5% הנחה על כל החנות לרוכשים/פונים דרך האתר

סיכום תחרות מספר 2 – BILLABONG JUNIOR 08 ISRAEL

סיכום תחרות מספר 2 – BILLABONG JUNIOR 08 ISRAEL

לאחר קיום התחרות בתנאים מצוינים עם גלים בגובה של 80 סמ לאורך כל יום התחרות, נפגשו כל מתחרי התחרות ואנשים נוספים מסצנת הגלישה בכדי להעניק למתחרים את הפרסים,המתחרים זכו לראות את עדי גלוסקא (אלוף ישראל 9 פעמים) שמצידו הרצה בפניהם על משמעת תחרותית ונתן להם טיפים בכדי להשתפר בעתיד
 
עדי גלוסקה מרצה לדור הצעיר 
 
 
BILLABONG PRO JUNIOR SERIES 08 ISRAEL סיכום תחרות מספר 2 החוף הדרומי הרצליה.
 
ידיעה- יונתן יעקבוביץ
המקומות הראשונים בכל הקטגוריות זכו בחבילות פרסים יקרי ערך שכללו גלשן EPS של ULTRAWAVE, שעוני NIXON, משקפי שמש של VON ZIPPER ומוצרי לבוש של חברת BILLABONG.

חלוקת הגביעים הינה חלק מהפקה שלמה שנועדה לקדם את נוער הגלישה בישראל ברמה התחרותית בכדי שזה יוכל בעתיד להשתלב ברמות הגבוהות באירופה ומחוצה לה. במסגרת הערב ניסינו ללמד את המתחרים, שחלקם התחרה בפעם הראשונה בחייו, כיצד להתנהג באופן מקצועי בתחרות כך שגם התוצאות ישתפרו מבחינה אינדיווידואלית.

חברת BILLABONG ו עמותת “בני הרצליה” הכינו ערב מגניב שכלל הקרנת הסרט הדוקומנטרי של J-BAY, בכדי שהמתחרים יוכלו לראות איך הטובים בעולם גולשים על גלים ימניים דומים למה שהיה לנו בתחרות. כמו כן הוקרנו קטעי ווידאו מהתחרות תוך כדי הסבר למתחרים כיצד השופטים מעוניינים שהם יתפקדו במים כולל תיקון שגיאות ודגש על דברים טובים שמתחרים עשו בתחרות האחרונה שעזרו להם לנצח את המקצים.

הערב הזה הינו חלק מהפקה שלמה שנועדה לקדם את נוער הגלישה בישראל ברמה התחרותית בכדי שזה יוכל בעתיד להשתלב ברמות הגבוהות באירופה ומחוצה לה. במסגרת הערב ניסינו ללמד את המתחרים, שחלקם התחרה בפעם הראשונה בחייו, כיצד להתנהג באופן מקצועי בתחרות כך שגם התוצאות ישתפרו מבחינה אינדיווידואלית.

יש צורך לציין לחיוב את אופן ההתנהלות של התחרות האחרונה ושביעות רצון של המתחרים מרמת השיפוט והתפעול של התחרות (לצערנו לא יכולנו לשלוט על הגולשים שהפריעו במים) . בהזמנות זאת ברצוננו להודות לכמה גורמים שנרתמו למשימה. יאיר אלדר השופט הראשי שפיקד על השיפוט בצורה מקצועית ואחראית צוות השופטים שכלל את יואב נקש, רפי ימין ואסי ועקנין שעבדו בצורה מקצועית ואחראית. צחי האוס עידן קורצמן וכל צוות BILLABONG שהרימו הפקה ברמה שלא מביישת שום תחרות בחו”ל. סבי אלמוזלינוס ויוסי חכם מעמותת בני הרצליה שעזרו ואפשרו למארגני התחרות, מיה דאובר ויונתן יעקובוביץ לקיים את הסבב בחופי הרצליה עתירי הגלים.

סבב ה BILLABONG JUNIOR PRO 08 ISRAEL בא לתת במה לכל הצעירים הגולשים בישראל שרואים את עצמם כגולשים טובים ורוצים להוכיח את עצמם מבחינה תחרותית. בהזדמנות זו אנו מזמינים את כל גולשי הנוער בארץ לבוא ולהציג את יכולתם בתחרות הבאה שתיערך בחוף השרון בצפון הרצליה. מדובר באחד החופים הטובים בארץ עם גלים ימניים חזקים וחלולים. בדרך כלל החוף הזה לא עובד בחורף ולקראת הקיץ הוא מתחיל להתעורר ולספק צינורות, אנו מקווים לתפוס את החוף בתנאים טובים בכדי שהנוער יוכל להמשיך ולהראות את הרמה המצוינת שלו.
בגלל הביקוש הרב הצפוי לתחרות אנו מבקשים מכל המעוניינים להתחרות להירשם מוקדם ככל האפשר.

שיתוף הכתבה:

כתבות נוספות

download

תחרות Billabong Pro Tahiti 2017

תחרות Billabong Pro Tahiti 2017 עוד...
download

תחרות Oi Rio Pro 2017

תחרות Oi Rio Pro 2017 הגולשים...
download

דרור מנגל מפרק את באלי

1 יומן מסע  לבאלי-אינדונזיה-פרק מ”א מתארגנים...
download

שנת 2017 בסבב WSL

שנת 2017 בסבב ה WCT העולמי...
דילוג לתוכן