5% הנחה על כל החנות לרוכשים/פונים דרך האתר

תמונות מהצינור המפורסם בעולם

תמונות מהצינור המפורסם בעולם:
פיפליין בעוד יום מושלם
 
ידיעה-קאי צור
ראשית כל אני חייב להתנצל, אפשר כבר לראות שעם תחילת התחרות האחרונה בסבב ה- ASP לגלישה מקצועית 2007 באחד החופים המפורסמים בעולם- “פיפליין”, לא תהיה מרשימה כמו בשנים קודמות. וללא ספק בכלל לא דומה לתמונות שאתם הולכים לראות.

השנה מכמה סיבות ובעיקר חוסר מזל גדול, תחרותBILLABONG PIPELINE MASTERS , שמתרחשת מידי שנה, נאלצת להסתפק בחוף “הבאק דור” החלופי ולא בספוט הראשי- וכל זאת בגלל שינוי בתנועת החול באזור, הסוול שהחליט להבריז, רוחות חזקות וכמובן עצם העובדה שיש כבר אלוף חדש- ולא נראה התמודדות רצחנית בסוף המר…

רוב מצ'אדו אחד החתולים המהירים

רוב מאצ’דו ( Rob machado) מארה”ב, יורד לפני קהל עצום, לתוך גל הניצחון בבילבונג מאסטר שנת 2000 מול מייק לאוו (Mick lowe), ולקראת סקשן צינור ארוך, שרק החוף המדהים הזה יודע לייצר.
 
 
קלי סלייטר בחד הימים הטובים של שנות התישעיםקלי סלייטר (Kelly slater) מארה”ב במהלך תחרות הפיפ מאסטר 1995, אחד הימים המדהימים ביותר בחייו של קלי, ללא ספק.זהו היה יום מושלם בשבילו, והיה נראה שאף אחד לא יכול להתמודד מול הקישורים שלו במים.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
אנדי איירונס מפציץ 1 אנדי אירונס מפציץ 2
 
 
3 4
 
 
5 6
 
 
7 7
 
8 9
 
10
 
 
אנדי אירונס, באחת ההתרסקויות הקשות והמדוברות ביותר שנראו בתחרות- רק מראה לכם עם הגולשים צריכים להתמודד, ובאיזה כושר כל גולש שמעיז להיכנס צריך לצפות.- התמונה צולמה במהלך שנות התשעים.
 
 
 

שיתוף הכתבה:

כתבות נוספות

download

תחרות Billabong Pro Tahiti 2017

תחרות Billabong Pro Tahiti 2017 עוד...
download

תחרות Oi Rio Pro 2017

תחרות Oi Rio Pro 2017 הגולשים...
download

דרור מנגל מפרק את באלי

1 יומן מסע  לבאלי-אינדונזיה-פרק מ”א מתארגנים...
download

שנת 2017 בסבב WSL

שנת 2017 בסבב ה WCT העולמי...
דילוג לתוכן