5% הנחה על כל החנות לרוכשים/פונים דרך האתר

אירוע מסכם 2009 והענקת גביעים. רפי ימין.

אירוע מסכם 2009 והענקת גביעים. רפי ימין.

 

ביום שלישי נערך אירוע סוף שנה של ארגון גולשי הגלים בחוף פולג במבו ווילג ,אורחים ובהם מתחרים רבים,נציגי חברות גלישה ,חברות גלשנים ואישי ציבור הגיעו לחלוק כבוד לחברי הארגון ולפעילות שנעשתה לאורך שנת .2009 כמו כן ניתן היה לראות את הותיקים והמייסדים של הגלישה בישראל בין האורחים,האירוע כלל טקס הענקת גביעים לאלופי ישראל ,סרט מדהים שסיכם את שנת 2009 ,מבט אחורה ,סיכום שנת 2009 והצגת תוכנית 2010 על ידי יוסי זמיר יו”ר הארגון,ולסיום-הענקת פרס מפעל חיים על תרומה לענף הגלישה בארץ,האווירה הייתה כיפית, האורחים הוזמנו לארוחת ערב במקום מקסים על חוף הים בנתניה המנוהל ע”י אמור קנצפולסקי –נשיא הכבוד של הארגון.

התחלנו את הערב בסקירה על שנת 2009 ומשם עברנו להענקת גביעים לאלופי ישראל .

בקטגוריית הנוער הוכתר כאלוף ישראל גיל אטיאס .
גיל בן 16 וחצי תושב נתניה גלש טוב לאורך כל השנה ובלט בסבב ,גיל חבר נבחרת ישראל והסב הרבה הנאה לשופטים ולצופים שזכו לראות את דור העתיד צומח ומעלה את רמת הגלישה בארץ.

קטגוריית הנשים הוכתרה טל ספורטה.
טל בת 19 מתגוררת בתל אביב ,החוף הביתי שלה זה הילטון, טל חברת נבחרת ישראל ,ובנימה אישית שנים שלא ראינו גולשת ברמה של טל .

קטגוריית open בוגרים אביב ואקנין.
אביב בן 31 תושב הרצלייה ,זו השנה החמישית ברציפות שאביב מוכתר כאלוף ישראל רמת הגלישה של אביב היא גבוהה מאוד ולמעשה לראות את אביב גולש זה כמו לראות סרט גלישה בשידור חי.

פרס מפעל חיים.
השנה הוחלט להתחיל מסורת חדשה ולהעניק פרס מפעל חיים על תרומה לענף הגלישה בארץ.
הזוכים הם: .מוסה מרום.[ גלשני אולטרהוויב] וניר אלמוג [גלשני אינטר סרף]
אין גולש בישראל שלא מכיר את מוסה וניר ,כל גולש גלש בעבר ,בהווה או בעתיד על גלשן שנעשה על ידי מוסה או ניר,עוד בשנות ה 70 הוקמו המפעלים על ידי מוסה [בהרצלייה] ועל ידי ניר [ בתל אביב] כל זה הוקם בשביל חזון לראות את הגלישה בארץ במקום אחר ולפתח את הענף .על כן מצאו בוועדה להעניק להם פרס מפעל חיים כהוקרה על פועלם-מי יתן ונראה את שניהם נותנים עוד הרבה שנים יפות לענף.

פרס על תרומה לארגון הגלישה.
בן צרפתי שופט ראשי ,בן תושב תל אביב ושופט בעשור האחרון במרבית התחרויות בארץ ,בן תורם מזמנו רבות בשביל לעלות את רמת השיפוט והארגון בארץ. רפי ימין מנהל את האירועים ושופט תושב נתניה ,רפי תורם מזמנו רבות בשביל ארגון הגלישה והגולשים בארץ
תודה לאמור על האירוח המדהים ,ולצוות אנדרנלין (אבירם,שי,ליאור)על סרט ברמה גבוהה ביותר [כולכם תראו] .

תודה לכל נותני החסות שליוו אותנו לכל אורך השנה,צוות השופטים,ועדת הביקורת(אילנה כחלון,אסי ואקנין),מעוז טל ואריק קפלן מאיילת,איציק בן מלך,ליאור מחלב(טוטו),אורי חרלפ,,מאיה דאובר ,גלי זינר,קובי מקיבוץ שדות ים,ניר ימפולסקי,חברי הועד,אמור קנצפולסקי,בני זנזורי,מני ונטורה,יוסי זמיר ולכם המתחרים –ומי ששכחנו –עימנו הסליחה

שיתוף הכתבה:

כתבות נוספות

download

תחרות Billabong Pro Tahiti 2017

תחרות Billabong Pro Tahiti 2017 עוד...
download

תחרות Oi Rio Pro 2017

תחרות Oi Rio Pro 2017 הגולשים...
download

דרור מנגל מפרק את באלי

1 יומן מסע  לבאלי-אינדונזיה-פרק מ”א מתארגנים...
download

שנת 2017 בסבב WSL

שנת 2017 בסבב ה WCT העולמי...
דילוג לתוכן