5% הנחה על כל החנות לרוכשים/פונים דרך האתר

ראיון עם לוק איגן האגדי, הדירקטור של התחרות בטהיטי

גע לפני יריית הפתיחה של הבילאבונג פרו טהיטי 2008,מור מלוקה מביא לנו ראיון עם לוק איגן שמספר לנו קצת על מאחורי הקלעים של התחרות שתצא לדרך הערב בשעה 20:30 שעון ישראל ותשודר בשידור חי בעברית.

 
 מור מלוקה ולוק איגן בטהיטי
 
לעידכונים שוטפים מהתחרות: http://www.billabongpro.com/

מור: היי לוק, כאשר התחזית גלים מנבאת עתיד לא כל כך ורוד וגלים שלא מאפיינים את “טיהופו”, האם אתה מרגיש שמופעל עלייך לחץ בתור זה שיחליט אם התחרות תצא לדרך ומתי?

לוק: אני יכול להגיד בברור שהיום אני כבר מתחיל להרגיש המון לחץ שבימים הראשונים של תקופת ההמתנה לא חשבתי עליו. אבל זו היא הדרך ואני יכול לשער שאני אהיה נתון תחת לחץ גדול יותר כאשר אני אצטרך להוציא את התחרות לדרך בתנאים נמוכים.

מור: בתור גולש שהתחרה בסבב העולמי במשך שנים רבות והגיע לגמר כאן ב”טיהופו”, מי לדעתך יהיו המועמדים לניצחון בתנאים הצפויים לנו ולמה?

לוק: לדעתי קלי סלייטר ינסה בכל הכח להשלים 3 ניצחונות רצופים בסבב בין אם הגלים יהיו קטנים או גדולים. במידה ונקבל גלים קצת יותר גדולים אני מהמר על מנואה דרוליי המקומי מטהיטי וג’יימי אובריאן מהוואי, שניצח את המוקדמות בתנאים מאתגרים. השניים האלו לדעתי במצב כזה יעברו כמה מהגולשים מצמרת הטבלה של ה-46 הראשונים.

מור: מה דעתך על עולם הגלישה הישראלי והתפתחותו מביקורך בישראל בעשור שעבר?

לוק: אני כרגע גר ב d-bah בגולד קוסט שבאוסטרליה ואני רואה המון גולשים שמגיעים מישראל מדי יום ואני יכול להצביע על זה שמשביקרתי בישראל אני רואה אצל הגולשים הרבה יותר תשוקה לספורט, התמדה וכמובן שגם הרמה עלתה.

מור: עכשיו נעבור לשאלות היותר “ישראליות” ברשותך, מה הוא המאכל הישראלי האהוב עלייך?

לוק: אני חייב לציין שזאת שאלה קשה במיוחד, אבל אם הייתי צריך לבחור בין שווארמה, חומוס או פלאפל, הייתי בוחר בחומוס טוב. ורק שתדע שאני אוכל חומוס כמעט כל יום באוסטרליה.. זה כל כך טעים!

מור: ספר קצת על חווית הגלישה שהייתה לך בארץ הקודש…

לוק: כשהייתי בישראל הגלים לא היו במיטבם אבל החוויה שהייתה לי לגלוש יחד עם בית הספר לגלישה על גלים בינוניים הייתה מדהימה!!!

מור: תודה רבה ואני מאחל בהצלחה בהמשך.
 
 
כאמור הערב ה 20:30 שעון ישראל תחרות בילאבונג פרו טהיטי 2008 יוצאת לדרך בשידור חי בעברית !!!

שיתוף הכתבה:

כתבות נוספות

download

תחרות Billabong Pro Tahiti 2017

תחרות Billabong Pro Tahiti 2017 עוד...
download

תחרות Oi Rio Pro 2017

תחרות Oi Rio Pro 2017 הגולשים...
download

דרור מנגל מפרק את באלי

1 יומן מסע  לבאלי-אינדונזיה-פרק מ”א מתארגנים...
download

שנת 2017 בסבב WSL

שנת 2017 בסבב ה WCT העולמי...
דילוג לתוכן