אופציות הדירוג :
אם מלאנוביץ מסיימת מקום 17 ומעלה, גילמור אלופה אלא אם כו לימה מסיימת 2 ומעלה.
אם מלאנוביץ מסיימת מקום 9 ומעלה, גילמור חייבת להיות מקום 5 ומעלה, ולימה חייבת מקום 2 ומעלה בכדי לזכות.
אם מלאנוביץ מסיימת מקום 5 ומעלה, גילמור חייבת להיות מקום 3 ומעלה, ולימה מקום 1 בכדי לזכות.
אם מלאנוביץ מסיימת מקום 3 ומעלה, גילמור חייבת להיות מקום 2 ומעלה, ולימה מחוץ למרוץ.

לסיכום, בהתאם לכישרון של השלישייה המובילה בגלי RIGHT חלולים, תהיה לנו הצגה בלתי נשכחת ב- Billabong Pro Maui שם תוכתר אלופת העולם לשנת 2007.

כל האקשן מהתחרות ישודר חי ב- www.billabongpro.com    www.triplecrownofsurfing.com

 

שיתוף הכתבה:

כתבות נוספות

download

תחרות Billabong Pro Tahiti 2017

תחרות Billabong Pro Tahiti 2017 עוד...
download

תחרות Oi Rio Pro 2017

תחרות Oi Rio Pro 2017 הגולשים...
download

דרור מנגל מפרק את באלי

1 יומן מסע  לבאלי-אינדונזיה-פרק מ”א מתארגנים...
download

שנת 2017 בסבב WSL

שנת 2017 בסבב ה WCT העולמי...
דילוג לתוכן