5% הנחה על כל החנות לרוכשים/פונים דרך האתר

ברוכים הבאים ל-2008 Billabong Pro Jeffreys Bay

ברוכים הבאים ל-2008 Billabong Pro Jeffreys Bay

ברוכים הבאים ל-2008 Billabong Pro Jeffreys Bay

ברוכים הבאים לתחנה מס’ 5 בסבב ה-ASP העולמי , ה-Billabong Pro Jeffreys Bay 2008 . בין ה-10-20 ליולי, עיני עולם הגלישה יהיו נשואות לעבר ג’פריס ביי, דר”אפ, שם יתחרו מיטב הגולשים באחת השבירות המושלמות בעולם, ה-Super Tubes.

ידיעה- עידן קורצמן
דמיינו לעצמכם את השילוב בין השבירה המצוינת וה-טופ 45 בעולם, ביניהם קלי סלייטר מוביל הסבב ו-8 פעמים אלוף עולם, מיק פנינג המגן על התואר העולמי משנה שעברה, טאג’ באורו אלוף השנה שעברה ואלוף העולם 3 פעמים אנדי איירונס. תוסיפו לזה את כל הצלמים הנחשבים, העיתונאים, כיסוי טלוויזיוני וכיסוי און ליין ב-4 שפות באתר billabongpro.com , ויש לכם קרנבל גלישה אמיתי!

אלפי גולשים מתחברים מידי שנה לשידור החי של התחרות בג’פריס, כנסו גם אתם לאתר בין ה-10-20 ליולי וקבלו את החדשות החמות ביותר מאזור התחרות. לקיום התחרות דרושים כארבעה ימי תחרות שלמים, ולשם כך יושב צוות של מומחים שיבחר בקפידה את ימי התחרות.

מקום שני בעולם כרגע, ג’ואל פרקינסון ינסה גם הוא לחזור על הישגו מ-99′ ולקחת את האירוע הנחשק. יחד איתו תראו כישרונות כגון ביד דרביג’ (אוסטרליה), אדריאנו דה סוזה (ברזיל), ג’רמי פלורס (צרפת) והרוקים התותחים דיין ריינולדס וג’ורדי סמית’.

אל כל אלו יצטרפו 3 ווילדקארדס שיוכרעו ב-Von Zipper Trials . שלב המוקדמות יכיל 6 גולשים מקומיים ו-6 גולשים בינלאומיים , שיחולקו ל-3 מקצים של ארבעה מתחרים. מכל מקצה יעלה אחד לתחרות המרכזית, בסה”כ שלושה כרטיסים.

במהלך התחרות ירוצו דיווחים שוטפים ב- http://www.boardshop.co.il 

וכמובן שידור חי ב- http://www.billabongpro.com

שיתוף הכתבה:

כתבות נוספות

download

תחרות Billabong Pro Tahiti 2017

תחרות Billabong Pro Tahiti 2017 עוד...
download

תחרות Oi Rio Pro 2017

תחרות Oi Rio Pro 2017 הגולשים...
download

דרור מנגל מפרק את באלי

1 יומן מסע  לבאלי-אינדונזיה-פרק מ”א מתארגנים...
download

שנת 2017 בסבב WSL

שנת 2017 בסבב ה WCT העולמי...
דילוג לתוכן