5% הנחה על כל החנות לרוכשים/פונים דרך האתר

האייר ששווה 25 אלף דולר

האייר ששווה 25 אלף דולר

עברו כבר שני עשורים מאז שחוף בונדי באוסטרליה אירח תחרות גלישה מקצוענית, ובשבוע החולף הוא ראה כמה מהטובים ביותר בעסק עושים דרכם לחוף הכי מפורסם באי, ומשתתפים במופע האירייאלים של בוסט מובייל בחוף בונדי.

התחרות היתה מנוהלת כמו אייר שואו, והחוקים הם: 5 סיבובים של 3 מקצים, 6 גולשים בכל מקצה.הגולשים מקבלים ניקוד על איירים עם סיבוב שלם (אייר רוורס , הליאופ וכ’ו).כל אייר מוצלח עם סיבוב מקבל אות, עד שהמילה בוסט מאוייתת. האותיות שמקבלים אחרי כל אייר טוב הן boost.

6 הגולשים שאייתו את המילה בניקוד הכי גבוה עולים לגמר, שהוא מקצה של חצי שעה והאייר הכי טוב מנצח.

קלי סלייטר, טאג’ בארו ומיק פנינג (ועוד הרבה תותחים) כולם נתנו הופעה בלתי נשכחת וריחפו לכמה איירים מטורפים בשלושת הימים האחרונים.

אבל היה זה הגופי פוטר מהחוף הצפוני, אואן רייט שמסיים ראשון ולוקח הביתה פרס של מקום ראשון על סך 25 אלף דולר וזה אחרי שכל התחרות פשוט המריא לגבהים מטורפים והשיא כשניצח את מיק פנינג וג’ורדי סמית בגמר ביום שבת.

במקצה הגמר האווירה היתה מחשמלת, כאשר מיק ג’ורדי ואואן מפגינים רמת גלישה יוצאת דופן, והקהל המתלהב שעל החוף תורם לאווירה המדהימה. ואם אתם שואלים מה בדיוק קרה שם, אז ככה: אואן ריחף לשמיים באחד מהגלים עם החיבורים הכי טובים שנראו באותו יום, ונוחת אייר מאסיבי עם סיבוב שלם לפרונט סייד (אייר 540) שמנוקד בצורה כמעט מושלמת, 9.8

ואז הוא חיפה עליו עם אייר דומה שעליו מקבל 8.3. ואז הוא הלך הביתה עם הפרס של הבוסט מובייל סרףשו, והצ’ק השמן. זאת הפעם השניה שאואן מנצח בתחרות מיוחדת של האיי אס פי, כשב2008 ניצח בגמר את קלי סלייטר.

המתחרה שהיה הכי קרוב אל אואן בגמר הוא קופר צ’פמן, שנתן מופע יוצא דופן כל התחרות וקיבל על אייר רוורס לפרונט סייד 7.17 בגמר.

חוף בונדי סיפק את אחד המגרשים היותר אידיאלים לתחרות כזאת, עם גלים של 5 פוט עם ראמפות מושלמות לאיירים גבוהים ועם חיבורים מצויינים, ויותר מ30 אלף צופים על החוף שנדהמו מרמת הגלישה ונהנו מאווירת הפסטיבל שהיתה בחוף שטוף השמש.

במקצה הג’ויניור מסיים במקום השני מיץ’ קרוז , ובמקום הראשון ניק מקדונלד, שניהם מהגולד קואוסט. ובמקצה האופן של היום אשר וויילס וגארת פארקס נותנים הופעה טובה אבל לא מספיק כדי לנצח את אלכס צ’אקון, שלוקח את המקום הראשון.

 

כעת הגולשים עושים דרכם לחוף בלס האגדי, לתחרות של הסבב המקצועני בחסות ריפ קארל, ואחרי שטאג’ ניצח את התחרות הקודמת, הולך להיות חם.

לצפייה בתמונות של התחרות ושל האייר ששווה 25 אלף דולר, ניתן להכנס לאתר התחרות

http://www.boostsurfsho.com.au/

שיתוף הכתבה:

כתבות נוספות

download

תחרות Billabong Pro Tahiti 2017

תחרות Billabong Pro Tahiti 2017 עוד...
download

תחרות Oi Rio Pro 2017

תחרות Oi Rio Pro 2017 הגולשים...
download

דרור מנגל מפרק את באלי

1 יומן מסע  לבאלי-אינדונזיה-פרק מ”א מתארגנים...
download

שנת 2017 בסבב WSL

שנת 2017 בסבב ה WCT העולמי...
דילוג לתוכן