5% הנחה על כל החנות לרוכשים/פונים דרך האתר

2007 ASP Womans World Tour peru

 

המרוץ לתואר אלופת העולם בגלישה עובר לפרו:
 
 סילבנה לימה- עדיין לא ניצחה תחרות השנה
 
ידיעה-קאי צור
הגולשות הטובות בעולם מתכוננות לקרב הגדול, לקראת המעבר של סבב ה- 2007 ASP Womans World Tour לצד הדרומי של כדור הארץ, למים החמים, והגלים השמאליים המושלמים של פרו- בספוט העולמי מנקורא פרו (Mancora Peru)- בשלושים לאוקטובר זה מתחיל!.

סילבנה לימה (Silvana Lima) מברזיל, שממוקמת כרגע במקום השני בדירוג העולמי בסבב ה- ASP לנשים, הגיע לגמר בכל אחד משלושת התחרויות האחרונות בסבב, היא ניראת חזקה מתמיד והגלישה שלה מאפשרת לה רדיקליות כמו שאי אפשר לראות מאף אחת אחרת- אך למרות הכול עדיין לא הצליחה לקחת הביתה ניצחון השנה.

“אני הצלחתי לחלץ מעצמי תוצאות טובות כמעט בכל תחרות, אבל אני ממש רוצה לנצח אירוע”- אמרה לימה. “הגלים בפרו הם דומים לברזיל אז אני מקווה להמשיך עם המומנטום עד לניצחון”.

לימה שכרגע הופרדה מבעלת הניקוד הגבוה, הסנסציה סטפניה גילמור (Stephanie Gilmore) מאוסטרליה, על ידי 82 נקודות בלבד. אלופת העולם לשעבר, ואחת הגולשות המדהימות בעולם סופיה מלאנוביץ (Sofia Mulanovich) מפורטוגל. הגולשת הוותיקה סמנטה כורניש (Samantha Cornish) מאוסטרליה- כל הבנות הצליחו להדהים את עולם הגלישה וכולם נמצאות במרחק נגיעה מתואר עולמי.

התחרות הקרובה הולכת להיות מאתגרת וביילתי ניתנת לשליטה, כולנו מחקים לראות את הבנות קורעות את הים.

“כל הבנות גולשות ממש טוב”- אומרת לימה. “יש הרבה גולשות בטופ, וכולן יכולות לגלוש מעולה בגלים השמאלים המושלמים של פרו, הסוול מראה עבודה יפה, ככה צפויה לנו תחרות חזקה. אני חושבת שלסופיה היה יתרון משמעותי כי היא רגילה לגלוש שם הרבה, אבל סטפניה וסמנטה יודעות לתת מלחמה.

סטפניה גילמור- עדיין חזקה מאוד
אני פשוט מקווה שזו תהיה עוד תוצאה טובה בשבילי”- אמרה לימה.
נשארו רק שלושה אירועים בסבב הבנות העולמי ל- 2007, נראה שחרבות וציפורניים ישלפו לקראת “מנקורה פרו קלאסיק”. התחרות גם תציע לגולשות שכרגע ממוקמות נמוך בתבלה, להוסיף לעצמם קצת נקודות ולאפשר להם להתמקם יותר טוב לשנה הבא, ולנסות להתברג לפחות לעשירייה הגבוה.
 
התחרות תשודר בשידור חי, דרך האינטרנט באתר הסבב ב- 30 לאוקטובר www.aspworldtour.com

אסור לפספס, ידיעות נוספות בהמשך.

שיתוף הכתבה:

כתבות נוספות

download

תחרות Billabong Pro Tahiti 2017

תחרות Billabong Pro Tahiti 2017 עוד...
download

תחרות Oi Rio Pro 2017

תחרות Oi Rio Pro 2017 הגולשים...
download

דרור מנגל מפרק את באלי

1 יומן מסע  לבאלי-אינדונזיה-פרק מ”א מתארגנים...
download

שנת 2017 בסבב WSL

שנת 2017 בסבב ה WCT העולמי...
דילוג לתוכן