5% הנחה על כל החנות לרוכשים/פונים דרך האתר

הוריקן “דין” הופך את חוף ARUBA
במרכז יוקטן בצד הקריבי של מקסיקו ל- G LAND
 
מסלול ההתקדמות המשוערת של הוריקן דייןסופת ההוריקן “דין” נחתה בחופי צפון-מזרח מקסיקו. מרכז ההוריקן הלאומי האמריקני קבע כי הסופה התחזקה מאוד, והיא מוגדרת כעת כהוריקן בדרגה 5 הנחשבת לדרגה הגבוהה ביותר עבור סופות הוריקן.
 
על פי הדיווח, הסופה התחזקה עוד יותר מהמצופה, והיא נושאת עימה רוחות של יותר מ-250 קמ”ש. במקסיקו החל לרדת גשם שוטף באתר הנופש “פלאייה דל כרמן” ובעיר צ’טומל הסמוכה לגבול עם בליז, כשהוא מלווה ברוחות עזות מן הים. הרשויות במדינה חוששות שהסופה עלולה להסב “נזקים קטסטרופליים” כשתפגע בחופי המדינה. עין הסערה הגיעה לחופי המדינה והיא צפויה לעבור צפונית לצ’טומל.
הגולשים שעכשיו נמצאים בשיא העונה בצד של האוקינוס הפסיפיק כנראה שמשתגעים לגמרי, מעניין מה יקרה אחרי שיראו את הסרט הבא!!?
 

 ARUBA ביום מושלם ורגיל בשיא העונה. ARUBA ביום מושלם ורגיל בשיא העונה.

 

 ARUBA ביום מושלם ורגיל בשיא העונה.השלטונות הכריזו אמש על עוצר לילי לקראת בוא הסופה, ועל כלי הרכב נאסר לנוע בכבישים. בנוסף, נקראו תושבי ערי החוף להשלים במהרה את הכנותיהם לקראת בואו של ההוריקן. עשרות אלפי תושבים ותיירים צבאו בימים האחרונים על נמלי התעופה במכסיקו, בניסיון להימלט מהאזור ולהתרחק מנתיב הסופה. נשיא מכסיקו, פליפה קלדרון, קיצר את שהותו בפגישת הפסגה של מנהיגי צפון אמריקה בקנדה, וחזר לארצו.
 
קנקון, עיר הנופש הגדולה ביותר באזור התרוקנה לחלוטין מתיירים, ואלו שלא הצליחו לצאת המאזור הועברו למקלטים יחד עם תושבי העיר. עשרות אתרים ארכיאולוגים מתקופת בני המאיה התרוקנו, ושלטים ופריטים אחרים שעלולים להיעקר ממקומם עקב ההוריקן הוסרו. חברת הנפט הלאומית המכסיקנית סגרה את מתקני הקידוח שלה בדרום מפרץ מקסיקו, ופינתה מהם יותר מ-18 אלף עובדים.
 

 

 
ידיעה- קאי צור

שיתוף הכתבה:

כתבות נוספות

download

תחרות Billabong Pro Tahiti 2017

תחרות Billabong Pro Tahiti 2017 עוד...
download

תחרות Oi Rio Pro 2017

תחרות Oi Rio Pro 2017 הגולשים...
download

דרור מנגל מפרק את באלי

1 יומן מסע  לבאלי-אינדונזיה-פרק מ”א מתארגנים...
download

שנת 2017 בסבב WSL

שנת 2017 בסבב ה WCT העולמי...
דילוג לתוכן